lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat
2018. június 30.

Még gyerek előtt alaplakként használtam, úgy sem volt vele bajom, de most gyerek után fedőnek használom, mert aBig Shiny besűrűsödött és ez is már régóta itt állt, szóval elhasználnám. Fedőnek jobban bejött, mint alapnak. Közepesen szárad, én mindig megvárom,hogy az alatta lévő színek is megszáradjanak és így elfogadható szerintem a száradási ideje. Ami legjobban tetszik,hogy ultra fényes! De tényleg, nagyon! Nekem is egy hétig simán fent szokott lenni a lakkozás, pedig gyerekkel vagyok itthon nagy házzal, udvarral és kerttel. Eléggé bejött, pedig ez az üveg konkrétan évek óta meg van (2-3 éve talán?!) és a felénél vagyok, nekem teljesen jó még, nem sűrűsödött még be, szépen el tudom oszlatni, nem lesz buborékos, jól terül. Mintát nem tudom,hogy elkenné e, mert évek óta nem próbálkozom már nyomdázással. Lényeg: száradása elfogadható, tartós és nagyon fényes!

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2018. június 28.

Mintám van belőle a Mommy Mia boxból, egyszer rákentem az arcomra, hogy legalább kipróbáljam, de inkáb a többit elhasználom testápolóként. Nem szívódik be rendesen, csak felületileg "ápolja" a bőröm, ahhoz képest, amennyire vizes jellegű annyira zsíros és mégsem táplál,hidratál.. Rettenetesen illatos nekem, nem értem,hogy egy arckrémbe miért kell illatanyag.. Az összetevői is számomra borzalmasak. Magamtól nem vettem volna meg soha, így kipróbáltam, de elég is volt.

Nenedent Gyermekfogkrém

Nenedent Gyermekfogkrém
2018. június 23.

14 hónapos fiamnak vettem. 7 hós kora óta mossuk a fogát és engedte is szépen, viszont az utóbbi idően nem hagyta már, így gondoltam fogkrémmel engedi majd, mert van egy kis íze. Szerencsére bejött a "trükköm", engedi így újta mosni a fogát. Elég kevés kell belőle, jól tisztítja a fogát és,ahogy írtam bejön neki, szóval az íze sem lehet rossz.

Dr. Kelen Sun SPF 50 Napkrém

Dr. Kelen Sun SPF 50 Napkrém
2018. június 8.

13 hónapos kisfiamnak vettem (miután megvettem a 6ezer forintos Biodermát és allergiás kiütései lettek tőle..), nálunk a patikában 19OO ft körül van, szerintem nem vészes. Nagyon sűrű és nehéz eloszlatni, de cserébe tényleg jól véd és nem kell olyan sűrűn újra kenni, jó pár pacsálást kibír. Ja és ettől nem lett kiütéses a fiam se, bírja a bőre, pedig amúgy abszolút nem érzékeny bőrű, semmivel nem volt eddig gondja.

Bell Hypoallergenic Long Lasting Körömlakk

Bell Hypoallergenic Long Lasting Körömlakk
2018. június 4.

Csúnyán allergiás lettem egy fényzselére, így a géllakk nem működik jelenleg nálam és akármilyen lakkot sem mertem éppen ezért felkenni.. Szóval örültem, hogy megtaláltam bár a körömlakk lévén féltem a tartósságtól, mivel kisgyerekkel vagyok itthon családi, kertes házban (főzök, mosok, takarítok napi szinten plusz füvet nyírok, gazolok stb. az udvaron) és meglepően bírja! 4-5 napot nekem simán kibír így, de akkor sem kopik vészesen, kettő ujjamon láttam kopást, azt is csak közelről és nem rondán lepatog, hanem tényleg szépen lassan kopik. Jelenleg a O5-ös árnyalat van meg, igazi nyári szín, de tervezek még 2-3 színt venni és azzal én el leszek egy darabig. Nekem nagyon bejött! Az ecsete széles, kerek, bár nekem van egy-két zavaróan kiálló szál benne, ami miatt kicsit macera felkenni, de nem vészes. Kicsit száradhatna gyorsabban, de esténként, amikor elalszik a fiam, akkor az udvaron szoktam gyorsan megcsinálni, hetente azt az 1, max 2 alkalmat még kibírom :) Sallz Hansen fedőlakkot használok rá, de nem hiszem, hogy csak annak az érdeme lenne a tartósság.

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2018. június 4.

Annyira sajnalom, de annyira merges vagyok erre a naptejre.. Jo a spray kiszereles, konnyebb egy gyereket bekenni igy, de ennyit tudok felhozni, ami tetszik, mert a 13hos fiam allergias ra es tele lesz tole kiutesekkel.. Nem erzekeny boru amugy a gyerekem, soha semmi nem utotte ki a boret, pelenkakremet se hasznaltam neki soha mert nem kellett, de a majd 6ezer forintos, mindenmentes naptej kicsapja.. Magunkra elhasznalom majd, de nem ezert vettem.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2018. április 24.

Megijedtem, amikor láttam, hogy a rózsaszín elődje eltűnt és megújult. Fiamnak születésétől kezdve ezt használjuk fürdetőnek illetve most már én is ezt használom samponnak egy pár hónapja. Mind a kettőre nagyon bevált! Nem szárítja a babám bőrét, nagyon kevés is elég rá, éppen ezért sokáig elég. Szépek az összetevői, olcsó. Ami miatt pedig én kezdtem el samponnak használni: terhesség után teljesen meghülyült a fejbőröm, viszketett, húzódott, emiatt korpásodott is.. Semmi nem volt jó és utolsó mentsvárként kipróbáltam ezt, láss csodát a fejbőrömet nagyon szépen helyre hozta, nem akarom már levakarni a fejem tetejéről. 2x samponozok vele, de itt is elég kevés belőle, szépen tisztít, nem marad ragacsos utána a hajam, én balzsamozok mindig utána, anélkül nem tudom mennyire lenne száraz a hajam vége. Ami kell egy sampontól azt hozza. Én már négyesével szoktam venni, hogy biztos legyen itthon mindig. Tényleg nagyon szeretem, jó cucc.

Ilcsi Natúr Deo

Ilcsi Natúr Deo
2018. március 9.

Nem nem nem, sajnos nem :( Akartam szeretni, varandossag alatt el is hasznaltam kettot es most 11honappal kesobb akartam megint hasznalni, de utalom. Az illataval nincs bajom, nekem tetszik es felkenes utan hamar elillan. Azzal sincs bajom, hogy varni kell , hogy szaradjon addig arcot mosok ilyesmi. De arra amire kene es nem jo , az annal inkabb zavar. Konkretan budos vagyok es napkozben a sajat szagom csapja meg az orrom. Nem is az a baj, hogy izzadok, mert az termeszetes folyamat nem is szabad meggatolni, de a szagokat el kene, hogy fedje, de ez nem sikerult neki. Nem szoktam ilyet csinalni, mert probalgatom elhasznalni a termekeket, ha mar megvettem , de ez igy ahogy tele van meg a dezodor dobom ki a kukaba..

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme
2018. március 8.

Ujszulott koraban nagyon szaraz volt a babam bore, akkor az egesz testere hasznaltam. Most telen ebben a hidegben az arcat kentem, ha setalni mentunk illetve estenkent volt, hogy en is ezt hasznaltam, ugy kiszaradt a borom. Jo krem, kelloen hidratal, kicsit vizes az allaga megis eleg zsiros. Konnyen kenheto a vizesebb allagnak koszonhetoen, nagyon keves is eleg belole. Felnott borre hasznalva ovatosan kell, mert konnyen diszkoeffektus lesz az arcon, ha sokat sikerul felkenni (nekem ezzel nem feltetlen van problemam, mert nagyon szaraz a borom es nekem inkabb csak egy kis csillogast ad). Egyikunknek se lett kiuteses/pattanasos a bore tole.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2018. március 8.

Egy masik EOS ajakapolo melle vettem, de ez a fajta nagyon nem jott be. Kellemes menta illata van, viszont szerintem is inkabb szarit, mint apol. Ameddig fent van a szamon addig talan ved , de eleg hamar lekopik/elillan es szarazabb a szam utana, mint hasznalat elott. Ez az illat sajnos kuka..