lilaszilva

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Victoria Beckham Suite 302

Victoria Beckham Suite 302
2024. február 24.

Juj juj juj és juj. Kis mintám volt belőle és ugyan nagyon szeretem a márkát, ez az "illat" konkrétan borzalmas. Az illatjegyek alapján teljesen másra számítottam. Túlzottan dominál benne a dohány és a bőr, nagyon férfias, nagyon öreges. Tömény és fejfájósan fojtós. A cseresznye amúgy megbújik valahol de csak egy-egy pillanatra jön elő. Lehet, hogy az én orrom nem elég kifinomult ehhez?... Az ára durván mellbevágós és mondanom sem kell, nem kaptam kedvet a megvételéhez.
A 2 csillagot mindenesetre csak az üvege miatt adom. :/

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2024. január 13.

Hogy miért nem próbáltam ki hamarabb?... A SZEMPILLASPIRÁL. Maga a csoda! A festék állaga és a kefe alakja,mérete egyaránt tökéletes. Rétegezhető, tartja az ívet, nem pereg, kifejezetten tartós, este viszont könnyű lemosni. A pilláim átlagosnak mondhatók, evvel pedig hatalmas, szinte reklám katalógusba való eredményt tudok elérni. Röviden összegezve: egyszerű de nagyszerű, csak ajánlani tudom. Teljesen megértem, miért számít ikonikus terméknek.
Az első darabomat fél évig használtam, majdnem minden nap és ugyan még nem volt szaga de a festék már érezhetően kiszáradóban volt.
Szettben barátibb az ára, úgyhogy már be is táraztam egy újabbat belőle. :)

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2023. szeptember 28.

Barna színben vettem meg. Először nem voltam elájulva tőle, mert konkrétan semmit nem csinált a pilláimmal. Majd adtam neki egy-két újabb esélyt és amint kicsit öregedett a festék, határozottan jobb lett a hatás. Mostanra szépen elválasztott és kifejezetten hosszú szempillát tudok vele festeni! Mondhatni nagyon tetszik vagyis tetszene, ha a lemosása nem lenne ilyen nehéz. Próbáltam olajos, kétfázisú, micellás és habzó lemosóval is, de valahogy ott marad a festék és mindig érzek egy megkeményedett réteget.. A hajlékony keféjét is nehezen szoktam meg, szóval összegezve ez a spirál nálam csak 3 csillagot ér.

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour
2023. június 5.

Elöljáróban annyit, hogy nemrég rátaláltam a Bobbi Brown ikonikus shadow stick-jeire és a fellángolásom odáig vitt, hogy a sok jó vélemény miatt mindenképpen ki akartam próbálni ezt a terméket is. Itt, krémmánián vettem egy Au Naturel árnyalatot belőle és már jó párszor használtam, így össze tudom hasonlítani a BB hasonló sminkjével, illetve magában is tudok véleményt alkotni róla.
Az elvárásaim elég magasak voltak, amikből sajnos nem mindent váltott be.
Ez a szín a kézfejemen nagyon hasonlít a BB Nude Beach-ére, a szemhéjon viszont hatalmas a különbség. A Laura Mercier stick kevésbé pigmentált és krémesebb állagú. De amúgy nagyon kellemes, natúr árnyalat és szépen illik a színeimhez. A száradási ideje hosszabb, de ezzel nem is lenne baj, viszont ebből kifolyólag kevésbé tartós és a nap végére bizony rajtam csíkozódik. Biztosan sok a fehér pigment benne, mert kb 5-6 óra után egész világos csíkok gyűlnek össze a redőkben. :/ Emellett az is meglepett, hogy nem teljesen matt. Van benne egy leheletnyi pici szaténos csillámosság, ami felkenve annyira nem látványos, de engem valahogy mégis zavar, mert lehet, hogy rosszul , de matt színre számítottam.
Összességében egyáltalán nem rossz termék de nem nyűgözött le, és biztosan nem fogom más árnyalatban kipróbálni. Emellett örülök, hogy a piactéren alacsonyabb áron jutottam hozzá. :)

Escada Rockin' Rio for Women

Escada Rockin' Rio for Women
2023. április 27.

Micsoda emlékeket hoz vissza ez az illat!... Már csak a parfüm képére ránézve jobb lesz a kedvem. Tini koromban elfújtam egy üveggel de ez az a fajta parfüm volt, amire szerintem életem végéig emlékezni fogok. Édes, gyümölcsös, egzotikus! Hatalmas kedvenc, imádtam! ;)

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick
2023. április 27.

Nude Beach, Taupe, Golden Bronze, Smokey Topaz árnyalatok lelehetőek fel a tárházamban. Előbbi két árnyalat matt, utóbbi kettő csillámos. Több színem volt, de azok valahogy nem passzoltak hozzám, így eladtam őket.
Nagyon megszerettem a krémes szemhéj stick-eket! A használatuk egyszerű, villám gyors és rajtam mindenfajta bázis vagy alap nélkül is extra tartósak. Tapasztalataim szerint a matt árnyalatokkal könnyebb bánni és tartósabbak is, a csillámosok viszont olyan szépek... :)
A Nude Beach barackos-rózsaszínes, a Taupe pedig kiváló bézs alap bármilyen sminkhez. Ja, és ami a legjobb: nem csíkozódnak! Egész nap olyan, mint amikor reggel felraktam őket. Hátrány, hogy sajnos az interneten nagyon nehéz színt választani, a boltokban pedig alig 1-2 kiállított darab van, szóval picit minden választás lutri. De szerintem még ennél az árnál is megéri beruházni egy-egy csodás árnyalatra. :)

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2023. április 27.

Olyan semmilyen.. Ez jut róla először eszembe. Az itteni vélemények után kíváncsi voltam, mit tud ez az olcsó kis "csoda". Nem mondom, hogy nem vált be, de mint írtam, se illata, se semmi. A sminket nem szedi le, szóval ha festék van rajtam, akkor kizárólag második lemosónak működik, de reggelente tiszta arcbőrre egész jó. Valóban nem szárít, ami hatalmas pozitívum. Csodaszernek nem mondanám, de könnyen beszerezhető, olcsó és korrekt termék.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2023. április 27.

Férjem fejbőre problémás. Az évek során nem egy, nem kettő sampont kipróbált már, de semmi semmi semmi.. Végső ötletem volt ez a sampon, amit a borsos ára végett sokáig halogattam, de most egy remek akcióban nagy kiszerelésben végre megvettem neki. Hát, nagyjából a 2. mosás után volt-nincs viszketés, korpa stb. Nem hittem a szememnek. Csodaszer. Legalábbis nálunk. :)

John Frieda Frizz Ease Wunder-Reparatur Sampon

John Frieda Frizz Ease Wunder-Reparatur Sampon
2023. április 27.

Szerintem hanyagolja mindenki, akinek vékony szálú, gyorsabban zsírosodó haja van. A sampon állaga selymes és remek az illata. Frissen mosva nagyon szép képet mutat, de nekem extrém gyorsan zsírosította a hajam. Száraz, sérült vagy esetleg festett hajra lehet, hogy ideális de nekem sajnos nem jött be.

Clarins Lip Comfort Oil Szájfény

Clarins Lip Comfort Oil Szájfény
2023. április 4.

Nem bántam meg! 03-cherry árnyalatban használom és valóban csalóka az üvegben látható vad vörös szín. Felvitel után csupán egy enyhe árnyalatot (nem színt!) ad az ajkaimnak, nagyon tetszik. Az applikátora számomra kissé bumfordi, ráadásul mindig félek, mikor fog letörni a szivacsfeje, olyan nehéz kihúzni a tubusból, de ennyi baj legyen vele.
Szépen terül, nagyjából 1-1,5 óra múlva kezd kopni a fénye, de az sem bántó. Nagyon lágyan szívódik be a bőrbe.
Az illata nagyon erős édeskés valami, ezt mondjuk kihagyhatták volna belőle, de ettől függetlenül szerintem újra fogom vásárolni ha elfogy.