lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Aveo Garden Of Eden Kézkrém

Aveo Garden Of Eden Kézkrém
2017. január 24.

Az illata tetszik, hidratálása sem rossz ,de uh nagyon ragacsos marad tőle a kezem. Hiába kenek keveset, tényleg nagyon keveset nem múlik el a ragacsos érzet. Melóhelyen van bent a fiókomba, de őszintén szólva nem szeretem ott használni, mert megfogom a tollat és kicsúszik a kezemből illetve a billentyűzetemet is csak összekenem utána, ha gépelnem kell. Elég régóta megbontottam már és még mindig a negyede kb meg van, de erősen gondolkozom rajta, hogy inkább kidobom..

Jimjams Beauty Hidratáló Kézkrém

Jimjams Beauty Hidratáló Kézkrém
2017. január 24.

Még valamelyik Pixibagbe volt azt hiszem a kis méretű kiszerelés belőle és én bent az irodában használtam el. Szerettem, mert kevés is elég belőle, jól hidratál, nem marad ragacsos utána a kezem és szerintem az illata is jó. Nem tudom behatárolni, hogy mihez hasonlít, de számomra semmiféleképpen nem büdös. Akinek esetleg nem szívódott be, ragacsos maradt, próbáljon meg kevesebbet kenni először, mert tényleg nagyon kicsi is elég belőle és hidratált marad tőle a kéz.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2017. január 7.

Karácsonyi csomagban kaptam én is. Illatot tényleg nem érzek és hihetetlenül krémes. Nem szeretem az ennyire krémes tusfürdőket, mert többet is kell belőle használnom, hogy tudjak mindenhova kenni és úgy érezzem, hogy meg is fürödtem illetve, ahogy lentebb írta valaki nem érzem magam úgy tisztának tőle. Amit ígér egyébként azt nagyon jól betartja: tényleg nem szárad ki úgy a bőr és hidratált lesz tőle. Szóval, akinek nem zavaró, hogy ennyire krémes és szinte olyan, mintha egy testápolóval fürdene, annak nagyon jó választás, csak én szimplán nem szeretem az ilyen állagú tusfürdőket, de a hatása tényleg jó. Azért nem is pontozom le, mert én nem szeretem az ennyire krémeseket, mert azt lehet tudni, amikor megveszi az ember hogy milyen állagra vállalkozik és a hatása tényleg jó. Nem húzódik utána úgy a bőröm és nem is viszket úgy a szárazságtól.

Rexona Maximum Protection Active Shield Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Active Shield Krémdezodor
2016. december 27.

Regota ezeket a Rexonakat hasznalom, mindig csak az illatokat valtogatom. Legutobb erre esett a valasztasom, de kar volt. Budos es tenyleg kozteri WC-budos illata van es nem a jobbik fajtabol. Halistennek felkenes utan par percig erzodik csak,de nagyon elvette tole a kedvem. Jelenleg ez az egy van itthon de amint veszek masikat megy a kukaba..Borzalmas ez a szag, pedig a tobbi illattal nem volt semmi problemam. Hatasa ugyanolyan, mint a tobbi ilyen Rexona deoe. Nekem boven elegendo is, nem vagyok brutal izzados.

Balea Beauty-Öl (régi)

Balea Beauty-Öl (régi)
2016. december 11.

Én terhesség idejére kerestem valami olajat, amivel a hasamat kenegethetem, hogy ne húzódjon annyira a bőröm, illetve amennyire lehetséges elkerüljem a striákat. 1-2 hete használom napi rendszerességgel, hálistennek én nem vettem észre ezt a kellemetlen szagot a ruházaton, amit többen írnak, számomra teljesen semleges az illat.Elég olajos, könnyű szétoszlatni a bőrön és hidratálja a hasamat, nem akarom nap végére szétvakarni a szárazságtól..:) Striákat mennyire sikerül elkerülni az majd a végén derül ki illetve alkatilag ha valaki hajlamosabb, annál sajnos elkerülhetetlen. De alapvetően eddig bejött: olcsó és teszi a dolgát.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2016. december 5.

Szintén a mintadarab került hozzám a Krémmánia boxból, viszont nekem annyira nem volt egy wow. Arcomra semmiképp nem kenném, mert hihetetlenül illatos, így a hajamon próbáltam először. Hát kár volt, mert nem szívta be a hajam, mintha csak bevonta volna és a felszínén maradt, moshattam volna azonnal újra a hajam, ha nem reggel mosok eleve és sietek..Szóval aznap inkább összefogtam a hajam, talán akkor kevésbé látszik,hogy olyan a vége mintha zsírosbödönbe lett volna. Aztán végül a várandós pocakomra elkentem, de számomra egy szimpla olajnak ment el, semmi különös. Az illata tetszett azzal nem volt problémám, csak tény,hogy erőteljes. Testen szárazabb bőrrészekre jó lehet, de számomra ahhoz elég drága, egy olcsóbb olaj, vagy zsírosabb testápoló is megteszi.

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna
2016. november 28.

Legelőször a középszőkét vettem, de valószínűleg ahhoz sötét lehetett a hajam és semmit nem fogott be rajta. Aztán gyorsan megvettem ezt a világosbarnát, majd hónapokig félretettem :D Tegnap végül felkentem, most már volt hozzá hőmérőm is! A szaga érdekes, erős széna szag, számomra semleges: nem is büdös, nem is illatos. Alapvetően világosbarna - sötétszőke hajam van, ami szőkével volt melírozva, legutoljára egy jó 5-6 hónapja. 50 percig hagytam a hajamon, jól bedunsztolva. Lemosni elég nehézkes és körülményes, mert mindent befog. A zuhanytálcát másnap is sikálhattam, hiába öblítettem le rendesen mindenhonnan eléggé befogta a környezetet is. Hajamat is sokáig kellett öblíteni, hogy rendesen lejöjjön a henna, sokáig csak a sötét víz csöpögött a hajamról. Ennek ellenére is befogta még a törölközőt is, amivel az elvileg tiszta hajamat szárítottam. Miután leöblítettem én ugyanúgy megmostam rendesen a hajam: tehát samponnal és balzsamoztam is utána. Sokáig hagytam a törölközőben száradna, majdnem száraz volt már, amikor megszárítottam hajszárítóval. A színe számomra semmiféleképpen nem világosbarna, én középbarnának mondanám (festékek közül talán a gesztenyebarnának van ilyen színe). A melírokat is nagyon szépen megfogta, nem lettek sárgásak vagy vörösebbek, azok pár árnyalattal világosabb barnák lettek. Összességében nekem nagyon bejött a cucc,nem macerásabb, mint egy festék, viszont a fűszagot előbb elviselem, mint a festék szagot, főleg várandósan. Szép színe lett a hajamnak, kíváncsi vagyok meddig marad a színe. Hajszárítás után a párnát sem fogta be, vizesen kell szerintem csak vele vigyázni, akkor hajlamosabb lehet a színezésre.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2016. november 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de igazából számomra csak egy átlagos krém :( Alapvetően száraz bőröm van, terhességgel pedig csak fokozódott. Szépek az összetevői, könnyű állaga van, gyorsan beszívja a bőröm, de sajnos nekem a hidratálása nem elég. Visszamentem a Müllerbe, hogy az éjszakai maszkból kérjek mintát hátha azzal együtt jó lesz, helyette adtak egy másik Clinique krémből mintát, ami egy sima nappali krém, miszerint a kettőt együtt kell használni, mert önmagában nem jó egyik sem, a kettő együtt kell. Hát együtt sem lett jobb, ráadásul amiből a mintát kaptam, abszolút nem szimpi és nem akarom elhinni, hogy 2-3 féle krémet kéne magamra kenni ahhoz, hogy frissnek, üdének és tápláltnak nézzen ki az arcom. Nem rossz krém, de nekem pl a Sebamed krémje is ennyit tudott, aminek szintén jók az összetevői és olcsóbb is. Száraz bőrnek ez a hidratáltság kevés.

UP: Jaj, nagyon vegyes érzéseim vannak vele. Pedig felét elhasználtam mielőtt véleményt írtam róla, de egyszer nagyon szeretem, egyszer meg olyan "meh" elmegy. Nagyon tetszenek az összetevői, nehéz normális összetevőjű krémet találni. Tetszik az állaga és, hogy hamar beszívja a bőröm és tetszik, hogy hosszú távon hidratál! Reggel - este szoktam arcot tisztítani, hébe-hóba viszont előfordul, hogy elmarad egy-egy. Ilyenkor simán kibír egy napot az arcom hidratálás szempontjából, nem szárad ki, puha marad. Más krémeknél nem volt még ilyen.

Philips Procare Auto Curler Automatikus Göndörítő

Philips Procare Auto Curler Automatikus Göndörítő
2016. augusztus 24.

Még névnapomra kaptam májusban és mindjárt akkor be is vetettem egy esküvőn. Fújtam rá hajlakkot (nem a bazi erős félét, egy teljesen mezeit), biztos ami biztos, de szerintem nem kellett volna annyit, mert még 2 nap múlva is ugyanúgy álltak a kis fürtjeim, ahogy megalkottam őket. Szép hullámokat csinál, külön tetszik, hogy váltogatja, hogy melyik irányba göndöríti, így nem lesz olyan művi az egész hajam. Tény, hogy kicsit azért macerás, figyelni kell, amikor beleteszem a göndörítendő tincset, hogy ne legyen körülette kósza szál, mert azt bekapja és elég fájdalmas után kiszabadítani. De ha egyszer ráérez az ember, akkor pikk-pakk be lehet göndöríteni vele a hajat. Hagyományos göndörítőkkel szemben ezzel nem tudom szétégetni a kezem, használat után rögtön el tudom tenni a helyére, nem kell fél napra kint hagyni hűteni és kerülgetni. Mostanában reggelente, munka előtt nagyobb tincseket göndörítek be, így szép hullámos lesz és hajlakk nélkül is úgy marad a hajam a nap végére. Nap végén is csak azért jön ki, mert megfésülködöm az este. Nekem szimpatikusabb, mint a Babyliss-féle, formára is jobban tetszik illetve nem utolsó sorban azért olcsóbb is és ahogy néztem ugyanazt tudják. Én nagyon szeretem.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2016. május 8.

Nagyon szeretem! Minden pénzt megér. 3-4 cseppet használok az arckrémemmel összekeverve bőrön. Nagyon szép puha, hidratált lesz a bőröm.Komolyabb hibája nincs a bőrömnek, de olyan szép egységes képe lesz az arcomnak.Reggelente kicsit kevesebbet használok, akkor 2 csepp is elég. Könnyű eloszlatni mivel olaj, így egyszerű elkenni és jut mindenhova. A összetevők is nagyon szépek és csupa jót tesz a bőrömmel.