Lilianna

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lavylites Lavyl Hair Haj- és Fejbőr Kondícionáló Sampon

Lavylites Lavyl Hair Haj- és Fejbőr Kondícionáló Sampon
2016. december 8.

Még nem túl régóta használom, de eddig tetszik. Ahol kellene nőnie a hajamnak, ott még nem történt változás (foltokban hullott ki régebben és azóta mindenfélével próbálkozom, még eddig semmi sem vált be). Viszont nőtt sok babahajam (pár használat után!), és az illata nagyon tetszik, friss, mintha citrom és levendula lenne, de nagyon kellemes. Kell utána balzsam a száraz hajúaknak.

Baba Levendula és Vízililiom Frissítő Tusfürdő

Baba Levendula és Vízililiom Frissítő Tusfürdő
2016. december 8.

Jó kis tusfürdő, jól tisztít, engem nem is szárított, teszi a dolgát. Az illata szerintem nem frissítő, hanem édeskés, de tetszik. Még veszek belőle szerintem.

Oriflame Very Me Happy Lips

Oriflame Very Me Happy Lips
2016. december 8.

A mocha berry árnyalat van meg, igazából azért vettem meg, mert nagyon jó árban volt, és pont ennyi kellett az ingyenes szállításhoz. A katalóguskép alapján nem választottam volna ezt a színt. Nem lett igazam, mert nagyon jó sötét rózsaszín színe van. Jól ápol, egyedül az illata nem tetszik, valamiért azt a tipikus régi rúzs illatot érzem benne, mint mikor gyerekként anyukám rúzsait próbálgattam.

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2016. december 8.

Számomra az eddigi legszebb színű Labello. Szeretek színezett ajakápolókat, balzsamokat használni, eddig ennek a színe tetszik a legjobban. A hatása ugyanaz, mint a többinek a csillogó kollekcióból. Valahol félúton van a szájfény és az ajakápoló között. Nem rossz, főleg gyors segítségnek, vagy szájfény helyett, de elég gyorsan eltűnik az ajkakról, pedig egy része be se tud szívódni szerintem, csak egy réteget képez a szájon.
Ezért így összességében 4 csillag, ebből plusz egy a színe miatt.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajbalzsam
2016. november 21.
(!)

A trnd egyik projektje kapcsán próbálhattam ki a terméket. Nagyon tápláló, finom illatú balzsam, tökéletesen elég az én száraz hajamra is, biztosan fogok még venni belőle. Nekem muszáj minden hajmosás után balzsamot használnom, a samponnal együtt nagyon szépen teszi a dolgát, szeretem.

A véleményemet őszintén írtam a termékcsaládról, nem propaganda céllal. Tesztelésre kaptam őket, ami nagyon jó, de ha rossz lenne valamelyik termék, akkor azt írtam volna. :) Nekem tényleg bejött.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 14.
(!)

A trnd egyik projektjében vettem részt, így próbálhattam ki a terméket. Előtte nem ismertem, de azt hiszem, állandó lakója lesz a fürdőszobámnak. Nagyon száraz a hajam, emiatt kezelhetetlen és törik is. Viszont most ezzel a samponnal + balzsammal + pakolással együtt kezelhető, sokáig puha és kellemes tapintású marad. Érdekes, hogy egyenesebb is tőle a hajam, nem kell formáznom, vasalnom sem, teljesen vállalhatóan néz ki több napig is. Plusz pont számomra, hogy a hennát nem koptatja le a hajamról, mint sok más sampon. Tetszik az illata is, bár el tudom képzelni, hogy huzamosabb használat esetében már sok lenne.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2016. november 14.
(!)

A trnd jóvoltából próbálhattam ki a terméket, és nagyon örülök, hogy megtehettem. Életem legjobb pakolása eddig, már amikor mosom le a hajamról érzem, hogy mennyire jót tesz. Nagyon könnyű kifésülni utána a hajam, szinte szétcsúsznak a csomók, az illata pedig sokáig a hajamban marad. Pár használat után sokkal jobban néz ki a hajam, fogok még belőle venni. Kevés is elég belőle.

Yamuna Jógi Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Jógi Hidegen Sajtolt Szappan
2016. szeptember 13.

Az illata nekem nagyon bejön, tényleg olyan, mint a Lushtól a Karma, az egész fürdőt belengte ez az illat, amíg a polcomon volt. De nem tudtam elhasználni, mert viszketősre szárította a bőröm, ami nagy teljesítmény, mert életem során erre eddig 1-2 termék volt csak képes. Nagyon nagy kár. :(

Impulse O2 Dezodor

Impulse O2 Dezodor
2016. szeptember 13.

Örök kedvenc... még mindig emlékszem az illatára és nagyon hiányzik. Ha valaki tud hasonló illatú parfümöt, dezodort, nagyon megköszönném. :)

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Mandulaolajjal
2016. szeptember 13.

Nagyon finom illata van, bár el tudom képzelni, hogy hosszabb használat után sok lesz, elég tömény. Nekem ez hosszú távon balzsam nélkül kevés lenne, viszont gyors hajmosásokhoz tökéletes, vagy akinek nem száraz a haja, annak is jó lehet. Könnyebben fésülhető és selymes utána a hajam. Az ára pedig szuper és emiatt kap tőlem 5 csillagot.