Lifeforce

Regisztráció dátuma: 2017. március 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25

Avon Anew Ultimate Nappali Krém SPF25
2021. december 23.

Borzalmas. Többféle Anew krémet is használtam már, mind kiváló volt, de ez pocsék. Hatalmas kinyomhatatlan göbök lettek az arcomon és biztos, hogy ettől illetve az éjszakai társától, pedig az Avonos krémeket szereti a bőröm. Sajnálom, hogy nem vált be, kénytelen vagyok kidobni, mert 3 hétig próbálkoztam mindig egy utolsó eséllyel...

Avon Anew Ultimate Éjszakai Krém

Avon Anew Ultimate Éjszakai Krém
2021. december 23.

Borzalmas. Többféle Anew krémet is használtam már, mind kiváló volt, de ez pocsék. Hatalmas kinyomhatatlan göbök lettek az arcomon és biztos, hogy ettől illetve a nappali társától, pedig az Avonos krémeket szereti a bőröm.

Biotherm Aquasource Hydratant Gel Nappali Hidratáló Gél-Krém

Biotherm Aquasource Hydratant Gel Nappali Hidratáló Gél-Krém
2021. október 5.

Nagyon szeretem a Biotherm termékeket, de ez a krém nem a kedvencem. 5-6 alkalommal használtam eddig, de pattanást okozott, pedig nem vagyok rá hajlamos. (A többi termékével elégedett vagyok.) Egyébként könnyen beszívódott.

Avon Far Away Golyós Deo

Avon Far Away Golyós Deo
2021. július 8.

Az izzadást nem gátolja, foltot hagy a ruhán. Az illata nem rossz.
Anyukámnak bevált ez a minőség, én magamon nem szeretem.

Avon Senses Heaven Harmony Krémtusfürdő

Avon Senses Heaven Harmony Krémtusfürdő
2021. július 8.

Sajnos sem az illata nem jó, sem a minősége. Nagyon szárít.

Biotherm Life Plankton Essence

Biotherm Life Plankton Essence
2021. július 6.

Amikor felkenem nem tetszik, mert nagyon ragacsosnak érzem a bőrömön, viszont ha pár óra múlva lemosom, akkor valóban szebb bőrt látok: frissebb, teltebb, puhább, hidratáltabb. Így maszknak tekintem.

Biotherm Blue Therapy Multi-Defender SPF25

Biotherm Blue Therapy Multi-Defender SPF25
2021. július 6.

Könnyen beszívódik, nyáron sem fullasztó a bőrömnek, jól hidratál. Mivel nem "csak" hidratál, hanem táplál is, így hidegebb időben is megállhatja a helyét. Szeretem, hogy van benne fényvédő is.

Biotherm Aquasource 48H Deep Hydration Replenishing Creme

Biotherm Aquasource 48H Deep Hydration Replenishing Creme
2021. július 6.

A bőröm nagyon szereti, azonnal beszívja.
Kellően hidratál és egységesíti a bőrömet. Elégedett vagyok vele és elégedett vagyok a Biotherm többi termékével is.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2021. június 6.

Szépen egységesíti a bőrt, jó a fedése, nincs maszkhatása. A normál bőrön 12 óra után is szép marad, nem fénylik a bőr. 1. használatkor én is megijedtem, hogy túlságosan elüt a bőrömtől, de 5-10 perc után már meglepően szebben viselkedik, idomul a bőrhöz.
Fehér bőröm van, így a 02 lys rosé a legmegfelelőbb árnyalat, de a 03 beige diaphane árnyalat is szépen mutat a nyári picit barnult bőrömön.
Az árát kicsit sokallom, de ez a legjobb alapozó amit eddig használtam.

Lavera Body Spa Vasfű & Lime Tusfürdő Gél

Lavera Body Spa Vasfű & Lime Tusfürdő Gél
2021. május 16.

Nagyon szeretem használni. Egyáltalán nincs műillata, hanem kellemes, természetes citromillatú. Jól tisztít, viszonylag jól habzik. Jókedvre derít.