Liana

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Arc és Bikinivonal Szőrtelenítő Stift

Isana Arc és Bikinivonal Szőrtelenítő Stift
2021. január 11.

Kellemetlen meglepetésként ért, hogy habár szőrtelenítő stift néven vettem meg valójában gyanta jellegű a készítmény, habár ezt egyetlen szóval sem említették a csomagoláson. A hatásáról nem tudok nyilatkozni, nem voltam hajlandó kipróbálni. Azt hittem, hogy a szőrtelenítő krémhez hasonló. Gyantázni nem fogom az arcomat!
Bár ne lett volna leakciózva, mert teljes áron eszembe sem jutott volna megvenni.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2013. január 13.

Alapvetően nem volt éppen szükségem még egy korrektorra, de az Essence pultnál válogatva az árát látva végül a kosaramban landolt. Az első kitekeréssel én is megszenvedtem, már kezdtem megijedni, hogy hibás vagy valami, de aztán megérkezett szerencsére a krém. Kb. egy hete használom és egészen meg vagyok vele elégedve, szépen fed. Általában egyet tekerek rajta használat előtt és így elegendő anyag kerül az ecsetkéjére ahhoz, hogy az egész arcomon elkendőzzem, amit el kell. Általában kikenek mindenhova egy kicsit és utána a kezemmel eldolgozgatom. Nagyon meg vagyok vele elégedve és az essence hab állagú alapozójával nagyon jó párost alkotnak ez fix. Az egyetlen negatívuma, - és ezért kap csak 4 csillagot -, hogy nekem egy kicsit lassan szárad meg, de ezt sikerült azzal kiküszöbölnöm, hogy általában korrektorozok és utána kifestem a szemem, mire a szememmel végzek, addigra mehet rá az alapozó. Szerintem eléggé esélyes, hogy újra lesz vásárolva, ha elfogy (ami félek, hogy hamar be fog következni, hiszen elég sok kijön egy tekeréssel).

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. december 22.

Elég sok színű moyra körömlakkom van, a legújabb kedvencem a türkiz színű, de mindet nagyon szeretem. Szerencsére nagyon jó a fedésük (maximum 2 réteg kell, de van, amikor még annyi sem) ráadásul egész tartósak is és nagyon gyorsan száradnak, nem mellesleg rengeteg gyönyörű szín van belőlük és ráadásul még olcsó is. Az egyik kedvenc körömlakkmárkám.

Essence Glossy Lipbalm Szájfény

Essence Glossy Lipbalm Szájfény
2012. december 22.

A cseresznye a gyengém, mindent szeretek, ami cseresznyés és, amikor 25%-os akció volt a Rossmann-ban, akkor beruháztam belőle egy cseresznyésre. Elég picike, de nagyon szép és erős színe van, ráadásul az illata is nagyon finom. Abszolút megérte rá beruházni.

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2012. december 22.

Már egy ideje szemezek ezzek az alapozóval (meg úgy alapjában véve a hab állagú alapozókkal) és ma sikerült beszereznem. Élesben ugyan még nem próbáltam, de az első következtetéseket így is le tudtam vonni. Sok helyen olvastam, hogy egy álomnak megfelel, ha valakinek hab állagú alapozója van és ezzel tökéletesen egyet is értek. Nagyon kellemes érzés viselni, mintha semmi sem lenne az arcon és eldolgozni is nagyon könnyű, viszont ajánlatos mellé a korrektor használata, ugyanis a fedése nem az igazi ( a 300Ft-os ezer évvel ezelőtt vásárolt alapozóm is jobban fed ennél) viszont szerintem korrektorral együtt nagyon kellemes egy termék. Megvan rá az esély, hogy a kedvencem lesz.

Essence Ready For Boarding Ajak és Arc Színező Krém

Essence Ready For Boarding Ajak és Arc Színező Krém
2012. december 22.

Ma leárazáson vettem meg a rózsaszínes árnyalatút, így 300ft-ért jutottam hozzá és tökéletesen megérte az árát. Elég erős színe van, így nem hiszem, hogy az arcomra használni fogom, de az ajkaimon nagyon szépen mutat.

Essence Fantasia Szemhéjpúder

Essence Fantasia Szemhéjpúder
2012. december 22.

A lilát vettem meg és a színe alapján azt hittem, hogy egy kicsit erősebb színe lesz, de a szememen eléggé halovány, kicsit téliesebb, sötétebb árnyalatot vártam, de nyárra/tavaszra így is megfelelő lesz.

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Rúzs

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Rúzs
2012. december 22.

Elég picike és a színe sem túl erős. Nekem, amikor a kezemen próbáltam jobban megtetszett, de a számon gyakorlatilag semmi sem látszik belőle, ezért jobban megérte volna ha a szájfények árán adják, mert így egy picit drágának számít szerintem.

Essence Fantasia Szájfény

Essence Fantasia Szájfény
2012. december 15.

Én is a világosabbikat vettem meg és nagyon tetszik a színe, valamint az állaga is pont megfelelő. Ez az első Essence szájfényem így egy kicsit megijesztett az applikátora, de amikor kipróbáltam itthon, akkor rájöttem miért ilyen és nagyon praktikusnak mondható. Abszolút meg vagyok vele elégedve.

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó
2012. december 13.

Bécsben vettük és nagy reményeket fűztem hozzá, de közepesek a tapasztalataim vele. A pattanásokat elég jól eltünteti, viszont néhány helyen nagyon kiszárítja a bőröm és érzékeny lett a krémre, szóval azokon a helyeken nem használhatom. Egy időben sokat használtam, de mostanában már inkább elő sem veszem.