lexike000

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém

Garnier Ultra Lift Ránctalanító Bőrfeszesítő Nappali Arckrém
2017. október 27.

Akciósan jutottam a krémhez hozzá, mondom akkor kipróbálom úgyis elfogyott az arckrémem. Finom az illata, gyorsan beszívja a bőröm. Én egy átlagos krémnek ítélem úgy, hogy majdnem egy dobozzal elfogyott. Tégelye viszont nagyon tetszik és az is, hogy nem nehéz üvegből van.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. október 27.

Nekem a "400 Matte" árnyalatban van meg. Sok rúzsom van, de ez valamiért kicsit szárítja az ajkaimat. Tartósnak tartós, de nekem alá kell hidratálnom különben jó száraz hatása van. Alá szoktam tenni ajakápolót és úgy kenem rá. Így viszont pompás a színe. Más árnyalatban is fogok venni.

Trend It Up High Volume Lip Plumper

Trend It Up High Volume Lip Plumper
2017. október 27.

Véletlenül találtam rá és megvettem. Kellemesen bizsergeti az ajkaimat a mentol & menta miatt. Optikailag ezáltal valóban növeli az ajkaimat. Nekem egy BIG LIKE!

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal

Balea 5in1 Arctisztító Kendő Grapefruit Illattal
2017. október 10.

Nagyon olcsó, de hatékony sminklemosó. Nagyon sok zacskóval elfogyott Nálam. Szépen leszedi a sminket, finoman bánik a bőrömmel.

Adidas Get Ready! Golyós Deo

Adidas Get Ready! Golyós Deo
2017. október 9.

Sok izzadásgátlót próbáltam már és ez nyerte a fődíjat. Nagyon jó illata van és hiper-szuper módon véd az izzadtság ellen. Ruhámat se fogja be.
Mindig újra és újra veszem. Szőrtelenítés után nincs égő/bizsergető érzésem. 5*

Balea Waschgel mit Aktivkohle

Balea Waschgel mit Aktivkohle
2017. október 9.

Életem legborzalmasabb arclemosója. Gusztustalan az állaga, nehéz felkenni de lemosni is. A színe engem nem zavart, bíztam a csoda aktív szénben. Nálam ez a kukában landolt többszöri próbálkozásom után.

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2017. október 9.

Egy ismerősömnél próbáltam ki és akkor megtetszett. Sokáig kerülgettem, de megvettem. Nem bántam meg.
Felkenéskor picit csíp, de utána ez megszűnik. Szépen megtisztítja a bőrömet. Viszont, nem fogom újravenni.

Christina Aguilera Glam X EDP

Christina Aguilera Glam X EDP
2017. október 9.

Látom, hogy az előttem szólóknak nem a favorit, de nekem 5*-ot megér.
Reggel befújom magam vele, de este még lehet érezni. Szuper tartós parfüm, ami elég ritka.
Nekem egyáltalán nem tolakodó az illata, de nem vagyunk egyformák :-)
Húgomnak vettem szülinapjára és 1 hónap múlva már alig volt belőle. Ő is imádja nagyon.
Tőlünk 2 db 5* jön :-)

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2017. szeptember 19.

Többször újravettem már, most is elfogyott de a napokban megveszem újfent.
Ha befújom magam vele, szokták kérdezni mi a neve a parfümömnek, mert nagyon tetszik Nekik.
Finom-nőies enyhén gyümölcsös illat. Én alapvetően az ilyeneket szeretem és nagyon örülök, hogy annak idején ezt megkaparintottam, mert azóta is nagy kedvencem. Nekem tartós az illata és nincs évszakhoz kötve mikor használom. A polcomon van kb. 10-15 parfüm, ami mind a kedvencem, így épp milyen kedvem van azt fújom magamra. Ezt elég gyakran ;-)

James Bond 007 for Women EDP

James Bond 007 for Women EDP
2017. szeptember 19.

Nekem ez egy különleges parfüm, amit alkalmakkor fújok magamra. Nagy parfüm mániákus vagyok, nincs olyan nap hogy nem lenne rajtam valamelyik parfümömből. Ennek köszönhetően imád a környezetem, mert mindig finom illatom van.
Az üvege nagyon vagány, illata pompás. Elfogy, újra fogom venni az biztos!