lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Scheller Thistle Oil & Chia Seeds Intensive Restructuring Care Day

Dr. Scheller Thistle Oil & Chia Seeds Intensive Restructuring Care Day
2016. május 8.

A jázminos Dr.Scheller krémen felbuzdulva vettem meg ezt is. Ez még jobban hidratál, viszont tény, hogy nehéz eloszlatni, nem olyan krémesen kenhető,mint a legtöbb arckrém. Kis adagokban kell feltenni az arcra, kis pöttyökben és úgy elkenni vagy kézben felmelegíteni elég krémesre és úgy eloszlatni,de ha egyszer ez sikerül, akkor egy nagyon jól hidratáló krémet kapunk. Az orrom mindig kiszárad nap végére, mert egész éves allergiás vagyok, de ez a krém remekül karban tartja ezt is, pedig előtte naponta többször kenegettem körömvirágkrémmel az orrom környékét és az sem tudta ennyire remekül helyrehozni. Fontos, hogy ez a krém is száraz/erősen száraz/vízhiányos bőrre jó, normál bőrön is már sok lehet, de télen lehet érdemes vele tenni egy próbát, mert tényleg nagyon jól tudja hidratálni a bőrt ebben a hideg időben. Zsíros bőrön pedig szerintem kifejezetten sok az olajos összetevők miatt diszkógömb effektus lehet.

UP: Hosszú távon nem vált be :( Felét használtam el, aztán kuka lett a vége. Hidratált egy ideig, de aztán nagyon zsírosított inkább és csak fénylett a fejem, ragadt tőle, minden amit egy krémtől nem szeretnék. Hálistennek nem sivatag száraz az arcbőröm, így lehet, hogy egy durván száraz bőrnél nagyon jól működik, de nekem az enyhén száraz bőrömön nem jött be hosszú távon. Úgy éreztem ,hogy alatta "beszorul" a bőröm. Továbbá nem tudom, hogy a krém előbb említett "beszorítása" miatt vagy más miatt, de kiütéseim is lettek az arcomon. Kerestem másik krémet és megszűntek a kiütések, szóval javarészt ennek tudom be, sajnos.

Sebamed Hidratáló Krém E-Vitaminnal Ph 5.5

Sebamed Hidratáló Krém E-Vitaminnal Ph 5.5
2016. május 8.

Nekem pedig nagyon bejött! Felét már bőven elhasználtam és számomra nagyon jól hidratál és nagyon könnyű krém, olyan 'tiszta' érzésem lesz tőle. Próbáltam sok árkategóriájú krémet és nem feltétlen olcsó húsnak híg a leve. Sok drága krémnél sokkal rondább összetevők vannak.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2016. április 25.

Nekem meglepően bejött! Az ára több, mint baráti, nem vesz fel túl sok festéket, nem csinál pókláb pillákat. Illata van, de nekem tetszik, számomra nem tolakodó. L'oreal spirálnak van még ilyen illata, ilyen intenzitással. Én nagyon szeretem, hétköznapra a tökéletes spirál. 2-3 réteget simán elbír és még akkor sem lesz sok.

X-Epil Happy Roll Gyantázószett

X-Epil Happy Roll Gyantázószett
2016. április 16.

Rossmannba ezt a fajtát találtam csak, de ha jól tudom annyiban különbözik a másiktól, hogy ebben nincs olaj. Ettől függetlenül megéri a pénzét a cucc! Eddig epiláltam és télen jártam kozmetikushoz,hogy a lábamat gyantázza, mert azt epilálni fél óra és a sötét albérletben nem is a legjobb.. Aztán rászántam magam, hogy veszek itthonra egy készletet és teljesen jól be vált. 25 percet melegszik a kis kütyü és nagyon jól kenhető. Számomra a felkenés kellemetlenebb, mint a lehúzás maga :D Karra is kipróbáltam azt is nagyon jól leszedi, hónalja viszont nem próbáltam, mert arra az epilátor nekem jobb, felesleges ott gyantával bajlódnom. Olajat veszek még hozzá, mert egy kicsit ragacsos a bőröm, hiába nem maradt rajta látható gyanta. Lábamat kb 10 perc legyantázni, de lehet még sokat mondtam és tényleg alig érezni.

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling

Ilcsi AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling
2016. február 11.

Imádom! Nem problémás a bőröm, de mitesszerek természetesen vannak meg szerintem a nők sosem elégszenek meg a bőrük állapotában, mindig szebbet, jobbat ..:) Esemény előtti pakolással együtt használom, közepesen vastagon simítom a peeling tetejére és egy órát, kicsit többet rajta szoktam hagyni az arcomon. Így teljesen rászárad és maszkként le tudom húzni illetve addigra teljesen elmúlik a csípő érzés és egy csoda miután a bőröm ki néz. 30 ml lassan elfogy mind a kettőből, be is rendeltem a következő adagot. Szép, egységes, sima és tiszta az arcbőröm után, bár tény, hogy az ötödik perc után lángol a fejem egy negyed órát, de megéri és én még kifejezetten élvezem is, mert érzem, hogy dolgozik a krém. Korábban drogériákban kapható tasakos maszkokat használtam, hát az csupa pénz kidobás volt az utolsóig, mert ilyen eredményt egyik sem volt képes hozni, mint Ilcsi hámlasztója.

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2015. december 29.

Maybelline zselés tusához vettem az ecsetet, mert amit hozzá adtak számomra nem az igazi, de ez egy álom! Gyönyörűen lehet vele vékony vonalat is húzni, közel a szempillák tövében is, tényleg egy csoda!

Inecto Naturals Hajregeneráló Pakolás

Inecto Naturals Hajregeneráló Pakolás
2015. december 25.

Nem rossz, de csodat sem tett a hajammal. Egy Olcsobb, Balea balzsamot elobb megerezte a hajam. A kokuszt nem erzem rajta, semleges illata van szamomra. Eleg sokat kell hasznalnom ahhoz, hogy a lapockaig ero hajaman rendesen be tudjam kenni es ne erezzem szaraznak. Nem veszem ujra az biztos, rosszabb halistennek nem lett a hajam, de jobb sem.

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó
2015. október 23.

Egy hétig visszajártam a Müllerbe, mire végre kiválasztottam ezt az alapozót és nem bántam meg. Száraz bőröm van, de teljesen bevált ez az alapozó. Nem emeli ki a száraz részeket (igaz én reggeli arckrémezés után viszem fel), közepes/enyhe fedése van, amit szerettem is volna, egész nap fennmarad. Színe tökéletesen illeszkedik az arcomhoz, nem lesz maszkos hatása, egészséges, normál arcbőr kinézetem van, nem az a nagyon matt, hogy félek hozzányúlni is. Összetevői sem rosszak, az ára is átlagos, szeretem. Elég sokáig elég lesz nekem egy üveg, de akár újra is venném majd a későbbieknek, ez csak a sminkelési kedvemtől függ :D

Dr. Scheller Organic Jasmine 24 H Moisture Care

Dr. Scheller Organic Jasmine 24 H Moisture Care
2015. október 23.

Sok zöld összetevő győzött meg, bár azt az egyik pirosat sem értem, felesleges egy arckrémbe plusz illatanyagot tenni. Ettől függetlenül nem rossz krém, bár újravenni nem hiszem,hogy fogom,mert meg van a bevált, csak hirtelen SOS kellett valami, mert a szokásosat nem tudtam megvenni. Jól hidratál, miután bekentem az arcom és érzem,hogy maga a krém beszívódott akkor érződnek az olajok. Illetve utána is kicsit olajos érzete marad a bőrömnek, de nem a rossz értelemben, illetve nem is csillogok mint egy diszkógömb. Száraz bőrnek tökéletes krém, az ára sem vészes (Müllerbe 4000 ft körül vettem). Ha nem lenne már meg a megszokott arckrémem ,akkor nappali krémet is választanék tőlük.

UP: Alapozó alá is tökéletes, nem csúszik meg rajta, nem csillog a fejem, mint egy diszkógömb, de még egyszer hozzáteszem,hogy száraz bőrön! Normál, zsíros bőrnek ez már sok lehet. Száraz/vízhiányos bőrűeknek nagy barátja lehet ez a krém, főleg a mostani hidegebb időkben.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2015. október 22.

Tökéletes! Nem vagyok nagy sminkelő, egyszer próbálkoztam filces tussal, aztán mindig megmaradtam a szemcerkával, de azok mindig elmaszatolódtak, nap végére eltűntek a szememről stb. Aztán valamilyen indíttatásból megvettem ezt és egy csoda. Nekem az ecsete is nagyon jó, szépen fel lehet vinni, nagyon könnyen siklik is a szemhéjon, fennmarad egész nap. Kezdőknek is tökéletes. Nem mennék jövőre férjhez, hozzámennék ehhez a tushoz!