lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2014. április 21.

Novemberben rendeltem és azóta semmilyen más fedőlakkot nem használok, csak ezt. Most tartok annyira az alján ,hogy sűrűsödik rendesen és az üveget is döntögetni kell,hogy megfelelő mennyiségű anyagot vegyen fel az ecset,de én nem a hozzá tartozó hígítót használtam,mert mire mindig odakerültem,hogy most megrendelem,nem volt készleten.. Úgyhogy szereztem másmilyet és azzal is működik. Gyorsan szárít,téényleg nagyon gyorsan,fényesre. Szóval 4-5 hónapot kibírt mindennapi használat mellett,mert elég gyakran lakkozok :) Ennyi pénzért bőven megéri szerintem.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. április 19.

Nem rossz termék,de még mindig azt vallom,hogy csak nagy a hype körülötte. Szépen kifésüli a hajamat anélkül,hogy húzná,tépné. Vizesen is lehet használni ,ami számomra jó pont és akkor sem húzza és nem nyúlik a hajam. De nekem ezeket a tulajdonságokat a vaddisznó kefém is tanúsította. Annak az egyetlen hátránya,hogy vizes hajon nem szerettem használni és nem is használtam. Összességében nem rossz fésű használom,mert jó,de úgy érzem,hogy túl van árazva és csak nagyon felkapott lett.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2014. február 26.

Sokáig BB/CC krémet akartam,de aztán nézegettem,hogy azok drágábban jönnek ki ,mint egy rendes alapozó.. Szóval emellett döntöttem,gondoltam,hogy egy közép árkategóriással már nem foghatok mellé illetve a korrektora is eléggé bevált. Alapból száraz a bőröm, oda kell figyelnem a hidratálásra. Sok bőrhibám nincs, inkább csak azért kezdtem el alapozót használni,hogy egységes képe legyen az arcomnak,ha már sminkelek. Nekem tökéletesen bevált. Aláhidratálok reggelente, így teljesen jól kitart egész nap, nem tűnnek ki száraz foltok nap végére vagy ilyesmi. Tartós is, a fedése nem erős,de én ennek kifejezetten örülök,de ha valaki erősebb fedésre vágyik akkor szerintem jól építhető. Szivaccsal szoktam felvinni, tény hogy folyik,de nem vészes és legalább könnyebb kinyomni :) Illata nem nagyon van, színe pedig teljesen jól egybe olvad az arcommal. Amit vártam azt kaptam, meg vagyok elégedve vele.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)
2013. december 18.

Jó krém,végzi a dolgát,de nekem elég kevés a hidratáló hatása,főleg éjszakai krémhez képest :( alapból nagyon száraz bőröm van és nappalra a Helia D extra száraz bőrre való krémjét használom,ami sokkal sűrűbb állagú ,mint ez az éjszakai krém.Szerintem ez inkább csak normál/zsírosabb bőrűeknek lehet jó választás.Nem bánom,hogy megvettem,meg persze el is kenegetem,esetleg a nyári időszakban elég is lenne,de így télen nekem kevés a hidratáló hatása.

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló
2013. december 18.

Elég sűrű krém,ami ilyenkor télen nagy segítség! Hamar beszívódik,nem kell belőle sok,könnyű eloszlatni és az ára is nagyon jó.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Sally Hansen Instant Cuticle Remover
2013. november 28.

Jó kis cucc,szépen vissza tudom tolni a felesleges bőrt (bár miután visszatoltam én vissza is vágom,mert idegesít,hogy ott van),sokat segít ez a zselé,mert puhább lesz így könnyebben megy a dolog. Hatalmas mennyiség,szóval elég sokáig elég lesz!

Jollie France Kalzium Gel Körömerősítő Lakk

Jollie France Kalzium Gel Körömerősítő Lakk
2013. november 28.

Felénél jártam,amikor besűrűsödött,de nagyon durván.Fejre állítva teszem le,akkor kábé nem folyik le semmi. Körmeimen ehhez képest még egész jól lehetett kenni,de a színes lakkok minőségét nagyon tönkre vágta.Nem lehetett szépen elkenni rajta,minden csak csíkozódott,az alsóbb rétegeket felszedte,szörnyű volt. Ameddig viszont nem volt besűrűsödve jól szuperált: gyorsan száradt,kiegyenlítette a körmöm felszínét és olcsó volt. Egynek elment,de újravenni nem fogom.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2013. október 21.

Szemem környékére használok csak korrektort,hogy tartósabb legyen a sminkem,mert hálistennek nagyobb bőrhibáim nincsenek,illetve nagy karikás szemek is elkerülnek,néha persze előfordul,de nem jellemző. Egy ideje használom már ezt a korrektort és nagyon bejött. Könnyű szétoszlatni,kevés is elég belőle,bár nekem az applikátoros kiszerelés annyira nem jön be,mert nekem úgy sok festéket vesz fel egyszerre,így én úgy szoktam,hogy belemártom és az ujjam hegyével leveszek egy pöttynyit és azt oszlatom szét a szemem környékén,de így is nagyon könnyen el lehet oszlatni, illetve valamennyire igazodik is a bőröm színéhez. Kicsit bosszankodtam is,mivel én eddig két árnyalatot láttam belőle és ,ami nekem jobb lett volna,abból már csak a teszter volt meg,rendes termék nem,így kénytelen voltam a másik árnyalatot választani.Ez sem üt el annyira,hogy feltűnő legyen,csak a másikon láttam,hogy jobb azért.De ahogy írtam szerencsére igazodik a bőrömhöz és semmi eltérés nem látszik. Tartós, számomra jól fed,de szerintem a durván erős hibákat annyira nem tudná már javítani.Én nagyon megszerettem, plusz glamour napokon sikerült beszereznem,így dupla az öröm :)

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Classic Hidratáló Krém Extra Száraz Bőrre (régi)
2013. október 21.

Kezd kifogyni az eddigi arckrémem ,így keresnem kellett egy újat helyette,illetve a a hidegebb időkre is egy nehezebb krémet kellett találnom. Pár hete már használom,igaz felváltva a fogyóban lévő krémemmel, de eddig csak pozitívat tudok róla mondani. Tényleg nagyon száraz a bőröm sajnos,télen csak rosszabb lesz,de ez a krém eddig mindig helyre tette.Kicsit az állaga nekem furcsa,nem is tudnám leírni,hogy milyen. Semmi kellemetlen tapintás vagy állag,rendes krém,de mégis egy kicsit más fajta krém állag,mint az eddigi arckrémeim. Ez persze nem ront a hatásán, nagyon szépen hidratálja a bőrömet,hihetetlen gyorsan felszívódik, jó árfekvésű, kiadós mennyiség és sok helyen elérhető.

Kallos Tojás Sampon

Kallos Tojás Sampon
2013. szeptember 24.

Nekem nagyon nem vált be ez a sampon. Több,mint egy éve vettem,akkor használtam kétszer,de még mindig tele van..Teljesen lapos lett tőle a hajam, 2 nap után úgy nézett ki a hajam,mintha tehén nyalta volna le(amúgy pedig hetente mosok hajat) és a legrosszabb,hogy rettenetesen viszketett tőle a fejem. Hálistennek nem egy drága kategóriás sampon,de ettől függetlenül sajnálom,hogy nem vált be,mert rossz nézni,hogy ekkora mennyiség csak úgy ott kallódik és tudom,hogy sose lesz elhasználva. Kallos név miatt adtam neki anno esélyt,de úgy látszik nem minden termékük válik be.Egyetlen pozitívuma számomra az illata volt.