Liliannaa

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2021. szeptember 21.

Nagyon örülök, hogy beruháztam erre a naptejre. Nagyon kellemes az illata, imádom hogy egy kis enyhe csillogást ad a bőrnek, de egyben táplálja is. Én úgy vettem észre segít a barnulásban is :).

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2021. szeptember 21.

Évek óta ezt a szempillaspirált használom. Imádom! Gyönyörű szép hosszú fekete ívelt pillákat tudok vele varázsolni. Szuper tartós, egész nap fenn marad, nem morzsolódik mint a legtöbb spirál.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2021. szeptember 21.

Az eddigi legjobb arctisztító amit használtam. Még egy Trnd-es projekt keretén belül sikerült tesztelnem a terméket, azóta már többször újravásároltam. Szuper kellemes az illata, nagyon szeretem hogy jól habzik, így tényleg érzem a tisztító hatását. Jól előtudja készíteni a bőrömet az azt következő kozmetikumokhoz. 1 pumpálásnyit szoktam használni reggel-este ez bőven elég az egész arc tisztításához, szuper a kiszerelése, nagyon sokáig elég.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2021. szeptember 21.

Annyi jót olvastam már erről a száraz samponról és annyian ajánlották már, hogy muszáj voltam én is kipróbálni. Nem csalódtam! Simán kitolhatom vele 1-2 napot a hajmosást. Több száraz sampont is próbáltam már, de ezzel tudom a legjobb hatást elérni, tökéletesen eltünteti a zsírosodást, és szuper dússá válik tőle hajam. :) Az illata nem a kedvencem, ezt eltekintve biztos újraveszem még a terméket!

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2021. szeptember 21.

Az egyik kedvenc PomPom termékem! Szuper az illata, könnyű textúrája van így elég gyorsan beszívódik. Extra puha és bársonyos lesz tőle a bőröm, napi 2x használom reggelente. Én imádom! :)