Lida74

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Napvirág Tini Szappan Aknés Bőrre

Napvirág Tini Szappan Aknés Bőrre
2020. október 19.

Arcmosó szappanként használom. Nem szárít, mégis jól oldja a T vonalban képződő zsírosodást. Só tartalma miatt dörzsölésre is alkalmas, így még jobban tiszít. Nekem bevált, lassanként a pólusaim felszabadultak és a bőröm kevésbé gyulladásos már.

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém
2019. május 6.

Bevált éjszakai krémem. Évek óta ezt használom. Mivel sűrű, vizes kézzel kenem fel és igyekszem alaposan bemasszírozni. Így jobban hidratál is. Megnyugtató, természetes (nem harsány) illata az esti relax része már. A bőröm reggelre üde és ruganyos lesz. Szarkalábakat a szemem alatt teljesen feltölti, kifeszíti.

Napvirág Kókusz Natúr Szappan Kókusztejjel és Vanília Illóolajjal

Napvirág Kókusz Natúr Szappan Kókusztejjel és Vanília Illóolajjal
2019. május 6.

Kókuszreszelék darabok vannak benne, így jobban dörzsöli a bőröm, mint a növényi rész nélküli szappanok. De nem baj, hiszen felpezsdül tőle és a kosz is jobban lejön. Finom vanília illata van. Használat közben nem puhul fel maga a szappan, igaz nekem fém rácsos szappantartóm van, amiben jól szellőzik.

Napvirág Ajakbalzsam Vanília-Narancs Illattal

Napvirág Ajakbalzsam Vanília-Narancs Illattal
2019. május 6.

Szép fényes lesz tőle a szám, pici narancsos árnyalattal. Erőteljes ize van használatakor, de hamar elmúlik. Alapjában véve egy könnyű nyári szájfény benyomását kelti. Kellemes.

Napvirág Diós-Mézes-Narancsos Ajakbalzsam

Napvirág Diós-Mézes-Narancsos Ajakbalzsam
2019. május 6.

Nekem főleg a téli, hidegebb időben válik be. Viaszosabb és keményebb összetételű, nehezebb felkenni. Viszont használat után olyan érzésem van, mintha egy védőréteggel vonná be a számat. Nem bántja a hideg és nem szárad ki könnyen. Finom narancsos-mézes illata van használatakor. Nekem bejött.