lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2017. október 17.

Nagyon szeretem! Iszonyat sokáig elég ez a kis tubus, nagyon kevés kell belőle egyszerre és a kicsike is nagyon jól hidratál. 2-3 kézmosást/mosogatást is kibír. Babával vagyok itthon, aki cumisüvegből eszik illetve nem rég kezdett püréket is enni, így várhatóan sokat mosogatok, sokat mosok kezet és sokat takarítok, így eléggé szárad a kezem is, de ez a krém nagy segítség rá. Esténként használom főleg, mert akkor nincs már az,hogy 5 perc múlva mosogatnom kell , hanem van ideje rendesen beszívódni. Elég nehéz krém, de nekem ennek ellenére könnyen beszívódik.

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer
2017. augusztus 15.

'16 december: Sokan panaszkodnak, hogy elzsírosítja a bőrüket, de ilyenkor azért figyelembe kéne venni, hogy pontosan milyen bőrtípusra ajánlják a krémet. Nekem eléggé száraz arcbőröm van, télen fokozódik, terhességgel pedig csak még jobban felborult az arcbőröm. Amióta ezt a krémet használom szép hidratált az arcom, nem húzódik, nem zsírosítja el a bőrömet, pedig reggel - este ezt használom. Nekem nagyon bejött, hosszú idő óta ez az egyetlen krém, amire azt mondom, hogy na ezt kerestem és tényleg jó. Tényleg egész nap hidratált tőle a bőröm és én pl a BB krémet is úgy szoktam eloszlatni,hogy egy pöttyöt összekeverek még ezzel a hidratálóval és úgy viszem fel. Nyárra szerintem ez sok lehet még száraz bőrnek is, de ősztől tavaszig úgy érzem megtaláltam a kedvenc krémem.

'17 augusztus: Nyárra másik Clinique krémet próbáltam, de sajnos attól mitteszeres lettem :( Így kíváncsiságból visszatértem erre és láss csodát, azóta újra gyönyörű a bőröm. Hidratált, nem vagyok tele mitteszerekkel, egységesíti az arcképemet. Nyáron a 40 fokban sem éreztem soknak vagy fullasztónak. Télen a várandósság borította fel a bőröm állapotát, tavasszal a szülés azóta pedig a szoptatás, szóval elég vegyesen alakult az arcom, de ez a hidratáló végig jó szolgálatot tett. Tényleg megér minden pénzt, a nagy kiszerelés 8000 ft a Müllerbe, de nagyon sokáig elég. A 4 hónapos fiam mellett nem mindig jut idő napi 2x-i arctisztításra, örülök, ha egyet összehozok, de ez a hidratáló kitart így is, szóval imádom.

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők
2017. június 29.

Eredeti funkciojara hasznalom es ez a legjobb popsitorlo, amit hasznaltam. Vegig mentem az osszes sajat markason (bar "csak" azokon, amik tenyleg sensitivek:nem tartalmaznak alkoholt, parfumot stb.), de egyik sem volt jo. Ez pont kelloen nedves, ha kicsit jobban a popsira ragadt a prodoktum, akkor is konnyen leszedi nem kell fel napig sikalnom vele, mint a tobbi fajtanal. Eppen ezert keves is eleg belole, es most egy ideje pl eleg jo akcioban van a Tescoban: negy darab van osszecsomagolva(4x64db) 1300ft koruli aron.

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2017. június 29.

Nagyon jol habzik es jol is tisztit, keves is eleg belole eppen ezert sokaig eleg is. Viszont teny, hogy szarit, csikorgosan tisztara mossa a hajamat. Ha ezt hasznalom akkor nem is szoktam eppen ezert ketszer samponozni, boven eleg egyszer is. Az illatat szeretem, kellemes volument en nem kulonosebben vettem eszre.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2017. február 22.

Elhasználtam és újra is vettem másodszorra, de őszintén szólva nem annyira szeretem. Inkább csak az érzést szerettem, hogy valami kenek az arcomra, aminek tisztító hatása van.. De borzalom lemosni, nagyon ráköt az arcomra, szárítja is a bőrömet és túl sok tisztítóhatást nem látok rajta. Egynek elmegy, de nekem nem vált be. Talán zsírosabb, problémásabb bőrre jó lehet.

dr. Organic Bio-Plazma Pakolás Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal

dr. Organic Bio-Plazma Pakolás Természetes Holt-Tengeri Ásványokkal
2017. február 22.

Nagyon szeretem! Száraz és a normál között van félúton a bőröm, de nem szárítja tovább, szép puha marad a lemosás után is. Nem köt rá annyira az arcomra, mint pl a Himalaya Neem maszkja, éppen ezért a lemosása is egy kicsit egyszerűbb. Ettől függetlenül érezhetően tisztít, puha, egységes arcbőrt varázsol.Pattanások ellen nem tudom mennyire hatékony, azok hálistennek elkerülnek én inkább csak mitteszerek ellen és egységes bőrkép miatt használom. Felkenéskor enyhén csíp, de számomra nem kellemetlen és elég hamar ez el is illan. Az illata nekem valamivel jobban be is jön, mint a Himalaya-féle.
Nagy kiszerelés így szerintem heti 1-2x-i alkalmazás mellett is sokáig kitart majd.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2017. február 19.

Arany változatot használom és az első pár alkalommal imádtam, mert pont olyan pillákat csinált, amilyet szeretek hétköznapra: kiemeli, hogy van, de nem csomósít, nem lesznek pókláb pilláim és tényleg tökéletes volt. Aztán valami történt vele és némi igazítást kíván egy sima kefével, miután felkenem, mert nem terül már olyan szépen a festék, mint kezdetben. Elhasználom, de keresek tovább a tökéletes spirál után.. Pedig azt hittem ő lesz az.

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál
2017. február 19.

Nem lenne rossz, mert tartós és viszonylag szép pillákat csinál (bár a sima társának hatását jobban szeretem), de a felső vízvonalamon árpa lett tőle :( Legelőször, amikor kijött, gondoltam csak legyengült a szervezetem, bár soha nem volt még ilyenem, de amikor megint ezt a spirált használtam és újra előjött, akkor már biztos voltam benne, hogy ez a bűnös. Nem hinném, hogy már valaki használta volna/kibontotta volt az üzletben, mert új volt, amikor itthon elkezdtem használni és nem is régi..

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2017. február 4.

Nincsenek hálistennek nagy bőrhibáim, viszont nagyon világos bőrű és sápadt vagyok, főleg amióta terhes vagyok, mintha kiszívná a maradék színemet is.. :D Alapozókkal próbálkoztam korábban, de bármit próbáltam ugyanaz volt a problémám: kiemelte a száraz részeket az arcomon, hiába hidratáltam alá fölé-mellé-közé nem volt jó semmi. Pont azt csinálja amit én elvárok egy ilyen krémtől: egységes színe lesz az arcomnak, ad egy kis színt feltűnés nélkül, nincs maszkos hatása és hálistennek nem is lettem tőle kiütéses, nem jöttek elő pattanások stb. Én azért megelőzve a bajt száraz bőrűként, egy kicsi hidratáló krémmel keverem össze és úgy viszem fel a kezemmel és remekül működik. Tartós is, nap végére sem kopik le, átfényesedéssel nem tudom, hogyan áll a krém, mert ahogy mondtam száraz bőrű vagyok, ilyen problémám nincs. De én nagyon szeretem, remélem később is ilyen jó lesz..:)

UP: Három hónap használat után is imádom. Télen a nagy mínuszokban és a benti száraz fűtött levegőben sem szárította a bőröm, ugyanolyan hidratált maradt, ahogy reggel én azt bekentem. Tényleg csak hangsúlyozni tudom, hogy mennyire szép egységes bőrképet ad feltűnés nélkül. DE nem alapozó, így aki erős fedésre vágyik, az ne ettől várjon csodát, mert nem arra van kitalálva.

Ilcsi Kénes Gél

Ilcsi Kénes Gél
2017. január 31.

Én nagyon szeretem! Miután abbahagytam a fogamzásgátlót elég csúnya kemény mitesszereim, komedóim lettek főleg az arcom két oldalán, a fülem töve közelében. Hónapokig elhúzódott, közben várandós lettem, ami nekem az elején csak teljesen felborította az arcomat a terhességgel járó hormonváltozás és még csúnyább lett az arcom. Ekkor kezdtem el használni a kénes szérumot hidratáló krém alá, reggel és este is. Nagyon szépen lehúzta ezeket a kemény, gyulladt mitesszereket és szépen lassan az arcom is kezdett visszaállni. Az utóbbi 1-2 hónapban pedig végre olyan a bőröm, amilyen mindig is volt. Ha esetleg kialakulóban van egy pattanás és arra még külön kenek egy kicsit belőle, akkor nagyon szépen visszahúzza és nem gyullad be úgy a bőr, másnapra sokszor le is húzza nekem. Az illata engem nem zavar, szerintem elég hamar elillan, főleg ha még hidratálót is kenek rá, mivel alapvetően száraz bőröm van. Szemcsék tényleg furik benne, de ahogy bemasszírozom a bőrömbe, fel is olvadnak és nem karistolják a bőrt vagy ilyesmi. Egy pumpálásnyi krém bőven elég is az egész arcomra, így sokáig elég is a 35 ml-s kiszerelés.

UP: Tényleg nagyon sokáig elég, napi 2x-i használat mellett is bőven kitartott 2-3 hónapig. Most vettem a második tubussal, viszont ennek rettenetes szaga van.Az előzőmnek olyan visszafogott kénes illata volt, ennek viszont konkrétan poshadt szaga van. Ilcsinél fel kell készülni, hogy két egyforma flakont nem fog az ember kapni semelyik krémből, mivel természetes anyagokkal dolgoznak, minél kevesebb "utómunkával", így nincs egy szintre belőve, hogy mindegyiknek ugyanolyan lesz a színe/szaga stb. Ettől függetlenül a hatása ugyanolyan, csak sajnos ez lényegesen büdösebb, mint az előzőm. Nem érződik hálistennek sokáig, mert hidratáló alá használom, illetve hamar el is illan. Maximum,ha kozmetikustól veszi az ember, akinek van készleten több is, meg kell szaglászni, hogy melyik kevésbé büdi..:) Ettől eltekintve ugyanúgy imádom.