lidocain

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2021. október 29.

Sokáig ez volt a kedvenc alapozóm, a 16-os Vanilla Rose árnyalatot használtam. Nekem nagyon szépen illeszkedett a bőrszínemhez, viszont sajnos nem volt nagyon tartós. Cserébe nem is szárította a bőröm, bár én mindig hidratáltam alá. Szépen lehet vele dolgozni, elég természetes a végeredmény.

Yves Rocher Comme Une Évidence Parfüm Tusfürdő

Yves Rocher Comme Une Évidence Parfüm Tusfürdő
2021. október 29.

Ajándékba kaptam a boltban. Ilyen jó tusfürdőm még soha nem volt, imádom az illatát és valóban tartós is. Viszont az ára szerintem nagyon irreális, szívesen újravettem volna, de amikor megnéztem mennyibe kerül eléggé meglepődtem, még az akciós árát sem éri meg. Kár érte, pedig amúgy tényleg egy szuper tusfürdő.

L'Oreal Paris Revitalift Laser Pure Retinol

L'Oreal Paris Revitalift Laser Pure Retinol
2021. október 29.

Glamour napok alatt beszerzett jószág... Lassan egy hónapja használom, most éppen kétnaponta, szerintem ennél sűrűbben nem is kell. Nekem drasztikusan javított az igencsak problémás bőrömön, sokkal puhább és simább lett. Nagyon elégedett vagyok vele, de valószínűleg nem fogom teljes áron újravenni, inkább kipróbálom más márkák hasonló szérumát, hogy legyen valami összahasonlítási alapom.

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2021. október 29.

Kiváncsi voltam mit tudnak ezek a Police parfümök, így néhányat beszereztem Glamour napok alatt féláron. Bár mindegyik tetszik, számomra ez kiemelkedik a többi közül, valóban egy királynő. Kicsit kihívó, intenzív illat, így lehet nem mindenkinek való. Bevallom az üvegcsék hívták fel a figyelmemet a márkára, viszont szerintem árkategóriájában szuper parfümök, pláne ha le is vannak akciózva. Rajtam nem szupertartós illat, de hát rajtam szinte semmi sem, így ezt nem rovom fel neki.

I Heart Revolution Violet Chocolate Palette

I Heart Revolution Violet Chocolate Palette
2021. szeptember 24.

Ez a paletta számomra első látásra szerelem volt. Mindig is a lila/vörös színeket preferáltam szemhéjfestékben, így amikor rátaláltam egyértelmű volt, hogy jön velem haza. A legtöbb szín nagyon szépen pigmentált, nekem egyik sem porzik, ecsettel nagyon könnyű vele dolgozni. Megfelelő szemhéjalappal elég tartós tud lenni, és nagyon klassz kombinációkat ki lehet hozni a színekből. Nem utolsó sorban a csomagolása is nagyon cuki. Van ennél jobb minőségű és drágább palettám, de eddig ez volt az amit a legjobban ki tudtam használni, szerintem az árát bőven megéri.

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2021. szeptember 24.

Amíg tartott szerettem, de nekem is sajnos hamar megadta magát. Nem kifejezetten tartós, viszont könnyű volt a használata, szép vonalat lehetett vele húzni.

Catrice Ultimate Lash Multimizer Volume Mascara Waterproof

Catrice Ultimate Lash Multimizer Volume Mascara Waterproof
2021. szeptember 24.

Én is újsággal együtt tettem szert rá. Számomra ez olyan igazi közepen. Alapvetően nem lett volna rossz a keféje, de szerintem túl vastag, valamint nehéz volt szépen felvinni, nekem nagyon hajlamos volt arra hogy csomósodjon. A vízállóság sem volt tökéletes, cserében valóban nehéz leszedni.

Balea Q10 Nappali Védőkrém SPF30

Balea Q10 Nappali Védőkrém SPF30
2021. szeptember 23.

Én is az SPF30 miatt vettem meg, kár volt. Tényleg nagyon nehéz krém, ha egész keveset viszek fel belőle nekem azt sem szívja fel a bőröm órák alatt sem. Így éjszakai krémnek tudom csak elhasználgatni, felesleges véd a fénytől.

Revolution Pro Supreme Pigment Gel Eye Liner

Revolution Pro Supreme Pigment Gel Eye Liner
2021. szeptember 23.

Életem legrosszabb szemceruzája. Anno leárazva vettem a Müllerben, nagyon tetszett a színe, örültem hogy rátaláltam. Majd amikor itthon kipróbáltam nagyon durván elkezdte égetni a szemem, rögtön le is mostam. Semmi ilyesmit nem tapasztaltam más eyelinerekkel, pedig kipróbáltam már jópár félét.

Kat Von D Sinner EDP

Kat Von D Sinner EDP
2021. szeptember 23.

Ez az egyik kedvenc parfümöm. Mind az illata, mind a csomagolása nagyon dögös, szerintem nem feltétlenül hétköznapra való.