liliana26

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2017. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, és elég jól hidratál, bár azt kell, hogy mondjam, többet vártam tőle. Szerintem a 2000 Ft-ot nem éri meg. Átlagos napokra tökéletes, de télen extra száraz ajkaknál nekem nem vált be!

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. augusztus 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
A zöld és a piros szín miatt vettem meg, de kompromisszumokat kell kötni vele. A zölddel elég nehéz dolgozni a fedése miatt, hogy el is fedje a bőrhibákat, de ne is látsszon. Nem igazán építhető.
A piros színt könnyen lehet használni, és jól fed, de beül a szem alatti kis ráncokba (még egy nagy adag púderral is).
A korrektor színei viszont egész jók, ez az első korrektorom, ami 1-2 árnyalattal világosabb a bőrömnél. Eddig mindegyiknél a legvilágosabb is vagy a bőrömmel megegyező volt (jó esetben), vagy (legtöbbször) sötétebb. Ebben viszont a legvilágosabb 1-2 árnyalattal világosabb, a második pont megegyezik a bőrszínemmel, a harmadik pedig 1-2 árnyalattal sötétebb. Szóval remekül tudok vele kontúrozni. Sokan panaszkodtatok az állagára, tény, hogy kicsit fura, viszont ez nálam nem okoz problémát.
Összességében nálam 4*-ot ér, a korrektor színeivel semmi bajom, a piros is egész jó, de a zölddel nem igazán tudok normális eredményt elérni. Ár-érték arányban viszont szerintem jó.

Flormar Vízálló Szemceruza

Flormar Vízálló Szemceruza
2017. augusztus 3.

Nekem feketében van meg. Szép a színe, jól lehet satírozni, és egy fél napot rendesen kibír. Plusz pont, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem (kontaktlencsém van).

Catrice Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Kohl Kajal Szemceruza
2017. augusztus 3.

Fehér színben vettem meg. A felvitelnél 2-3-szor át kell húzni, hogy rendesen látszódjon. A tartóssága sem az igazi, 1-2 óránál többet nem bír ki. Viszont amit nagyon szeretek benne, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet (kontaktlencsém van).

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél

Fabulon Mélytisztító Arclemosó Gél
2017. július 22.

Nagyon kellemes az állaga, a pumpás megoldás pedig nagyon bejött! Frissíti az arcomat és sokkal tisztábbnak érzem a használata után a bőrömet.

s-he stylezone Körömerősitő Lakk

s-he stylezone Körömerősitő Lakk
2017. július 22.

Borzalmas! Néhány használat után becsomósodott és kifehéredett! Lehet termékhibás volt, nem tudom.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2017. július 22.

Ajándékba kaptam egy pink színűt és szerintem egész jó. Vagy legalábbis a Color trendnél sokkal jobb. Könnyű felvinni, viszont 2 réteg minimum kell. Száradása és tartóssága közepes. 2-3 napig bírja a körmeimen korrigálás nélkül.

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk
2017. július 22.

Nekem a 33 rose beats árnyalat van meg. Csalódás! Könnyű felkenni, jó a pigmentáltsága, gyorsan szárad, viszont gyorsan is pattog le! Másnap már csak a körmeim közepén van lakk! Szörnyű!

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2017. július 22.

Nekem vegyesek az érzéseim ezekkel a lakkokkal kapcsolatban. A Rita Ora-s lakkok nagyon tetszettek, de ezek valahogy nem annyira. 2 árnyalat van meg, a 800 Black out (fekete) és a 703 White hot love (fehér).
A feketével semmi bajom. 2 rétegben tökéletes a fedése, nagyon könnyű a fekvitele az ecsetnek köszönhetően, tényleg gyorsan szárad, és 4-5 napig bírja is a körmeimen, ami nálam nagyon jó eredmény.
Azonban a fehér katasztrofális. 2-3 használat után elkezdett borzalmasan csomósodni, lehetetlen normálisan felvinni, mert nagyon csíkoz, és ha még sikerül is, akkor is aznap vagy másnap nagy darabokban lepattog.

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2017. július 22.

Nekem az Icon (lilás bordó) és a Bubblegum bliss (halványkék) árnylatok vannak meg. A pigmentáltságuk borzalmas. A bordó 2 rétegben is nagyon csíkos, lehetetlen normálisan felvinni, a halványkék pedig csak 3 rétegben látszik. Másnap már elkezd pattogni és darabokban jön le. Pénzkidobás volt!