Lilla08

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Yamuna Shea Vaj Illatosított

Yamuna Shea Vaj Illatosított
2020. április 3.

Csodálom az itteni véleményeket. Én a szülés után megmaradt terhességi csíkokra vettem, és már arra is jobb volt mint pl. a Bio Oil. Aztán most elkezdtem használni a kezemre, ami a sok kézmosástól brutál száraz. Nekem pikk-pakk helyrehozza a kiszáradást, azóta az egész családom használja. Kislányom bőre a pelenka hajlatában nagyon csúnyán száraz volt, hámlott is, semmi más nem volt rá jó, próbáltunk gyógyszertári kevert gyógynövényes krémtől kezdve mindent, csak ez használt rá.

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával
2018. január 24.

Nagyon megszerettem, mert hűsítő érzést kölcsönöz és nyugtatja a bőröm, ha duzzadt a szemkörnyékem gyorsan leviszi a duzzanatot. Könnyen, gyorsan szárad, nem hagy ragadós érzést.

Update: kb. 2 hónapja használtam hetente 3-4 alkalommal. Néha éreztem, hogy csíp kicsit, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, csak pár percre volt fura. Amikor legutóbb felkentem már nagyon csípett, mire lemostam piros volt a szemem alatt és másnapra sem múlt el teljesen, plusz picit olyan tapintású lett a bőröm ott, ahová felkentem, mintha ekcémás lenne. Azóta nem merem újra használni. Úgy láttam eddig senki nem találkozott ilyennel, de gondoltam leírom ezt a tapasztalatom.

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő
2018. január 23.

Nagyon szeretem, már a másodikat használom belőle. Mindennapi használat mellett is sokáig elég, nagyon jól meg lehet vele rajzolni a szemöldököt. Én általában fixálom még porral, de ha ez elmarad, akkor önmagában is kibír egy napot, nem kopik.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2018. január 10.

A 10-es, lilás árnyalatot vettem meg, tökéletesen passzol a márka ultra last instant colour 19-es "Purple Heart" nevű rúzsához. A ceruzával szépen lehet dolgozni, nem kopik, nagyon tartós. Biztosan újraveszem.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2018. január 10.

Nagyon szeretem az Essence rúzsait, ez a típus sem okozott csalódást. A 19-es Purple Heart árnyalatot vettem meg, nagyon szép a színe, jól fed, tartós. Szeretem a krémes állagot, könnyen felvihető, egyáltalán nem szárítja a szám.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2018. január 3.

Eddig az NYC all day long, majd a natural matt termékeit használtam, de sajnos ezeket már nem árulják ott, ahol lakom. Nagyon kétségbe estem, mert az előbbi márka warm- és soft beige árnyalatai pont passzoltak a világos bőrömhöz, és sehol nem találtam pont ugyanolyan árnyalatot. Ennek a terméknek viszont a 002-es Light árnyalata éppen olyan színű, mint az előbb említettek, így már emiatt is imádom. Nagyon jól fed, viszonylag kis mennyiség is elég belőle. A pumpás kiszerelés nekem külön tetszik, és az átlátszó csomagolás is, mert így mindig látom, hogy még mennyi van belőle. Biztosan újraveszem.

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal
2018. január 3.

Szerintem a hidratáló hatása közepes, bár nekem teljes mértékben bevált, mivel nem száraz a bőröm. Az első alkalommal abba a hibába estem, hogy túl sokat és túl közelről fújtam, akkor valóban borzalmas, zsíros érzetet hagyott maga után. Úgy vettem észre, hogy akkor nem lesz zsíros érzet, ha nagyon jól eltaláljuk mennyit kell fújni, nekem a karomra pl. 1-2 fújás bőven elég, utána elkenem egy picit, hogy egyenletes legyen az eloszlás. Nagyon szeretem az illatát, és a csillogását is.

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2018. január 3.

Sokáig próbálkoztam vele, hátha megszeretem, de nem jött össze. Az első problémám, hogy viszonylag nehezen szárad, ezalatt ragad, majd tényleg maszk hatása lesz, alig merek mosolyogni, mert olyan érzésem van, hogy azonnal darabokban esik le rólam a smink. A másik meglepő dolog, amit néhány használat után vettem csak észre, hogy ha primerként használtam a fújás helyén folt lett és nem azonos mértékben tapadt meg azon a területem a smink, ha pedig fixálóként, akkor egyszerűen csak megfolyt az arcomon. Gondoltam én vagyok béna, és túl közelről fújom, de nálam a távolabbról történő fújás után is ez lett az eredmény. Nagy csalódás ez a termék. :(

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk

Isana Almond Dream 2in1 Kézkrém és Maszk
2018. január 2.

Ez a kedvenc kézkrémem. Téli időszakban minden nap használom, hamar beszívja a bőröm, és nem ragad, emellett az illatát is nagyon szeretem. A száraz kezet pedig hamar helyrehozza. :)

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2018. január 2.

Karácsonyra kaptam és nagyon megszerettem ezt az illatot. Rajtam nagyon tartós, ha délelőtt fújom még estefelé is érzem/érzik rajtam, ezzel ez lett az eddigi legtartósabb Avon parfümöm. Biztosan újraveszem. :)