lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Epres Kézápoló

The Body Shop Epres Kézápoló
2020. május 3.

Pumpás kézkrémet kerestem az irodában az asztalomra. Kicsi féltem, hogy mennyire szivódik be gyorsan, de hálistennek nem kellett csalódnom. Jól hidratál, nem sűrű az állaga, kicsit inkább vizes/hig, de pont jó. Éppen ezért könnyen kenhető, jól szét lehet oszlatni kevés mennyiséget is és nem is kell belőle sok. Ha netán kicsit többet sikerül nyomni, nem probléma, jól el lehet kenni és beszivodik hamar. Gyanitom a 250 ml mennyiség sokáig elég lesz, bár igy akaratlanul is állandóan kenegetem a kezeimet, mert imádom az illatát, nagyon kellemes epres.A csomagolás és a pumpás kiszerelés egy álom, és úgy gondolom, hogy ennyi pénzért ekkora mennyiség,minőség nem sok.

Misslyn 60 Sec Top Dry Fedőlakk

Misslyn 60 Sec Top Dry Fedőlakk
2020. április 12.

Hát nem vagyok tőle elragadtatva. Felkentem, úgy tűnt, hogy megszáradt ,de egész nap furcsa érzésem volt, amikor nem mer semmihez nyúlni az ember,mert attól fél,hogy lejön a lakk. Felszedi az alatta lévő szint, feloldja, nem elég,hogy ecsetet befogja a szin, de egy darabot ki is szedett a szines lakkomból úgy,hogy előtte az már száraz volt.. A gél lak-hatású fedője sokkal jobban bejött a márkának. Egyszer használtam ,de szerintem többet nem is fogom..

Misslyn Gel Effect Top Coat

Misslyn Gel Effect Top Coat
2020. április 12.

Valóban gyorsan szárad és sép fényesre. Könnyű felkenni, nem sűrű. Az ecsete is pont jó, megfelelő mennyiségű lakkot vesz fel, nem szedi fel az alatta lévő szint, nem oldja. Sally Hansen kerestem újra, miután a körmösöm nem dolgozik most ebben a helyzetben, de úgy látszik a pár év alatt, ameddig körmöshöz jártam, nálunk lévő Müllerben kivonták a Sally Hansent..:( Nem bánom, hogy ezt megvettem, ár-érték arányban teljesen jó.

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2020. március 7.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.

UP: 3-4 hónap után is ugyanúgy imádom és én csak ezzel szoktam hajat vasalni. Ezzel heti kétszer megúszom a hajvasalást: amikor hajat mosok. Két hajmosás között abszolút nem kell vasalni, ugyanolyan marad. Én imádom tényleg, imádom, hogy puha,ápolt a hajam a hajvégekig, nem pedig seprűs,száraz..

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum

Beauty Glam Hyaluronic Boost Serum
2020. március 7.

C-vitaminos társának hatásán felbuzdulva vettem meg és nem bántam meg. Ezt hidratáló krémbe csöpögtetve használom és úgy kenem fel a hidratálót reggel-este. Igy,hogy csak egy cseppet használok nagyon sokáig elég és nálam igy is kifejti a hatását. Egész nap hidratált az arcom, nap végére nem szárad ki, ami főleg a téli fűtésszezonban elég gyakran előfordult.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. március 7.

Eleinte nem tudtam eldönteni, hogy ér e valamit, de harmadjára veszem újra és nem szeretném abbahagyni. Reggel-este használom hidratáló krém alá.Sokáig elég, pipetta az első üvegnél tökéletes volt, semmi problémám nem volt vele. Második üvegnél szenvedősebb-sokszor folyik mindenfelé, harmadik üvegnél remélem megint jó lesz..:D Könnyen beszivódik, nem marad ragacsos az arc utána, bár én pár percet szoktam várni mielőtt a hidratálót felkenem. Egységes az arcom tőle, pattanásom fél évente egyszer ha van, azokat szépen lehúzza még mielőtt eldurvulna. Begyulladt/kipirosodott mitteszereim szoktak lenni gyakrabban, amiken szintén segit és ezek is megszűntek. Kozmetikai tisztitás után is sokkal hamarabb regenerálódik az arcom amióta használom ezt a szérumot. Nem próbáltam még más C-vitaminos szérumot, de ameddig ezt nem szűntetik meg és venni fogom. Az ára teljesen rendben van, elérhető (én vidéken Müllerben szoktam venni), szép egységes arcképet at.

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2018. december 2.

Régóta én csinálom a körmeimet, ami heti egy vasárnap esti rutint takar (gyerek, háztartás és munka mellett nincs is időm többre), így nálam az egy hét a mérce. Mindig rövid, kerek körmeim vannak (ezen is sok múlik, mert a hosszabb, kockásabb körmök sajnos előbb kopnak, pattognak, akármilyen lakkot is ken rá az ember), de rendesen takarítok mellette hetente többször, mosogatok és billentyűzetet püfölök napi 9 órában. Ezek mellett nekem kibírja az egy hetet a lakk: vasárnaptól a következő vasárnapi rutinig. Gyönyörű színei vannak, eddig egy Anny lakkom van, de tervezek még venni. A formulája valami isteni, számomra nagyon könnyen kenhető, tényleg álom, pikk-pakk fel lehet kenni és az ecsete is jó kialakítású. Voltak korábban drága lakkjaim (Picture Polish, Zoya, Dance Legend stb), de azok indie márka-lévén nem voltak tartósak csak egyediek.. Akkoriban nem érdekelt, mert akkor napi szinten lakkoztam a körmöm, éppen ezért gonolkoztam hetekig mire vettem egy Anny lakkot. De nem bántam meg és fogok még venni egy-két színt tolük.

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém

La Roche-Posay Hydreane Riche Arckrém
2018. november 4.

Vélemények alapján valami nagyon nehéz, zsíros krémre számítottam. Nekem ezzel szemben egy közepesen testes és nagyon illatos krém :( Reménykedtem, hogy mivel a parfüm a legvégén van az összetevőlistának, így nem lesz zavaró, de sajnos engem nagyon zavar és éppen ezért nem is szívesen használom. Sajnálom, mert akartam szeretni és összességében nem rossz, de pl a Clinique Pep Start krémje jobban bejött és annak illata sincs. Kinyomásnál nekem vigyázni kell, nehogy sokat nyomjak ki, mert aztán visszatenni sincs hova, de higéniai szempontból értékelendő a tubusos kiszerelés. Hidratálni kellemesen hidratál, de ha egy nap csak egyszer kenem be az arcom, akkor nekem az nem elég, minenféleképpen be kell vele tartanom a reggeli-esti kenekedést. Összeségében nem rossz krém, működik száraz arcbőrön, nekem a parfüm a legnagyobb bajom ebben a krémben, egyébként nagyon jó lenne, hidratál, közepes árkategória, jó kiszerelés.

Pimafucort Kenőcs

Pimafucort Kenőcs
2018. november 2.

Nekem a masfel eves kisfiam fenekere irta fel a borgyogyasz, mert nyaron a nagy melegbe kipirosodott a pelenka alatti terulet, amit a Sudocreamre valo allergias reakcio csak sulyosbitott.. Ez hamar helyre tette neki, illetve most az utolso 3foga jon es azert csunya a bore. szinten par nap alatt hatalmas javulast eredmenyez az igen csunya boron.

Biobaza Kids Sampon - Görögdinnye és Sárgadinnye

Biobaza Kids Sampon - Görögdinnye és Sárgadinnye
2018. július 5.

Naggyon jo illata van, bar ez mosas utan valoban nem erzodik. Mommy Mia boxban volt, nem magamtol figyeltem fel ra, mivel nekem meg van a bevalt samponom (szinten gyerekeknek szamt cucc..:) ) illetve 15 honapos fiam van, igy annyira nem indokolt a gyerek sampon. Jol tisztit, nem csikorgosra, de nem is baj, mert nekem meg igy is szaritja a fejborom es viszketett 1-2 napig, frissen mosottan. Szoval huzamosabb ideig nem hiszem, hogy fogom hasznalni, neha neha mosok ezzel, de az is lehet hogy elajandekozom. Nagyon sokaig kuzdottem viszketo, szaraz fejborrel mire sikerult orvosolnom es nem szeretnem ha ujra visszajonne. Szoval szamomra teljesen atlag sampon, aminek szerintem az osszetevoi nem is igazan szepek annak ellenere, hogy gyerek. Plusz nekem szarit is minimalisan. Egynek elmegy, de magamtol nem vennem meg. Az egyetlen pizitivuma szamomra az illata.