lilibeck

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő

Rexona Orchid Fresh Tusfürdő
2018. november 24.

Imádom! Ez az első olyan tusfürdő aminek egész nap érzem az illatát.

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték
2017. március 2.

10-5ös árnyalat.
Eddig nagyon szerettem a syoss hajfestékeket, de számomra most ez mellényúlás volt. Az állaga nem igazán tetszett, a színelőhívó habos volt, és miután belenyomtam a színt sehogy sem akart elegyedni. Kiöntöttem tálkába úgy tudtam csak elkeverni. Kicsit aggódtam, hogy lehet baja van a festéknek és az sem nyugtatott meg, hogy végig annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy folyton vakargattam. Ez a festék kimosása után sem múlt el még néhány óráig.
Egyébként a szín rendben volt, sötétbarna hajam (tő) aranyos szőke lett. A már festett középszőke hajamon (hajvég) nem sokat változtatott. A balzsam sem tetszett most, ettől egy sokkal jobb változat jár a többi syoss hajfestékhez.
Nem veszem újra.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. február 20.

Nekem mindig a tavalyi nyaralás jut eszembe az illatáról, a dinnyés koktélok :D sajnos az illata nem tartós, és szerintem a habzása sem tökéletes, de ennyi pénzért biztos hogy újra veszem

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. január 27.

Hajfestés óta másodjára mostam hajat és szó szerint még mindig büdös. Émelyítően erős, kellemetlen szaga van ami nem akar elillani. Minden másban profi

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2017. január 27.

Elhasználtam egy flakonnal. Sajnos nem ájultam el tőle. Lett néhány babahajam de ennyi. Illetve annyira nehéz volt kifésülni a hajam, még sprayvel is, hogy egy maréknyi kijött. Ez így nem nagyon érte meg :D

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló
2017. január 11.

Ez valami borzalmas. Ha nem rázom fel használat előtt, akkor olyan folyékony cucc jön ko belőle, mintha vizzel lenne tele a flakon. Az illata erős, túl sok. Nem hidratál. Sokáig tart mire beszívódik.

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2016. december 23.

Nagyon sok hajfestéket kipróbáltam már, de egyszer sem fordult velem elő, hogy annyira csípte a szemem a festék, hogy bekönnyeztem, illetve a hatóidő alatt legszívesebben levakartam volna a fejbőrömet. Az eredmény tetszett, de nem veszem többet újra.

Nivea Visage Sminkvatta

Nivea Visage Sminkvatta
2016. december 23.

Eddig az összes korong kettévált. Borzalmas

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2016. november 22.

Azt hittem megtaláltam a tökéletes hajfestéket. Sajnos mégsem...
Azt hiszem 4-5 dobozzal használtam el a 8as árnyalatból. Pont ugyanolyan színt képzeltem el magamnak és el sem hittem de tényleg olyan lett a végeredmény. Igaz, a legelső festés előtt leszivattam a hajam.
A hajtöveimet is gyönyörűen leszívta, nem volt foltos, könnyű volt használni, a balzsam valami álom, de...
Két naponta mosol hajak, de még ez is kevés, ugyanis ahogy megszárítom már olyan a hajam mintha 1 hónapja nem mostam volna meg. Próbáltam rájönni mi okozza ezt. És leesett, hogy azota van mióta használom ezt a festéket, illetve akárhányszor befestettem a hajam és mentem a festéket lemosni, hiába öblitettem át 5x, úgy ragadt a hajam, hogy nem hittem el h ilyen létezik. Szóval hónapok óta nem találkoztam azzal az igazi frissen mosott haj állaggal, ami már 100% h emiatt a festék miatt van...

Estrea Bőrradír

Estrea Bőrradír
2016. szeptember 5.

Szerintem sem csinált semmit és nekem az illata sem tetszett