lia89

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 24.

A krémmánián olvasott vélemények/hype alapján vásároltam ezt a terméket, illetve tetszett a koncepció, hogy növényi alapanyagokat tartalmaz és vegán a termék. De sajnos az én hajamon nem működik, egyáltalán. Vékonyszálú, festett hajam van, ami nem agyonroncsolt, viszont nagyon nem mindegy milyen termékekkel kezelem. A hair food illata nem rossz, bár nem kimondottan banánra emlékeztet, az állaga oké, viszont balzsamként vagy pakolásként használva a hajam nem lesz puha, selymes. Hajszárítás után pedig száraznak éreztem a hajam, érdekes mód a volumene megnőtt, de száraz kóró tapintása volt. Emiatt nálam abszolút nem ez a termék.

Natura Siberica Habzó Arclemosó

Natura Siberica Habzó Arclemosó
2015. február 22.

Problémásabb vagy olajos/kombinált bőrre szuper ez a termék, még a sminket is jól eltávolítja. Nem szárít, ami fontos. Szuper kis termék!

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2015. február 22.

1 hete vettem Coral árnyalatban, eddig tetszik. Enyhe színt ad és tökéletes olcsóbb alternatívája más hasonló, de drágább márkának. Én inkább ilyen "ceruzát" használok szájfény helyett, mert azok nekem túl ragacsos érzetűek. Ajánlom ezt a ceruzát, megéri az árát.

Natura Siberica Homoktövis lábápoló krém

Natura Siberica Homoktövis lábápoló krém
2015. február 4.

Szuper lábkrém tetszetős csomagolásban! Rendkívül jól hidratálja a lábfej bőrét, de mégsem hagy ragacsos/tocsogós utóérzetet- nagyon gyorsan és tökéletesen felszívódik a krém. Nagy kedvenc! :) És az illata is szuper, engem bogyós gyümölcsökre emlékeztet.
Online lelőhely: www.littlesiberia.hu

Natura Siberica Kiméletes Arcradír

Natura Siberica Kiméletes Arcradír
2015. január 21.

Szuper ár-érték arány! Nagyon tetszik ez a Natura Siberica radír, gyengéden tisztítja a bőrt és kellemes, nem tolakodó az illata. Csak ajánlani tudom. Nálam kenterbe veri az eddig használt radírokat :)
Én ezen az oldalon találtam a termékre: www.littlesiberia.hu