lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2015. október 15.

Szerintem teljesen jó cucc. Napközben a helyén marad, nem csúszkál ki a hajamból, mint egy normál hajgumi, szóval nem is kell állandóan utána húzgálni. Nekem nem húzta a hajamat se, amikor ki vettem, igaz nem csak lehúztam, hanem szépen kitekertem a copfot és úgy vettem ki. Ha jól vettem észre nyomot sem hagyott, csak egyből kibontás után hajat mostam, kíváncsi lennék azért ha utána kibontva szeretném hordani a hajam akkor is annyira láthatatlan lenne. Három darab gumiért szerintem nem olyan vészesen drága, főleg, hogy a hosszú távon is bírja (és nem hagyom el, mint a hajgumik felét), akkor bőven visszajön az ára, mert nem tervezek másmilyen hajgumit használni.

Betty Brush Hajkefe

Betty Brush Hajkefe
2015. szeptember 10.

Meg van a Tangle Teezer, de ez semmiben sem hasonlít hozzá,sajnos..Iszonyatosan kemények és merevek a sörtéi, amikor fésülködök, mintha a koponyámat vakarnám. Ha nem figyelek, akkor fáj a fésülködés és nem azért,mert húzza a hajamat.
Maga a hajamat jól kifésüli, ha elég figyelmes vagyok, de a Tangle Teezer után többet nyúlok.. Váltás fésűnek vettem volna a Betty Brush-t,de nem jött össze. Egy darabig őrizgetem, de szerintem a vége kuka lesz :( Müller kuponnal vettem, így nem volt annyira drága, de inkább fektettem volna azt a pénzt még egy Tangle Teezerbe!

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2015. március 1.

Uh,durva a cucc! Mindig szkeptikus vagyok az ilyen csodaszerekkel szemben, de annyira el voltam keseredve,hogy igazából bármit kipróbáltam volna. Géllakkozom itthon a körmöm (vagyis két réteg géllakk közé kenem a körömlakkot), viszont néha-néha csak meg kellett reszelni a körmöm,hogy leszedjen mindent,akárhogyan is áztattam. Egy-kettőn sikerült is túlreszelnem ,aztán persze úgy hajlottak, mint a fene és fájtak és törtek. Kb egy hete használom és még azért hajlékonyak és vékonyak, viszont kezdenek megerősödni és érzem,hogy már nem annyira gyenguszok a körmeim. Egyelőre 4*, pár hét múlva,ha még mindig ilyen kis csoda lesz, megkapja az ötöt.
Ja, eleinte alapként használtam, hétvégén kentem fel csak ezt egymagában, viszont a második rétegnél, mintha égett volna a körmöm. Többen írták,hogy náluk is előfordult ilyen, így hagytam és hálistennek hamar el is múlt, de az a fél óra a pokol volt :D

Crystal Nails UV Fedőlakk

Crystal Nails UV Fedőlakk
2015. január 13.

UP: Este megcsinalom a kormom es masnap reggel latom,hogy mennyire csunyan osszerantotta.. A szeleken kilog a koromlakk,a vegen is kezd visszahuzodni, van hogy ecset vonalas lesz a koromlakk alatta mert elkeni ha nem ipari mennyisegben kenem fel a kormomre es hamar el is kezd kopni meg a picurka kormomrol is. Bele se merek gondolni,ha majd hosszu lesz miket muvelne vele:D ugyhogy igazan nem jott be. Hasznalni nagyon ritkan fogom,lehet megprobalom elpasszolni ,akinek bejott az vigye. Topnak is inkabb a 0-as one stepet hasznalom.

Színtelen géllakkra lakkozok és ezt az UV topcoatot használom fedőlakknak. Szívtam a fogam,pedig rendesen megköttetem (3 percig 9w-os lámpával) a mutatóujjamon mégis felgyűrődött egy kicsit..Aztán elolvastam,hogy azt írja,hogy nem köt teljesen keményre,így nem annyira értem a funkcióját,de legyen..Sikerült kiegyengetnem a felgyűrődést és a többi körmömmel nem történt ilyen probléma,illetve később már teljesen kemény lett és semmi probléma nem lett vele. De ez azért zavar,hogy köttetem egy csomó ideig és még akkor sem elég jó. Egyelőre ezt használgatom,mert alapvetően nem rossz, nyomdázásra is lehet kenni,bár vigyázni kell,hogy az ecset ne érjen annyira hozzá a nyomdázott mintához,kicsit vastagabban kell felvinni a lakkot,így nem keni el. Későbbiekben lehet kipróbálom a perfect nails hasonló termékét,mert annál nem láttam,hogy írták volna,hogy nem azonnal köt meg. Ez az egyetlen ami ebben zavar.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2015. január 5.

UP: Hosszabb távon nagyon nem vált be..Amennyire lelkes voltam érte az elején a végére annyira nem lett jó.Pattanásos,kiütéses lettem tőle,azonnal el is hagytam,felét dobtam ki. De nekem annyit megér a szép bőr,mintsem,hogy elhasználjam aztán úgy nézzen ki a fejem,mint egy kráter. Ilcsi arctejét használom,ha netán sminkelek,mert most már egyre ritkábban teszem és az is tökéletesen lehozza.

Nem régóta sminkelek,csak pár hónapja,amióta dolgozom.Eleinte mindig baba popsitörlő kendőt használtam smink eltávolításra, úgy voltam vele,hogy megteszi az is,de aztán amikor több napot egymás utánba dolgoztam és minden este töröltem le a sminket,akkor néha kikészült a szemem,mert azért kellett dörzsölgetni,hogy leszedje a szempillatövekről is a sminket.Aztán pont szembe jött velem egy blogon ez a lemosó,így egyik nap meg is vettem. Eddig egyszer használtam,de teljesen jól bevált.Leszedte a sminket maradéktalanul,nem hullott ki közben szempillám (ez a törlőkendőnél nem volt elmondható),nem irritálta a szemem pedig elég érzékeny, nem szárította a bőröm,szóval nekem teljesen bejött. Kicsi mintha olajos réteg maradt volna a szememen,de engem ez nem zavar,utána úgy is megmosom az arcom a szokásos módon.Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.Egyetlen dolog amit negatívum számomra,az a kiöntő része.Az lehetne valami praktikusabb megoldású.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2015. január 5.

0-ás,cleart használom ebből a családból és arra lakkozok sima körömlakkal. Tetszik,hogy nem kell külön primer hozzá és nem kell fixálni, egyedül a Spray prepet használom alá és mehet is a móka. Könnyű felvinni, jól megköt és hihetetlen fényes! Amit rákentem lakkot, komolyan az is fényesebb lett tőle :D Leoldásra illetve hosszabb távú hatásáról még nincs tapasztalatom, a későbbiekben frissítem majd azzal is.
Az viszont biztos,hogy otthoni használatra is nagyon jó ,mert egyszerű felkenni, nem kell tűl sok előkészület hozzá (kevesebb így a költség is ) illetve oldható, így nem áll fenn a veszélye,hogy az ember lánya szarrá reszeli a körmét leszedés gyanánt.
4*,mert egyelőre még friss a kapcsolat,de ha hosszabb távon is így remekel,akkor mehet neki az 5*.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2014. augusztus 25.

Eddig Seche Vitet hasznaltam,de allandoan keszlethiany Naillandnel es persze mindig akkor kaphato,amikor nekem nincs keretem rendelgetni.Mivel az SV kezdett fogyni surgosen kellett neznem valamit,aztan valahogy raakadtam erre es rohantam is vasarnap delutan megvenni meg mielott bezarna az osszes drogeria..:) Nem gondoltam,hogy Seche Vite utan barmivel is elegedett leszek,mert arban is elfogadhato,tenyleg szuper gyorsan szarad,csak nehez beszerezni..Hat a Sally Hansen boven felul multa az elkepzeleseimet,tenyleg nagyon jo fenyesre szarad es gyorsan! Egy idoben lehet a Seche Vitevel,talan egy hangyanyit lassabb,de nem feltunoen.Konnyebb is beszerezni es nem huzza vissza a lakkot se a koromvegeknel se a koromagyamnal(SV csinalta:/). Igaz pr szaz fttal tobb a Sally Hansen de hat ha csak SV-t kene rendelnem,akkor ugyanott vagyok arban es konnyebben beszerezheto szamomra a SH es tenyleg jo. Tartossaga nalam annyira nem mervado,mivel naponta,2naponta lakkozom a kormeimet,viszont mivel haztartasat vezetek,naponta takaritok,mosogatok ilyesmi plusz munkaba egesz nap gepelek jol birja eddig. Tegnap mindjart takaritottam is vele,ma reggel mosogattam,hajat mostam es semmi baja.

Balea Professional Balzsam Barna Hajra

Balea Professional Balzsam Barna Hajra
2014. június 27.

Nem annyira jó,mint a többi Balea balzsam. a koffeines illetve az Oil repair márföldekkel jobb. Ezt vagy rajta kell hagynom legalább negyed órát,hogy szintén puha legyen a hajam vagy fél flakonnal ráborítok,hogy érjen valamit.. Henna kivonatból semmit nem vettem észre, a kezemet fogta meg egyedül..:) Hajamnak nem lett más a csillogása ennek a hatására sem.Nem rossz,de nem is jó.

SYOSS Volume Lift Sampon

SYOSS Volume Lift Sampon
2014. június 27.

Megvettem,mert nőből vagyok és még hiszek a marketingnek..:) Kellemes illata van, jól tisztít ,de ennyi. Nekem túl sok tartást nem adott,mosás után persze néz ki valahogy de a következő napokban ugyanúgy lapul le a hajam és ugyanezt tudja a többi samponom is. Elhasználom,mert nem rossz,de azt nem tudja számomra ,ami rá van írva.

FLP Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator Mélytisztító Bőrradír

FLP Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator Mélytisztító Bőrradír
2014. május 11.

Évek óta erre az arcradírra esküszöm és nem is merek semmi mást használni,akárhányszor próbálkoztam drogériás tonikokkal vagy tejekkel helyettesíteni sose lett jó vége.Alapból száraz bőröm van,de ez nem szárítja tovább,használat után nincs az a húzódó, kellemetlen érzés. Hidratálni mindenféleképpen kell utána,de nem sivatagi száraz bőrt hagy maga után.Nagyon sokáig elég, teljes mértékben megéri az árát.