lia03

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yunsey Vigarance Újjáépítő Szérum

Yunsey Vigarance Újjáépítő Szérum
2013. október 8.

A hajam tényleg sokkal kevésbé töredezett amíg ezt a terméket használtam. Most az Imperity Golden Crystal Serum-ot használom, ami talán nem ilyen hatásos, de nekem kevésbé zsírosítja a hajam és talán tovább is elég. Mindenesetre visszafogok még térni ehhez a termékhez, mert tényleg hatásos.

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2013. október 8.

Egyáltalán nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajam, érezhetően puhább és selymesebb lett. Kezdetben nem tetszett az illata, de már hozzászoktam. Egy pumpálásnyi elég belőle az egész hajamra, így nagyon sokáig elég.

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő
2013. október 8.

Imádtam az illatát, puha és jó illatú volt tőle a bőröm. Azóta természetesebb összetételű tusfürdőre váltottam.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2013. október 8.

Nagyon szeretem az illatát, frissítő érzést biztosít minden zuhanyozásnál.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2013. október 8.

2 hónapja használom szinte napi rendszerességgel egyszerű lemosóként, alkalmanként arcradír vagy maszk formájában is. Elég zsíros bőröm van, nekem nem szárított, sőt néha a használata után kifejezetten zsíros érzetem volt. A használata után tisztának és puhának érzem a bőröm, de igazából mást nem csinál, mitesszereim és pattanásaim ugyanúgy vannak. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy újra veszem, talán adok a márkának még egy esélyt és kipróbálom a Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradírt.

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor
2013. október 8.

Tökéletesen meg voltam elégedve ezzel a deoval (imádtam az illatát is), még annak ellenére is, hogy nagyon szárított, (így minden este testápolóval kellett kenegetnem a hónaljam), mert bárhol voltam, bárhová mentem sosem kellett attól tartanom, hogy izzadságszagom lesz. Ez a legmegbízhatóbb deo amit eddig használtam, másfél óra kondi után is friss illatom volt. VOLT! Igen, csak volt, mert a deo új design-t kapott és megváltoztak az összetevők is ha jól tudom, így már korántsem olyan hatásos mint volt. :( Sajnos ezt a régebbi változatát már egy boltban sem találom. Az 5 csillagot azért adom, mert itt még a régebbi deo szerepel, így azt is pontozom.

Adidas 3 Action Intensive Golyós Deo

Adidas 3 Action Intensive Golyós Deo
2013. október 8.

Tökéletesen meg voltam elégedve ezzel a deoval (bár a rózsaszínnek jobban szerettem az illatát), még annak ellenére is, hogy nagyon szárított, (így minden este testápolóval kellett kenegetnem a hónaljam), mert bárhol voltam, bárhová mentem sosem kellett attól tartanom, hogy izzadságszagom lesz. Ez a legmegbízhatóbb deo amit eddig használtam, másfél óra kondi után is friss illatom volt. VOLT! Igen, csak volt, mert a deo új design-t kapott és megváltoztak az összetevők is ha jól tudom, így már korántsem olyan hatásos mint volt. :( Sajnos ezt a régebbi változatát már egy boltban sem találom. Az 5 csillagot azért adom, mert itt még a régebbi deo szerepel, így azt is pontozom.

Nivea Visage Aqua Sensation Tápláló Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Visage Aqua Sensation Tápláló Hidratáló Nappali Arckrém
2013. október 8.

Nagyon gyorsan beszívódik és ez az első arckrém amitől nem zsírosodik az arcbőröm, sőt ha éjszakára kenem fel akkor az egyébként reggelre rendszerint bezsírosodó arcbőröm matt hatású lesz. Nem használom napi szinten, csak ha úgy érzem, hogy a bőrömre már ráférne egy kis hidratálás, de egy-két használattól nekem napokig érezhetően puhább selymesebb a bőröm. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2013. október 8.

Ez az első sampon amitől nem zsíros már másnap a hajam, pedig próbáltam már vagy ezer féle zsírosodás elleni sampont. Igaz, hogy szárazzabb a hajam, mint más samponok esetében, de remélem erre a Dr. Chen Hair Revall Kondícionáló megoldás lesz, mert most tervezem megvenni.

UPDATE: A harmadik flakon után annyira kiszáradt a fejbőröm, hogy véresre tudtam volna vakarni, azóta nem vettem újra, pedig korábban meg voltam vele elégedve. Rendbe tette a fejbőröm, egy csomó babahajam nőtt tőle. Nem értem mi történt, pedig a balzsamjával együtt használtam. :(
- 2 csillag

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2013. október 8.

Korábban a Full Repair 5 Sampont használtam, amivel kezdetben meg voltam elégedve, de sajnos 1 hónap alatt hozzászokott a hajam. Akkor tértem át az Arginine Resist X3-ra, amiről sajnos ugyanezt tudom elmondani, kezdetben érezhetően erősebb, strapabíróbb lett a hajam, de ahogy kezdett kiürülni a flakon már nemigazán éreztem a hatását, sőt úgy vettem észre, hogy jobban hullik tőle a hajam, mint korábban.