lilaszilva

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Nappali Arckrém SPF20
2019. december 29.

Kettő darab 1,5 ml-es mintát használtam belőle, így tudok róla véleményt alkotni. Szerintem nagyon jó kis krém. Az illata kellemes, könnyen beszívódik, nem marad ragacsos vagy fényes az arcom tőle, szépen hidratál. Ránctalanító hatását -ráncok hiányában- nem tudom véleményezni, de jó terméknek tartom!

Bourjois Browdesign Szemöldök Formázó Zselé

Bourjois Browdesign Szemöldök Formázó Zselé
2019. november 18.

Dm-ben, kiárusításon dobtam a kosaramba, mondván hogy, 900Ft-ot biztosan megér. Picit kettős a véleményem vele kapcsolatban. Egyrészt tetszik az állaga, a tartóssága és hogy nincs benne semmiféle csillám, illetve mattra szárad, de ugyanakkor természetes a hatása, másfelől már megint a kivitelezés!... Mint mindig a Bourjois termékeknél. A keféje kicsit nagy, a festéket nem lehet egyenletesen felvinni, mert az elején szinte "csöpög", a végén alig van rajta. A színe mondjuk valóban sötét (02-es árnyalat), ezért én trükközök, meg kisujjal kenegetek a kívánt árnyalatig :D Hm, jóindulattal kap 4 csillagot.

Maybelline Superstay Full Coverage Under-Eye Concealer

Maybelline Superstay Full Coverage Under-Eye Concealer
2019. november 18.

Joy napos szerzeményem, azóta csak ezt használom. Egy tollas kiszerelésű, könnyedebb fedésű korrektort cseréltem erre, mert sajnos már szükséges. Elégedett vagyok a választással. Leszögezem én kizárólag a szem belső és külső zugába használom, pár pöttyintés erejéig, de maximálisan tudja, amit ígér! Szépen fed, nagyon tartós és a színe (fair) pont passzol hozzám.

Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCreme

Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture GelCreme
2019. november 18.

Idejében szeretném elejét venni a ráncoknak, ezért úgy gondoltam elkezdem a szemkörnyékemet is kenni. :) Szettben vettem, igazából nem tudatosan esett rá a választásom. Szerintem szépen hidratál, nem ragacsos, gyorsan beszívódik, smink alá is tökéletes. Minimális viszketést akkor okoz, ha túl közel kenem a szememhez és megdörzsölöm utána, igen, ez velem is megesik @tillisilli .
Nem állítom, hogy csodaszer és hogy nincs olcsóbb alternatíva ilyen hatással, de nekem nagyon is megfelel!

Dove Invisible Care Floral Touch Deo Spray

Dove Invisible Care Floral Touch Deo Spray
2019. november 18.

Számomra meglepő, hogy ilyen sok csillagot kapott eddig. Az illata nekem nem jön be, fojtós, mikor kifújom. Az izzadásgátló hatása sem bír ki néhány óránál többet. Foltot tényleg nem hagy, de engem nem győzött meg.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2019. november 11.

Az elején rettentően megörültem, itt egy sampon, ami nekem készült. Hát mégsem :( Furcsa mód az első pár mosáskor csodás volt a hatása, aztán valahogy "elromlott". Ugyan szépen tisztít, finom az illata, de alig bír ki 2 napnál többet a hajam vele. Ja és amire az itteni kommentekből jöttem rá: szárítja a fejbőrt, a hajtöveknél szinte korpásodást váltott ki. Szóval nagy reményeket fektettem bele, de sose többet.

Avon Encanto Fascinating Kézkrém

Avon Encanto Fascinating Kézkrém
2019. november 11.

Az illata fogott meg a katalógusban, ezért megrendeltem. (A parfümig azért nem merészkedtem, szép és jó, de avonos illatokat nem használok)
Pozitívak a tapasztalataim. Elég tápláló, könnyen beszívódik és ugyan nem csodaszer, de tényleg teljesen jó kis kézkrém.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. november 7.

Kis kiszerelésben egy szett része volt. Hát, őszintén én többet vártam tőle. Ami igaz róla, hogy a festéke nagyon jó állagú, szép fekete színű és tartós is, viszont az én átlagos méretű szempilláimat csupán icipicit hosszította meg és rétegezve sem működött. Emellett egyáltalán nem dúsít a keféje pedig túlzottan hosszú és duci. Meg kell szokni a használatát.
Szolid, nappali, természetes sminkhez kiváló, de ennyi pénzért biztos nem veszem újra.

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate EDT

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate EDT
2019. november 5.

Anyukám két parfüm félét szeret: Elisabeth Arden Green Tea és Escada vagy akármilyen édes trópusi gyümölcsös illat. Na mikor megszagoltam ezt, tudtam, hogy meg fog őrülni érte, ugyanis pont a két fajta tökéletes mixe. Aki a fentiekből magára ismer, ne habozzon megvenni! :))
Ez most pont gránátalma lenne?.. nem tudom. Mindenesetre szépen eltalálták benne az arányokat. Felsejlik a megszokott és teszem hozzá rendkívülien finom Green Tea és az édes gyümis jelleg. Közepesen tartós, kellemesen édeskés. No és valljuk be, tényleg olcsó.

Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme

Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme
2019. november 5.

Már majdnem elfogyasztottam egy tégelyt, így tudok róla véleményt alkotni. Nálam a sima daywear nem vált be, így kötöttem ki ennél. Azt gondolom nagyon jó kis krém! Állaga, illata tökéletes, puhítja a bőrt, mattít de közben hidratál is. A téli időszakban talán kevés, de felváltva használva egy másik táplálóbb krémmel fel sem tűnik. Kifényesedő bőrűeknek kötelező darab :)