levinyo4

Regisztráció dátuma: 2010. november 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. november 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2020. április 30.

Borzasztó! Sminket nem nagyon tàvolítja el,rettenetesen csípi a szememet ami emiatt be is gyulladt. Bravo!

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud
2018. április 5.

En is hasznalom,de nem vagyok elajulva! Kozmetikus vagyok! Higgyetek el a miteszerek csak ugy egy maszktol nem szallnak ki az arcbol azt bizony ki kell nyomni. Ettol figgetlenul jo maszk viszont ezert a penzert sokkal jobb professzionalis termekeket lehet venni.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2016. február 5.

Nekem vmi borzalmas. Lehet változtattak vmit rajta nekem csomós nem lehet jól eldolgozni. Nem drága de öt ft ot nem ér. Sajnálom,mert imádom a Helia d termékeit.

Solanie Argán Őssejtes Protect Nappali Krém

Solanie Argán Őssejtes Protect Nappali Krém
2016. február 5.

Azért tudja csak kozmetikus beszerezni,mert ezek professzionális termékek és csak ök vehetik meg ugyanugy mint pl az Ilcsi termékeket. Ennyi legalább megmarad nekünk,lassan már mindenki szakembernek hiszi magát mert megvehet mindent. A krém amugy nagyszerü. Semmi nagy huha,de ár érték arányban jo. Érdemes éjszakára bip argán olajat v szölömagolajat is kenni a börre. Én minden éjszakára lrémen felül ezeket használom. Vagy kokusz olajat.

Garnier Miracle Sleeping Cream

Garnier Miracle Sleeping Cream
2015. november 2.

Nem szeretem a garnier termékeket,kivéve az arctisztítóit....a krémjei valahogy sosem jöttek be..Ezzel is így jártam, semmi extra, nem lesz szebb a bőröm tőle, az illata se jó annyira..szóval nem, veszem újra.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2015. november 2.

Tusfürdőnek használom, habnak sajnálnám..Csodás illat, nem lehet vele betelni. Mikor először használtam másnap reggel is éreztem magamon.Azóta megszokta az orrom, de imádom továbbra is:-)

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2015. november 2.

Nem ragoznám túl..egyszerűen csodás...az ára is és a hatása is.kb 3szor szoktam átkenni a pilláimat, de hihetetlenül szépen mutat, mintha műszempillám lenne.

Yamuna Renessence Arckrém

Yamuna Renessence Arckrém
(!)

Tesztelésre nyertem, olyan boldog voltam!Meglepődtem az ide kitett árra, nem tudom mennyire valós, de kissé irreális. A krém önmagában nagyon jó,puhít, feszesít, az illata szupi, könnyen beszívódik. Nekem smink alá is tökéletes volt, de éjszakára vmilyen olajjal párosítva is bizonyított. Ha az ára ez lesz, nem fogom megvenni, vannak olcsóbb krémek, amik ugyanezt a hatást hozzák.Azért kap csak négy csillagot, mert olyan hatalmas csodát nem tett..én továbbra is úgy gondolom, fontos,hogy mit kenünk a bőrünkre, de nem mindegy milyen a táplálkozásunk, milyen az otthoni bőrápolás...és persze az a fránya genetika :-)..Én minden héten radírozom az arcom, éjszakára szőlőmag olajat v argán olajat is használok..ultrahangos hatóanyag bevitelt is végzek heti egyszer...huh sok is lesz ez már:-)..de összességében ezeknek köszönhetem a bőröm jó állapotát.

Mirabel Gél Lakk

Mirabel Gél Lakk
2015. február 27.

Az én körmösöm ezt használja, sosem hallottam előtte róla de én elégedett vagyok vele.Igaz egy réteg porcelán van a körmömön azt töltjük és úgy megy rá a géllakk nekem így tartós alapból is a géllakk de egy hónapot simán bír úgy h takarítok stb vele.Azért kap négy csillagot, mert van belőle pár szín ami viszont nem tartós..max egy hét.:-)