lildiko

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval

MediNatural C-Vitaminos Tápláló, Feszesítő Krémpakolás Hialuronsavval
2019. március 26.

Az utóbbi hónapokban feltűnt, hogy elkezdett picit ráncosodni a homlokom, ami nálunk örökletes, de azért igyekszem tenni ellene. Ezt a krémet többször is kipróbáltam éjszakai krémként. Kellemes felkenni, jó az illata, jó érzés a bőrömön, de nagyjából ennyi. Nem drága krém, de ilyen hatással találni olcsóbbat is. Nem rossz, szívesen használom, de nem hozza, amit ígér.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2019. március 26.

Tavaly nyáron vettem meg, mert szeretem az Alverde termékeket, és jónak tűnt. Nyáron nincs különösebben igénye az arcbőrömnek, le akartam cserélni a parabénes krémemet amit éppen használtam. Hát engem annyira nem győzött meg. Semmit nem mattított, sőt, fényesebb lett tőle a fejem, mondjuk ez engem annyira nem érintett meg. Viszont felkenés után nem tudtam bemasszírozni az arcomba, nem szívta be, hanem kukacosodott, darabokban lejött az arcomról. :( Amiért viszont abbahagytam a használatát végleg, az az hogy egy pár nap után ici-pici kis pattanásokat okozott, amiktől nem tudtam megszabadulni sajnos. Amióta nem használom, nincsenek, szóval tuti hogy ez okozta. Sajnálom, mert isteni illata van, nyáron szeretem az ilyen vizes krémeket, ez is szerettem volna szeretni. De nem megy.. :( Pénzkidobásnak nem mondanám, mert azért nem szörnyűség, és el tudom képzelni, hogy másnak jó. Elkenegetem a kezemre, annak elmegy nekem.

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2019. február 12.

Azért vettem meg még anno, mert itt sok jót olvastam róla, de nem szeretem. A karikáimmal semmit nem csinál, bár őszintén szólva nem is számítottam rá, de egyébként mintha még csúnyább is lett volna tőle a szemem, ilyet még sosem tapasztaltam. Nekem nem tetszik az állaga, és csípi a bőröm. A szempilláimmal semmit nem csinált, pedig arra legalább jó lehetett volna. Én utáltam azt is, hogy ilyen az adagoló, mert néha semmi sem jött belőle nekem, máskor meg kifolyt belőle egy csomó, ami pocsékba ment. Így nekem ez tényleg pénzkidobás volt, még jó, hogy csak ennyi..

Nonique Ránctalanító Szemránckrém

Nonique Ránctalanító Szemránckrém
2019. február 12.

Én alapvetően nem ránctalanításra használom, hanem megelőzésre. (Bár az utóbbi időkben akár arra is használhattam volna, egyetem haha :D) Plusz igazából olyan szemkörnyék ápolót kerestem, ami természetes, és ez volt szimpi. Nem tudok rosszat mondani róla, én nagyon szeretem, egyáltalán nem csíp, pedig érzékeny a bőröm a szemkörnyéken. Szépen hidratál, meg vagyok vele elégedve.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2019. január 12.

Én ezt nem rendeltetésszerűen használom, mert hajmosás előtti pakolásnak nekem bevált a saját kis olajos keverékem. Viszont. Ezer éve kutatok egy normális hajvégápoló után, de a szilikonos borzadályokat utálom, mert egyszerűen érzem a hajamon, hogy nem lesz se puha, se ápolt, csak csúszik a szilikontól. Pedig kipróbáltam ilyen baromi drága cuccokat is rá. Egyszerűen nem találtam soha semmit, mert az összesben csak szilikon van kb, a krém állagú hajvégápolók meg az én hajamra sajnos semmit nem érnek. Aztán egyszer csak rátaláltam erre... Semmi szilikon, semmi borzasztó összetevő. Láttam, hogy nem hajvégápoló, de gondoltam adok neki egy esélyt, maximum elhasználom tényleg pakolásnak. :D De az a helyzet, hogy annyira bevált, hogy csodálatos. A nedves hajvégeimre szoktam tenni nagyon kicsit, eleinte még sikerült túltolnom, de aztán belejöttem. Így nem lesz csúnya tőle a hajam, de egyébként egy éjszaka alatt beszívja akkor is, ha többet teszek rá véletlenül. Csodapuha lesz tőle a hajam, és nagyon szép. Szőkére van festve a hajam, és a fodrászom állandóan dicsérget, hogy milyen ügyesen vigyázok a hajamra, mert gyönyörű fényes és egészséges, egyáltalán nem töredezik. Nagyon imádom, már soha többé nem tudnék tőle megválni, hálás vagyok érte. ♥ Száraz hajra is szoktam tenni, ha igényli, és úgy is csodásan működik. Nekem ez tényleg csodaszer, és ilyen mértékű használattal szerintem sosem fog elfogyni.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. január 12.

Nagyon sokáig álldogált a fürdőszobában, anyukám vette, én meg őszintén szólva valamiért nem érdeklődtem annyira iránta, pedig a kókuszos cuccok a máiám. :D Aztán egyszer elfogyott az aktuális balzsamom, és gondoltam jobb híján kipróbálom. Hálát adok az égnek érte. :D Hát ez egy csoda. Én hosszú éveken keresztül próbálgattam, cserélgettem a balzsamokat, mert mind olyan volt hogy oké, puha a hajam, de egy nap múlva már semmi hatása. Na ettől viszont nagyon-nagyon sokáig csoda puha lesz a hajam. Pedig azóta szőkére váltottam, amitől még extra száraz is lett. Amióta ezt használom, nem csak a lenövésemen látszik, hogy nő a hajam, hanem a hosszán is. Én mondjuk általában sokáig rajtahagyom a hajamon, de volt már olyan alkalom, amikor csak 1-2 percig volt időm rajtahagyni, és akkor is szuper lett a végeredmény. :)
Egyébként nekem az illata nem jön be, szerintem nincs kókusz illata. Pedig ha valakit, akkor engem meg lehet fogni a kókusszal. :D

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé
2018. október 30.

Én nem is értem mit vártam tőle. :D Második helyen egy jó kis alkohol, dehááát nagyon tetszett a koncepció, hogy zselés. Nyárra pedig tök jól el tudta képzelni, hogy ez működhet, és valószínűleg kevésbé kényes bőrűeknek működhet is, de nekem nem. Az én bőrömet sajnos minden tusfürdő, minden szappan, tényleg MINDEN szárítja, és extra ápolás kell neki. Szóval nekem semmit nem ér, de amúgy nyáron napközben párszor bekentem a karom, hogy érezzem az illatát, mert az csodálatos! ♥ De én azért nem adok neki kettőnél többet, mert hát hiába isteni az illata, ha amúgy nem felel meg a célnak (számomra).
Amúgy tényleg eléggé ragad eleinte, de ez nekem annyira nem zavaró.

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő
2018. október 30.

Mikor kijött még a nyár elején, rohantam érte, mert imádom a maracuját, és a maracujás dolgokat is. Megszagoltam, és gondolkodás nélkül meg is vettem. Nem bántam meg, imádom. Szerintem jól tisztít, rajtam tartós is az illata valamennyire. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire szárít, mert engem minden tusfürdő szárít, már mindent kipróbáltam, nem tudok ez ellen tenni. De az egy nagyon jó pont, hogy SLS mentes.♥ Én szeretem nagyon, és az ára sem gáz, mert nagy mennyiséget kapok érte. Örülök, hogy megvettem.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. október 30.

Amikor megláttam, hogy kókuszos fogkrém, indultam érte, és tök sokáig nem jutottam hozzá, mert mindig üres volt a helye. De aztán amikor végre meg tudtam venni, rohantam haza, hogy kipróbáljam. Nagyon kókuszmániás vagyok, nincs kókuszos dolog, amit ne akarnék rögtön megvenni. Nagyon szeretem, jó használni, nagyon jó az íze, jól tisztít. Én nem hiszek a fogkrémek fehérítő hatásában, nem is ezért vettem meg, hanem az íze miatt. :D Imádom, amíg létezik, én biztos csak ezt fogom használni. Hacsak meg nem utálom valamiért, remélem ez nem következik be. :D

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2018. augusztus 25.

Annyira de annyira szurkoltam neki, hogy beváljon, és még annál is jobban örülök, hogy nemcsak bevált, de szerelem lett. Évek óta keresem a megfelelő mindenmentes dezodoromat, eddig még egyik se vált be sajnos, de még az alumíniumosok közül is csak egy. De ez! Egyszerűen csodálatos. Már éppen feladtam, és visszatértem az alumíniumos dezodorokhoz, amikor rábukkantam erre a csodára. Az illatától már alapból imádtam, ami erős, de egy idő után eltűnik, ami engem nem zavar, mert így nem keveredik a parfümömmel. Még ebben a megdöglős melegben sincs semmi szagom, és úristen sírni tudnék, de komolyan. Nem irritál egyáltalán, a világos ruhákon nem hagy nyomot, a feketéken kicsit, de ez sem érdekel. Természetes, vegán és cruelty free, és ráadásul ennyire hatásos, nekem nem kell több. Ha lehetne, 100 csillagot adnék. Számomra minden pénzt megér. ♥