Liliomrozsa

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan
2022. január 20.

Most vettem meg az utántöltős kiszerelést. Sokszor mosok kezet egy nap ( már a covid előtt is így volt ez) ezért fontos lett volna, hogy ne szárítson, de sajnos nagyon szárít. Ráadásul van egy mellékszaga, amitől teljesen rosszul vagyok, elsőre nem is tudtam, hogy ennek van ilyen szaga, de aztán rájöttem és nem bírom elviselni: savanykásan büdös. 😖 semmi köze a citromhoz vagy a gyömbérhez.

Gucci Eau De Parfum II

Gucci Eau De Parfum II
2021. február 15.

up: az alkalom, amikor újra meg tudtam szaglászni ismét ledöntött a lábamról, úgy bontottam ki vásárlás után mint egy őrült :,)) de eltelt 10 év, megváltoztam és már nem működik rajtam, vagyis együtt nem működünk többé. Valahol nyomasztónak is érzem most, talán jobb lett volna, ha nem vásárolom újra és csak megmarad az emlékeimben...Ettől függetlenül NAGYSZERŰ illat és azóta sem volt semmi hasonló, sem minőségben, sem illatban, sem megjelenésben.

Gucci Eau De Parfum I

Gucci Eau De Parfum I
2020. február 11.

Imádom!!! A legkülönlegesebb illat, amivel valaha találkoztam. Tini koromban volt szerencsém birtokolni és éreztem, hogy nagyon fiatal vagyok hozzá, de teljesen megbabonázott, különleges alkalmakra használtam, pár csepp elég volt belőle Emlékszem, hogy gyakran léptem oda a szekrényemhez és vettem elő, csakhogy újra megszagolhassam, és így volt ez azután is, hogy kifogyott...Ma pedig 15 év múlva megint vágyom rá, és őszintén szólva rosszul vagyok a mai tucat parfümöktől:( Nem értem a Gucci miért nem gyártja már az igazi nagy csodákat, mint amilyen ez is volt....a mai parfümök a nyomába se érnek a régieknek. Ez a parfüm annyi érzést indít el bennem, elég csak az üvegére néznem...:) ma már egyik illat se tudja ezt.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2019. november 16.

Kihullik tőle a szemöldök, tartós használatnál.

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. május 16.

elvileg én is az ideális (világos bőr és sötét szőr) típusba tartozom, de sajnos nem látom az eredményességét még. eddig 8 kezelésen vagyok túl.
Eddig azt mondanám, hogy nem érte meg, de még nem akarom teljesen temetni.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2019. április 11.

Babaszőke árnyalatot vettem meg. A hajamat kiszárította, roncsolta. A színe a még festetlen világos szőke hajamon nem változtatott semmit, talán sárgásabb lett, aminek nagyon nem örülök. 10 pontot adnék viszont a csomagolására, mert a képen látható hajszín nagyon szép és én meg szépen bedőltem neki.

Zara Kids Cologne

Zara Kids Cologne
2018. szeptember 12.

Könnyed, kellemes, tisztaság illat

GenTeal Szemgél

GenTeal Szemgél
2018. július 25.

Nagyon szeretem, sokkal jobb mint egy szemcsepp. Számítógép és kontaktlencse mellé kötelező, de drágának találom, ezért sajnos nem tudok 5csillagot adni érte.

Herbal Essences Gyógynövényes és Gyümölcsös Sampon

Herbal Essences Gyógynövényes és Gyümölcsös Sampon
2018. május 22.

Nagy szerelem volt. Nagyon szomorú és dühös voltam amikor bevonták:(

WhiteWash laboratories Professional Teeth Whitening Strips

WhiteWash laboratories Professional Teeth Whitening Strips
2017. február 21.

Megvettem, kipróbáltam és nem használt. Ezért bővítettem a Krémánia oldalát ezzel a termékkel, hogy tudjak róla értékelést írni, hogy más ne vesztegesse el a drága pénzét erre a termékre.
Sajnálom:(