Liliomrozsa

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. május 16.

elvileg én is az ideális (világos bőr és sötét szőr) típusba tartozom, de sajnos nem látom az eredményességét még. eddig 8 kezelésen vagyok túl.
Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. április 11.

Babaszőke árnyalatot vettem meg. A hajamat kiszárította, roncsolta. A színe a még festetlen világos szőke hajamon nem változtatott semmit, talán sárgásabb lett, aminek nagyon nem örülök. 10 pontot adnék viszont a csomagolására, mert a képen látható hajszín nagyon szép és én meg szépen bedőltem neki.

Zara Kids Cologne

Zara Kids Cologne
2018. szeptember 12.

Könnyed, kellemes, tisztaság illat

GenTeal Szemgél

GenTeal Szemgél
2018. július 25.

Nagyon szeretem, sokkal jobb mint egy szemcsepp. Számítógép és kontaktlencse mellé kötelező, de drágának találom, ezért sajnos nem tudok 5csillagot adni érte.

Gucci Eau De Parfum I

Gucci Eau De Parfum I
2018. július 2.

Imádom!!! A legkülönlegesebb illat, amivel valaha találkoztam. Nem értem a Gucci miért nem gyártja már az igazi nagy csodákat, mint amilyen ez is volt....a mai parfümök a nyomába se érnek a régieknek. Ez a parfüm annyi érzést indít el bennem, elég csak az üvegére néznem...:) ma már egyik illat se tudja ezt.

Herbal Essences Gyógynövényes és Gyümölcsös Sampon

Herbal Essences Gyógynövényes és Gyümölcsös Sampon
2018. május 22.

Nagy szerelem volt. Nagyon szomorú és dühös voltam amikor bevonták:(

WhiteWash laboratories Professional Teeth Whitening Strips

WhiteWash laboratories Professional Teeth Whitening Strips
2017. február 21.

Megvettem, kipróbáltam és nem használt. Ezért bővítettem a Krémánia oldalát ezzel a termékkel, hogy tudjak róla értékelést írni, hogy más ne vesztegesse el a drága pénzét erre a termékre.
Sajnálom:(

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2017. január 8.

Nagyon könnyed és finom illatnak tartom, de annyian használják és olyan jellegzetes, hogy sajnos így nem venném újra már.

Jacomo Paradox for Women

Jacomo Paradox for Women
2016. augusztus 17.

Tartós és a kardamon kifejezetten különlegessé teszi

Advanced Teeth Whitening Strips Ebay Fogfehérítő Matrica

Advanced Teeth Whitening Strips Ebay Fogfehérítő Matrica
2016. augusztus 5.

Tegnap kaptam meg és próbáltam ki. Sajnos nem látok változást, de még csak egy tasakkal használtam el, ha befejeztem a teljes 14napos kezelést, írok update-et...

Update: Nem ajánlom senkinek.