lilaeper

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, és kellemesen csalódtam. Könnyen beszívódik, fényvédő alá tökéletes. Kellemes minimalista termék. :)

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. május 29.

Kb. egy hónapja használom ezt a terméket, és szerelem volt első használatra! :) Nagyon gyengéd, semmilyen irritációt nem okozott, mégis nagyon hatékony. Annyira meg vagyok elégedve vele, hogy megtörtént a lehetetlen, és lecseréltem a Bioderma micellás vizét :D

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. április 25.

Miután elfogyott az előző lemosóm, elkezdtem itt kutatni az utódja után,és rátaláltam erre a termékre,miután elolvastam az összetevőket az első utam a dm-be vezetett,és azóta is nagyon meg vagyok elégedve vele. Nagyon szépek az összetevők,nem szárít,és hatékonyan tisztít,egy darabig biztos nem cserélem le.

The Body Shop Epres Body Sorbet

The Body Shop Epres Body Sorbet
2014. július 10.

Úgy tűnik én leszek itt a mumus :/ Nekem ugyanis nem igazán jött be,bár az illata mesés,sem az állaga,sem a hidratáló hatása nem az igazi sajnos,pedig nagyon szeretni akartam,de úgy tűnik maradok a testvajaknál :)

Yves Rocher Soin Végétal Capillarie Couleur Színvédő Hajbalzsam

Yves Rocher Soin Végétal Capillarie Couleur Színvédő Hajbalzsam
2014. július 1.

Hajmosás előtt használom pakolásként,nedves hajra,kb.20 percre,nagyon bevált,a hajam puha és fényes lesz tőle,és így hogy hajmosás előtt használom,nem is zsírosít,mindenképpen újravásárolom :)

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2013. április 4.

A szürke,és a fekete is megvan,és bár nem vagyok tőlük elájulva,azért nem rosszak :) Kicsit dúsít,kicsit hosszabbít,szóval mindenből ad egy kicsit...kedves,rendes megbízható szempillaspirálok ezek,a mindennapokra megfelelnek,persze csak akkor ha az embernek nincsenek olyan földön túli elvárásai mint nekem :D

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél
2013. április 4.

Már több mint egy hónapja használom ezt a szemkörnyékápolót,és elég jól összebarátkoztunk :) Reggelente hajlamos a szemem rendesen bedagadni,de ha bekenem ezzel a géllel akkor hamar rendbe jön.Jól hidratál,hamar beszívódik,és ami nagyon fontos,nem irritálja a szemem.Ami picit zavar,hogy eléggé folyékony az állaga,ezért elég könnyű túl sokat kinyomni a tubusból.Ami biztos,hogy ez tényleg egy nagyon könnyű gél,érettebb bőrre,vagy nagyon száraz bőrre nem biztos hogy elég.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2013. március 14.

Mikor megláttam itt ezt a púdert,rögtön tudtam hogy ezt ki kell próbálnom,főleg azért,mert eddig sosem sikerült a megfelelő árnyalatot eltalálnom,és már nagyon el voltam keseredve,de ez már a múlté :D Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel,tényleg tejesen áttetsző,szépen mattít,és tartós,biztosan újra veszem ha elfogy :)

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2013. március 14.

Nagyon szeretem :) A 05 to die for a hétköznapi sminkem alapja,tényleg szinte minden nap használom.A színek lehetnének jobban pigmentáltak,de így is nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni,és elég tartós,egy rohangálós hétköznapot simán kibír.

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc

Essence 2in1 Kétvégű Tusfilc
2013. március 14.

Egész jó,szép fekete vonalat lehet vele húzni,elég tartós és olajos lemosóval szépen lejön,de nem fogom újravenni az biztos.Elég hamar beszáradt,és néha úgy éreztem mintha karcolná a szemhéjam...és én is fölöslegesnek éreztem azt hogy két vége van,de ez nem a világ vége.