Letti2

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2021. november 14.

A termék jó! Télen gyakran a kézfejemre is teszek. A legutóbbi kiszerelésnek a pipettájáról konkrétan úgy vált le az üveg cső, hogy vissza sem tudom rakni. Úgy szeretném egy szimpatikus magyar cég termékeit használni, de a pipetták minőséges rémes. Csak egy pontot vonok le, mert a termék tényleg rendben van.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. november 7.

A GG C vitaminos szérum helyett szerettem volna, egy olyat, aminek van esélye elfogyni mielőtt megromlik, de ez nem jött be. Az állaga rémes. Mint egy rossz bőrradír, csak azt legalább lemosod. Ez kukacosodik, és ha rákenem a fényvédőt, az egyszerűen borzalmas. Asszem marad GG és ha megsárgul, fájó szívvel borítom ki a maradékot.

Yves Rocher Sebo Végétal Kétfázisú Mattító Arclemosó Tonik

Yves Rocher Sebo Végétal Kétfázisú Mattító Arclemosó Tonik
2021. június 5.

Túl alkoholos. Irritál, és szárít. Rendelés mellé kaptam.

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2021. június 5.

Eredetileg 3 naponta használom, mert a másik kettőn hámlasztok/ retinolozok. Azt vettem észre, hogy másnap szép telt az arcbőröm, viszont nem érzem olyan tartósnak a hatást. Amikor kidörzsöltem papírzsebkendővel az orrom környékét, szünetet tartottam a kissé irritatív retinollal és savakkal, és minden nap ezt használtam, akkor elég látványos volt a változás. Sajnos kicsit kukacosodik, és az ára is elég borsos, de ettől függetlenül újra fogom venni.

Yves Rocher My Kiwi Kiss Tusfürdő

Yves Rocher My Kiwi Kiss Tusfürdő
2021. június 5.

Mostanában már próbálok egyre kevesebb natúrkozmetikumot vásárolni, így az Yves Rocher-t is egyre jobban kerülöm, és már csak a maradékokat használom, amit korábban vettem, de a tusfürdőkkel, és a kézkrémekkel kivételt teszek, mert kellenek a lelkemnek ezek a csodás illatok. Mármint, úgy általában szeretem az illataikat, de ezt pont nem. Tényleg valami nyárias, friss élményt vártam, egy igazán kellemes zuhanyhoz, de annyira semmilyen ez az illat, hogy talán az egyik legnagyobb YR csalódásom. Nem pontozom le nagyon, mert nem szárít, és önmagában tusfürdőnek nem rossz.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light

2020.05.26.
Volt egy termékmintám, amit kipróbáltam, és már egy használat után is puhábbnak éreztem a bőrömet, úgyhogy végül vettem egy tégellyel. Egy átlagos, könnyen beszívódó hidratáló krém.
2021.06.05.
Jöttem, hogy a 4 pontot 5-re módosítsam. Ő lesz az én nagybetűs Hidratálókrémem.Nem zsírosít, könnyű. Semmitől sem olyan puha a bőröm, mint ettől. Nagyon szeretem. Több krémet is vettem azóta kipróbálni. Eddig egyik sem volt olyan jó, mint ez. Még néhány kence bontatlanul vár, hogy kipróbáljam, és elhasználjam, de utána ezt fogom újravenni. Kivéve, ha valamelyik várakozó tesztalany jobb lesz, mint ez, de erre kicsi esélyt látok.

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém

Nivea Naturally Good Nappali Arckrém
2021. június 5.

Több bajom van ezzel a termékkel. Először is, ez egy nappali krém kellene legyen, viszont nincs benne fényvédő faktor. Másodszor, borzasztóan nehéz, és zsíros. Ezek után bele sem merek gondolni, milyen lehet az éjszakai változata, amit korábban szintén megvettem, de még bontatlanul ül a fiókban. Amúgy éjszakai krémnek használom, mert reggelre nekem elég a fényvédős krémem. Ha elfogy nem veszem újra, elsősorban az állaga miatt.

Nivea Naturally Good Arctisztító Tej

Nivea Naturally Good Arctisztító Tej
2021. június 3.

Ahol pattanás, vagy egyéb sérülés van, ott irritál. Kicsit szárít is. A szememet is csípi. Még a tudatos bőrápolás előtti időszakból maradt néhány flakon egyéb natúrkozmetikummal együtt. Tavaly a nyári Glamour napokon vettem a hype miatt. Többet nem csinálok ilyet.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. május 14.

Tisztában voltam vele, hogy 200 ml-es, de amikor megérkezett a Skinsmart csomagom mégis meglepett mekkora a kiszerelés, szóval ár- érték arányban elég jó! Maga termék, eddig a kedvenc fényvédőm. Könnyű eldolgozni, nincs fehér réteg, és csak minimálisan csillog.

P2 By Viszkok Fruzsi Gel Look Körömlakk

P2 By Viszkok Fruzsi Gel Look Körömlakk
2021. április 26.

Ez egy gyorsan száradó, egy rétegben is fedő lakk. Minden szín megvan, és nagyon szépek. Magammal szoktam vinni, hogy kis lepattogzásokat bármikor korrigálhassam, de ez a kényelmetlenség az összes nem nude körömlakkal előfordul szerintem, ha az ember nem géllakkoztat.