LexiSmink

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paese Regenelift Alapozó

Paese Regenelift Alapozó
2013. február 10.

Nagyon jó alapozói és primerjei vannak a Paese-nek. Nem szárít, nagyon szép egyenletes bőrképet ad, jól takar. Primer nélkül is szuperál. A Paese-től egyebkent a Long Cover Fluid a kedvencem. Tényleg jó minőségűek, egybeolvad a bőrrel, egyáltalán nem maszkosít és nagyon természetes piros-mentes színekben kapható.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2013. február 10.

Nagyon jó! Sőt, valóban kitűnő primer. Ez egy átlátszó gél, olyan, mint a többi jobban ismert márkának a primerje. Én már használtam nagyon-nagyon drágát, ezért bizton állítom, hogy ez ugyan olyan jó. Már a felhordás után látható és érezhető az egyenletesebb bőr, szinte olyan, mintha valami selymet rátettél volna a bőrödre. Teljesen kitölti az egyenetlenségeket és sokkal hosszabb ideig rajta marad az alapozó, ráadásul az igazi színét adja. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a márkát, nagyon jó ár-érték-minőség. Olaszo-ban gyártják a Paese-t, bár ez jelen esetben irreleváns.

e.l.f. Essential Szemhéjecset

e.l.f. Essential Szemhéjecset
2013. február 10.

Én nem akarok senkit megbántani, de ilyen trutyi ecseteket, mint ezek az ELF-ek! Szerintem borzasztóan amatőr ecsetek és annyira csúnyán vannak megvágva a szőre, hogy az már kritikán aluli. Tudom, hogy drága a Sigma, de inkább 2 jó Sigma ecset, mint 10 ELF. Bocs, ne hari senki rám.

NYX HD Studio Photogenic Sminkalap

NYX HD Studio Photogenic Sminkalap
2012. december 16.

Már előre kijelentem, hogy a hiba bennem van. Rájöttem, hogy nekem teljesen felesleges minden olyan termék, ami HD előnevet kapott, hisz egyszerűen nem érzékelem a különbséget nappal utcán az arcomon kifestve. Hát ennyi. Fogalmam sincs, hogy jobb-e a sminkem tőle, vagy szebb-e. Kipróbáltam, de ugyan olyan a sminkem, mint amikor nincs alatta ez. Szóval nem is tudom ...

Coastal Scents Sleek Silhouette Palette

Coastal Scents Sleek Silhouette Palette
2012. december 16.

Előkarácsonyi ajándéknak szántam magamnak és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még nem volt ilyen összeállítású palettám, hogy highligter, arcpír és kontúr egyben, hanem mindig külön-külön kellett nyitogatnom. Szóval ez nekem most nagyon praktikus, ráadásul valóban gyönyörűek a színek, pigmentáltak és építhetőek. Én meglepődtem, hogy nem fekete doboza van, hanem fehér-pink, de nagyon igényes és szép. A kedvencem benne a burgundis pirosító és az enyhén csillámos, de nagyon-nagyon pinduri csillámos testszínű highlighter (inkább fényes), a kontúrszínek pedig nagyon jól kihasználhatóak világosabb és sötétebb bőrön is. Bármikor újravenném.

Jó lenne, ha olyanok szólnának hozzá, akik már kipróbálták, szerintem itt ennek van a helye!

Barry M Pigmentek

Barry M Pigmentek
2012. szeptember 27.

Több is van belőle, matt is fényes is. Extra csillogása van a fényesnek, tényleg nagyon minőségi termékek. Nagyon pigmentált, tartósan fennmarad. Gyönyörű színekben lehet kapni őket. A mattot szárazon és nedvesen is használom. Ezek a nívósabb pigmentjeimhez tartoznak, nagyon szeretem őket. A FGD termékéből csak 1 van meg, de csak ámulok és bámulok mindig, amikor felteszem, mert hihetetlen aprószemcsés csillogása van extra pigmentben.

Barry M Bold Black Liner

Barry M Bold Black Liner
2012. szeptember 27.

Már mindent elmondtak róla. A legjobb szemceruza, amit idáig használtam. Tartós, felkenés után megszárad a szemen, a vízvonalon és nem moccan. Szemzugban nem vagy csak minimálisan gyűlik össze hosszú órák után. Nekem 24 órát is bírt, annál tovább még nem volt smink rajtam :-) Jóval felülmúlva a vételi árát, aki teheti szerezzen be egyet.

Sleek Dip It Duo

Sleek Dip It Duo
2012. szeptember 19.

Nagyon-nagyon jó! A hegyével szerintem még a legügyetlenebbek is (mint pl. én) tökéletes vonalat tudnak húzni. Egy nagyon peckes kis toll van a végén, de nagyon rugalmas. Extra tartós, nem morzsolódik tényleg és tuti fönnmarad 18 órán át is, leteszteltem. Alig bírtam 18 óra után is leszedni magamról és egy csöppet sem mozdult el. A spirálja is nagyon jó, még a legkisebb pilláimat is jól befestette. Csak ajánlani tudom nagyon praktikus és rendkívül jó minőségű.

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2012. szeptember 19.

Abszolút a Light Blue mása, de nekem mégis sokkal kellemesebb az illata, kicsit mintha citromosabb lenne. Én a két véglet vagyok, mert nagyon szeretem a rózsás illatokat és az ilyen jellegűeket, mint ez vagy az Omnia Crystalline. Én imádom a Lavinnak ezt az illatát. Nagyon tartós és kellemes a bőrömön.

Love, Chloé Eau Intense

Love, Chloé Eau Intense
2012. szeptember 19.

Az én orrom valami kölnis, szappanos illatot érez, ha ezt szagolom. Nagyon nem szeretem. De biztos van olyan, akinek meg ez jön be és sokkal jobban kifejezi "magát" mások bőrén, mint az enyémen.