lhekszi

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

OPI Avoplex Cuticle Oil To Go

OPI Avoplex Cuticle Oil To Go
2013. augusztus 27.

Nem rossz termék,a feladatát teljesen jól ellátja,illetve nekem tetszik ez a kialakítás,jobban mint a körömlakkos üveg forma.Egyetlen hátránya,hogy nem látom,hogy mennyi van még benne és érezni se nagyon lehet,az olaj,ami benne van,nem nyom egy nagy súlyt:) Illetve OPI-hoz hűen az ára se kimondottan olcsó(Douglesba vettem ott 3000HUF volt),de nem sajnáltam rá a pénzt,bár nem biztos,hogy újravásárolnám,lehet próbálkoznék más márkáknál is. De szépen helyre tette a körmöm körüli bőrt.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2013. augusztus 27.

Volt már egy másik Yves Rocher kézkrémem,azt az illata miatt szerettem,de nagyon vizes volt és télire nekem az nem elég.Ez viszont nagyon jó,hamar beszívódik,az illata isteni.Körmöm körül szokott nagyon száraz lenni a bőröm,azon is sokat segít,de azért folyamatosan kenegetnem kell vele,hogy ne legyen csúnya.Nem találtam még tökéletes krémet ezkre a száraz foltokra a kezemen,de ez közel jár hozzá :)

UP: Harmadik tubussal vettem,a köröm körüli szárazságokra azóta ápolóolajat használok,de többnyire elég szokott lenni a kézkrém,csak vannak időszakok,amikor jobban szárad a kezem. Nagyon szeretem a krémet,hamar beszívódik,a kezem nem száraz. Ára se húzós szerintem és általában szoktak lenni akciók a törzsvásárlói kártyával.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Krém Száraz-Normál Bőrre

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Krém Száraz-Normál Bőrre
2013. augusztus 27.

Eredetileg egy másik arckrémért indultam,de annak kicsit magasabb volt az árkategóriája,így kerestem egy olcsóbbat és ezt vettem végül.Az illata kellemes,üde uborkás,hamar beszívódik,nem hagy zsíros vagy maszkos érzetet.Nehezebb krém,mint volt a CV krém,amit eddig használtam és jobban is tetszik,pont e miatt.Nem régóta használom,de eddig pozitív tapasztalataim vannak róla.Az orrom szokott kritikus pont lenni szárazság terén,de egész jól orvosolja ez a krém.

UP: lassan egy éve használom,bár télire egy nehezebb krémet kentem estére,szintén Yves Rocher,de télen reggel ugyanúgy ezzel kentem az arcomat és jól bevált a krém.

Sissi Szárító Fedőlakk

Sissi Szárító Fedőlakk
2013. augusztus 27.

Én semmi ilyen csíkozódást nem tapasztaltam,mint az előzőek.Nekem teljesen jól bevált,nem mondom,hogy hipergyorsan szárít, de nem is lassú és nekem több napig tartós marad a körömlakk,nem rontott a minőségükön. Nyomdázni is szoktam a körmömre és ezt is azzal fixálom,mivel kellően híg ,nem is keni el el a mintát.

Essence Nail Art Stampy Polish

Essence Nail Art Stampy Polish
2013. augusztus 25.

A funkcióját teljesen jól betölti, de mivel másra használhatatlan szerintem nem érdemes megvenni. Én is csak a biztonság kedvéért vettem meg a feketét,hogy ha netán mégse lennének jók a sima lakkjaim a nyomdázáshoz, akkor legyen ez,de nekem szépen ment a sima lakkjaimmal is. De amire kiadták,arra nagyon jó.

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet
2013. augusztus 25.

Sokat gondolkoztam rajta,mert alapból kerülöm az Essence pultot a drogériákban,alapjába véve nekem nem jöttek be a cuccaik,szerintem gagyik. De nagyon szerettem volna nyomdát és most nem akartam ebayről rendelni meg pont egy Rossmannba jártam,ahova volt egy 20%-os kuponom. Megvettem a szettet,plusz egy lemezt illetve a fekete nyomdázó lakkot. Féltem,hogy milyen lesz,mert sehol nem olvastam egyértelmű véleményt róla,sok semleges tesztet láttam,de a kíváncsiságom győzött. Hát nekem tökéletesen működik. Sokáig a fekete nyomdázólakkal mertem csak nyomdázni, de aztán ma egy Opi-val illetve egy H&M-es lakkal is nyomdáztam és azokat is tökéletesen felvette és szép mintát sikerült csinálnom. Kivételesen nagyon elégedett vagyok egy Essence termékkel.

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló

Syoss Glossing Shine-Seal Folyékony Hajvégápoló
2013. május 29.

2-3 hete van még csak meg,de eddig bejött.Mondjuk fejem verem a falba,hogy nem vettem meg legelőször,amikor megláttam,mert akkor pont le volt értékelve rossmannba,aztán amikor rászántam magam,hogy megveszem,addigra persze már eredeti áron volt. Nekem szép puha marad a hajam vége,ha ezt használom,vizesen is meg szárazon is egy kicsit teszek rá hajmosáskor és ennyi,mondjuk nem vasalom a hajam csak hajszárítót szoktam használni. Egyetlen negatívuma ez a pumpa.Nehéz eltalálni,hogy megfelelő mennyiség jöjjön ki belőle,ha nagyon lenyomom túl sok,ha nem eléggé nyomom,akkor túl kevés.Plusz én annyira nehezen tudtam rájönni,hogy most mikor is záródik és mikor is van nyitva,hogy egy csomót elpumpáltam közben feleslegesen.Szóval a csomagolása nekem annyira nem nyerte el a tetszésem(ezért a 4*),de a benne lévő cucc az elég jó :)

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Nappali Krém

Yves Rocher Riche Creme Jótékony Hatású Nappali Krém
2012. december 12.

Mintát kaptam csak belőle,de az eddigi legjobb krém,amit próbáltam.Reggel felkentem és még este is éreztem,hogy puha és véd a krém,pedig ebben a téli,szeles időben használtam.Az ára még visszatartott a nagy csomagolás megvásárlásától,de egyszer úgy is megveszem!:) (Egyedül azért kap "csak" négy csillagot,mert a minta két használatra volt elég,így hosszútávon nem tudtam használni,de az a két használat is nagyon-nagyon pozitív volt)