lilla0506

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 9.
Bőrprobléma: -

Nivea Men Power Refresh Tusfürdő

Nivea Men Power Refresh Tusfürdő
2013. szeptember 22.

Az én párom külön megjegyezte, hogy milyen jó kis tusfürdő!

Balea Fekete Áfonya Sampon

Balea Fekete Áfonya Sampon
2013. szeptember 22.

Átlagos sampon, az ára nagyon kedvező, viszont mű illata van.

Nivea Hydro Care Sampon

Nivea Hydro Care Sampon
2013. szeptember 22.

Ez egy átlagosan jó sampon, de semmi különleges.

Balea Seidenglanz Hajbalzsam Füge- és Gyöngykivonattal

Balea Seidenglanz Hajbalzsam Füge- és Gyöngykivonattal
2013. szeptember 22.

Semmi különös, az árához képest jó balzsam, de nem egy csodaszer.

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2013. szeptember 22.

Most először festettem ezzel a festékkel a hajam. Eddig más márkáknak a feketés barna/ nagyon sötétbarna árnyalatait használtam, most ennek a terméknek az 500 medium brown színét használtam, 2 tégellyel kentem fel a derékig érő hajamra. A festés óta egyszer mostam hajat. Eddig meg vagyok elégedve a termékkel. Az én hosszú hajamra bőségesen elég volt 2 doboz, sőt, úgy éreztem, hogy nem spórolták ki a tégelyekből a festéket és az előhívót. A felvitel nagyon egyszerű volt, én nem használtam hozzá ecsetet, pedig eddig mindig használtam, de most az ujjaimmal is nagyon egyszerű volt dolgozni.
A színnel kapcsolatban annyit, hogy nagyon szép lett, de valószínűleg túlságosan el fog ütni a hajam lentebbi részeitől, így én valószínűleg eggyel sötétebb árnyalatra kell, hogy váltsak, hiszen a feketésbarnát nem lesz egyszerű lenöveszteni.

Palette Salon Colors Krémhajfesték

Palette Salon Colors Krémhajfesték
2013. szeptember 22.

Én a 3-0 árnyalatot használtam belőle. Ugyanolyan tartós volt, 100%-ban fedte az ősz hajszálaimat és nem roncsolta a hajamat. Én meg vagyok ezzel a festékkel elégedve, de azért azt meg kell említenem, hogy ez az árnyalat bár sötétbarna néven fut, inkább fekete-barna színt eredményez.

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej
2013. szeptember 22.

Kb. 1 hónapja használom, teljesen rendben van, mondjuk egy erősebb szemfestéket nehezen visz le, de egy átlagos reggeli sminket szépen le lehet vele szedni a nap végén. Én szeretem az állagát, nem zsíros és nem csicsog tőle a bőröm használat után.

Nivea Visage Vital Arckrém

Nivea Visage Vital Arckrém
2013. szeptember 22.

Nekem ez a krém egy kicsit "nehéznek" tűnik. Felviszem, de fél óra múlva olyan érzésem van mintha még mindig az arcomon lenne... nem jó értelemben... nem teljesen akar felszívódni talán. Szárazabb és érettebb bőrűeknek ajánlom.

Helyesbítés! Édesanyámnak, aki 50 felett jár már, tökéletesen bevált.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2013. szeptember 22.

Nagyon jó korrektor, tökéletesen fed, de nagyon nagy adagot lehet belőle csak kinyomni. Feltétlen ki fogom próbálni az előttem szóló tippjét... mert csak megy a pazarlás.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2013. szeptember 22.

Ez egy drága, de jó alapozó. Nagyon könnyed és lágy, nincsen tőle maszk érzésem!