lenlilla0924

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2019. október 1.

Hosszú idő után végre megtaláltam,amit kerestem! A keféje, a festék,az állaga, a tartóssága,mind megfelel! Akciósan vettem is még,pedig alig fogy a mostani sem,napi használat mellett. Volt akit azzal győztem meg:csak húzza ki a kefét! Már más!

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Éjszakai Krém

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Éjszakai Krém
2018. október 26.

Nekem túl sok, az elixírhez képest. Az ágyam mellett van,ha este érzem,hogy feszül a bőröm bekenem, kb heti 2x, a napi két teljes bőrápolás mellett.
Az illatát imádom!

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém
2018. október 26.

Másfél éve használom, a termékcsalád többi tagjával együtt. Nagyon szeretem, az illatát, azt is,hogy golyós, mivel így nem gyötröm a vékony bőrt a szemem körül. Reggel mindig,este igényszerint használom. A mimikai ráncokat is bekenem vele és látványos a változás! Nyáron is kellemes érzés.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2017. október 16.

Ajándékba kaptam,meglepően el lett találva. Napközben egyszer újra fújom. Szeretem!

Oriflame Eclat Femme Weekend Illatspray

Oriflame Eclat Femme Weekend Illatspray
2017. október 16.

A táskámban van,napközben frissít az illata. Izzadásgátló hatása nincs,arra jó a nivea. A kölnit is imádom,nagyon finom,puderes az illata!

Love Nature Agyagos Arcmaszk Bojtorjánnal

Love Nature Agyagos Arcmaszk Bojtorjánnal
2017. október 16.

Radírozás után használom, kicsit csipkedi a bőröm,de nem kellemetlen. Teljes száradásig hagyom rajta,utána langyos vízzel könnyen lejön. Puha és matt a bőröm tőle, nagyon szeretem! Még az apró ráncok is kisimulnak! Egy tasak 3-szor is elég.

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával
2017. október 16.

Nagyon szeretem! Alig kell belőle a pamacsra,nem szárít, sokáig érezni lehet az illatát. Akciósan mindig rendelek.

Oriflame Love Nature Testradír Nyugtató Levendulával

Oriflame Love Nature Testradír Nyugtató Levendulával
2017. október 16.

Szettben rendeltem,mindegyiket imádjuk. Még a férjem is kiköveteli magának. :) nagyon jó illata van, sokáig érezni lehet.

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum
2017. október 15.

Szuper! Szuper! Szuper! Az illata fantasztikus! Csak dícsérni tudom! 6 hónap alatt nem fogyott el,elég 1 pumpálás. Imádom!

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Arctonik

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Arctonik
2017. október 15.

Nagyon meg vagyok elégedve! A smink lemosót, atctisztítót és elixírt is használom, fél év alatt látványos a javulása az arcbőrömnek. Kisimultak ráncaim,és a pórusaim sem tágak.