lidol

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30
2019. augusztus 8.
(!)

Ami a bőrtípusomat illeti kombinált+érzékeny.
Nincsenek se tág pólusok,se bőrhibák. Az egy-két mimikai ráncom az,ami általában eldönti egy alapozóhoz való viszonyom,mivel nekem az az egy rigolyám van,hogy egy adott termék beleül-e ezekbe a kis ráncokba,avagy sem.
Ez a krémes alapozószerűség egyszerűen nem akar velem kompatibilis lenni! A T zónám tocsok fél órán belül,nem szeretem a matt alapozókat,de ettől úgy fénylik az egész arcom,mint Salamon ****. A bőröm szinte fuldoklik alatta...és iszonyúan kihozza a ráncaimat. Pedig a színe, az illata,az állaga, maga a kiszerelés is számomra tökéletes. Nem vonnék le ennyit,ha legalább az ára nem lenne ilyen magas.😫

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2018. november 27.

Mikor a drogériában elolvastam az INCI-t és megláttam a paradicsomot, azonnal hajítottam a kosaramba, mivel először találkoztam ilyen összetevővel. Mániás kísérletező lévén meg kellett tapasztalnom, hogy mit nyújt a bőrömnek ez a zöldség, amit eddig nagy kedvencként fogyasztottam szinte minden nap. Nos ez eszméletlen egy cucc, ilyen gyorsan arckrém még nem fogyott el nálam, pláne éjszakai! Egyszerűen felfalta az arcbőröm ezt a csudát!Az illata is fenomenális. És ami tényleg kivívta a rajongásom ezért a termékért, hogy a férjem megkérdezte egyik este ( ez akkor volt mikor az első tégely végefelé jártam ), hogy mit használok mostanában, mert elképesztő finom selymes az arcom egy ideje. Ha még egy férfi is észreveszi a változást, ott már tényleg van valami :)))) Újravevős örökkön örökké!!!

Dolce & Gabbana Pour Homme

Dolce & Gabbana Pour Homme
2018. november 27.

Egy férfi illat sem ért még ennek a nyomába sem nálam. Ettől bármikor megvadulok. ;P nem tud sok lenni, nem lehet tőle megcsömörleni, nem lehet... ellenálni! A FÉRFIN csak ezt tudom elképzelni!!!

By Dolce&Gabbana Woman EDT

By Dolce&Gabbana Woman EDT
2018. november 27.

Van az a mondás, hogy " Ami jó csak van az életben, az vagy erkölcstelen, vagy törvénytelen, vagy hízlal." Én ezt kiegészíteném: ..vagy megszüntetik. Lásd eme terméket. Hát miért kellett ilyet tenni szegény nőkkel?? Ezt az illatot egy szóval tudnám jellemezni a legjobban: VESZÉLYES! Épp ezért nagyon kell tudni viselni, nem fruska illat.

Apropó: Zsuzska79 én találtam egy nagyon hasonló illatot, Armani: Idole. És itt jön a fájdalmas DE! MEGSZÜNTETTÉK ennek is a gyártását. PFFFF!!! Mi bajuk van ezeknek?????Az az érzésem, hogy már csak a tucatillatoknak van létjogosultságuk...grrrr!

Biobaza Kids Hipoallergén Krém

Biobaza Kids Hipoallergén Krém
2018. november 27.

Csak azért 4 csillag, mert a fiam babaként ekcéma szerű bőrszárazsággal kínlódott és én minden nyavaját kipróbáltam rá, amit csak találtam ilyesmire, de ami egyedül használt neki, a gyerekorvosunk által felírt gyógyszertári kikevert krém volt.Tehát extra száraz bőrön nem használt. Irritációt viszont tényleg nem okozott, pedig a fiam brutál érzékeny bőrű. Így végül én használtam el és a nagy tesó. Nekünk nem volt semmi bajunk, csak úgy kenegettük, mert nagyon fincsi kis kence, a lányom mindig azt mondta, mézillata van. Akkor is jó szolgálatot tesz, mikor télen kissé kiszárad a gyerekek érzékeny bőröcskéje, szépen rendbeteszi. És ami az én gyerekeimnek fontos, ha valamivel be akarom őket kenni, hogy: "Ugye nem fogok tőle ragadni?" - nem, ettől nem. Nagyon könnyen beszívódik.

Biobaza Ásványi Napozó Lotion SPF30+

Biobaza Ásványi Napozó Lotion SPF30+
2018. november 27.

WoWWWWW!!!! Ez a naptej az "elértem abba a korba, hogy csak szép összetevőjű szépségápolási termékeket vagyok hajlandó magamra kenni" törekvésemet elmélyítette. Idén kiccsaládommal elmentünk nyaralni és mivel a márka hazája volt a helyszín, ezt választottam védelem gyanánt. Az illata nagyon bejött, nem az a tipikus strandos kence-szag, de én pont ezt is szeretem benne. A használata könnyű, mivel elég folyékony és a pumpás termékeket is nagyra értékelem. Nekem nem igazán akart teljesen beszívódni. Mondjuk ez engem nem zavart, mert a férjem ugyanúgy nézett ki, másnak meg amúgy sem akartam tetszeni, tehát ezért nem vonok le az értékéből. Ami miatt viszont még 10 csillagot is adnék neki, az az, hogy mióta szültem, az arcom eléggé érzékenyen reagált a napozásra. Egy kis májfolt itt, egy meg ott. És igaz, hogy ezek elhalványultak a téli időszak alatt, de az újabb napos idő, újra előhozta. Ez a naptej csodát tett! Egyszer sem égtem le, gyönyörő barnára sültem, annak ellenére, hogy rengeteg pancsolás mellett csak reggel kentem be magam. És ami ennél is fantasztikusabb: nemhogy nem jött elő egy icipici májfolt sem, de olyan csodaszép bőröm lett a nyaralás végére, hogy még a gyerekeim is megjegyezték, milyen pihe-puha az anyukájuk. A ráncok??? Na kérem szépen, még azok is szinte teljesen kisimultak ( leginkább a homlokomon volt hatalmas a változás ) Tuti őt fogom választani legközelebb is!!!

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2018. november 27.

Hosszú ideje kerestem egy fogkrémet, amire lecserélhetem az Elmexet, és úgy tűnik, megtaláltam. Fontos szempont volt, hogy lehető legkevesebb káros összetevő mellett, a fogaim védelme ugyanúgy megmaradjon, de a friss lehelletet intenzívebben biztosítsa, mint az elődje. Minden szükséges szempont PIPA!!! :)))

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2018. november 27.

Nagyon sima, puha lesz tőle az arcom. Bár elbírnék egy erőteljesebb radírozást, de nem rovom fel neki, mert így hogy kevés és nem túl erős szemcsék vannak benne, így is tetszik az eredmény. Az illata is kellemes.

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2018. november 27.

Annyira szeretnék natúr kozmetikumokat használni, de valamiért a testem ellenáll. Ezt a stiftet is annyira akarom szeretni, de valami nem engedi. Imádom az illatát, tényleg egész napon át tart. Izzadok, de ezzel spec nekem semmi bajom sincs, sőt már attól kapok frászt, ha nem, mert az ugye nem egészséges. De kérdem én, mitől van az, hogy ha nem kenem be magam, akkor viszont tényleg büdi leszek, ami ezelőtt nem volt rám jellemző, és a hónalj pirosodást sem tudom mire vélni.

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum

Givenchy Dahlia Noir Eau De Parfum
2018. november 27.

Az első élményem vele nagyon különleges emlék marad számomra. Épp nászútra mentünk újdonsült férjecskémmel. Amíg vártunk az átszállásra, a reptéren lévő parfümériában kolbászoltunk, de mivel nem volt túl sok időnk, kinéztem magamnak 3 - üvege alapján érdekesnek tűnő - illatot , és fújtam egy tesztcsíkra belőlük. 1et bedobtam a táskámba, másikat azsebembe, a 3.at pedig már a reptéren eldobtam, mert nem tetszett. És ezzel el is feledkeztem a másik két csíkról. Már vagy 4 napja tartott a "mézeshét", mikor vmit keresve kinyitottam a tatyómat. Az a fantasztikus babaillat ( babaillat relatív, számomra ez a J&J rózsaszín babakrémmel azonos ), ami akkor megcsapott, teljesen meglepett.Gyúlt a lámpa az agyamban, hogy ja igen, van egy parfümteszt itt mélyen, de hogy van ennek még ilyen erős illata egy fújástól 5 nap elteltével is? És melyik is volt a 3 közül??? Aztán, mikor hazajöttünk rátaláltam, úgy éreztem, a sors furfangos módon elvezetett az új "illatomhoz". Azóta is tart a szerelem!...a férjemmel is :P :)))))