lilla.golden98

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2012. július 17.

Tök jó dolog ez a maszk, nekem egy tasak 4 (!) alkalomra is elég volt, vagyis 250 ft-ért 8x használhatom a maszkot. Kinek ugye mennyi kell... :) Nekem szépen kitisztította a bőröm, de az igaz, hogy a mitesszerek ellen nem hatott. Én mitesszerek ellen amúgy is saját készítésű maszkot használok (1 teáskanál tej + 1 teáskanál étkezési zselatin). Szóval nekem ez a Balea-zselatinos kombó használ. :)

NYC Liquid Lipshine

NYC Liquid Lipshine
2012. július 15.

300 ft-ért vettem a Rossmannban, Wine n Dine árnyalatban. Az illata nagyon tetszik, bár nem tudom hova tenni. Szerintetek melyik csokira hasonlít? :D Egyébként én szeretem.

Balea Juicy Melon Tusfürdő

Balea Juicy Melon Tusfürdő
2012. július 14.

Megvettem. Szerintem az illata gumicukor-szerű, de nagyon fincsi. :D 300 ft-ért otthagyhatatlan, és 300 ml-t kapunk. Imádom!!

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál
2012. július 9.

Na, megvettem. Hát, eltört. :) Szóval kábé a negyede kifolyt, most le van ragasztva. Így jártam. Tetszik a keféje, tetszik, hogy olcsó. Én még csak egyszer használtam, de nem sok változást vettem észre a pilláimon, bár egy kicsit, mintha megemelte volna őket. Összességében tetszik, jó a csomagolása is, de nem bírta ki, hogy leejtettem. Egy erős 3-ast megérdemel.

UPDATE: Imádom. Hiába ment kárba a negyede, hiába ritkagyenge a csomagolása, mégis a legjobb spirál, amit valaha használtam. Csak ajánlani tudom. Újra fogom venni.

Oriflame Cherries EDT

Oriflame Cherries EDT
2012. július 8.

csomagolás az 5-ös :D

Soliteint Bőrfinomító Arcradír Zsíros, Pattanásos Bőrre

Soliteint Bőrfinomító Arcradír Zsíros, Pattanásos Bőrre
2012. július 8.

Jaj, ezt már használtam párszor, anyunak volt egyszer.. Hát, én nem voltam tőle elájulva, mert maximum frissebbnek éreztem tőle a bőröm, de semmi extra. Szerintem vannak jobb termékek is, ebben az árkategóriában.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2012. július 7.

Ez nem túl jó lakk. 700 ft-ért meg PLÁNE nem. Megvettem egy gyöngyházas árnyalatot... 2 rétegben sem olyan a színe, mint az üvegben, vagy mint amilyennek elképzeltem. Csalódás volt... Ráadásul azt vettem észre, hogy felbuborékosodik a körmeimen... Szeretem a márkát, de azt hiszem, le fogok szokni a körömlakkjaikról....

fashion-inspiring.blogspot.com

Floren Kézkrém Körömvirág Kivonattal

Floren Kézkrém Körömvirág Kivonattal
2012. július 7.

Szerintem hihetetlenül jól hidratál, az illata is bejön, és egy ici-pici adag is elég a két kezemre (kicsit olajos). Hamar beszívódik, de tényleg csak egy pötty kell belőle. :) Égett bőrre is alkalmas.

Update: hát, még mindig jó, csak ahogy nézem az összetevőket oO levonok egy *-ot....

Jollie France UV Szájfény

Jollie France UV Szájfény
2012. július 7.

Szerintem nem valami jó, ahhoz képest, hogy 800 ft körül vettem... igaz, hogy UV fényben világít, ELVILEG, de akkor is lehetne valamilyen kis színe, mert az üvegben durván erős pink.. a másik, hogy iszonyatosan büdös... azért, ha belegondolunk, 800 ft ALATT már kapható az Essence szájfénye, a Stay with me, ami 100000000x jobb.

Oriflame Aloe Vera Nyugtató Arclemosó

Oriflame Aloe Vera Nyugtató Arclemosó
2012. július 2.

sajnos már nem gyártják, pedig jó :) az enyémben még van egy kevés. egyedül a habzása miatt 4*