lilla28

Regisztráció dátuma: 2018. október 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2018. november 13.

A neutrogenának több termékét használom maximális elégedettséggel így bátran próbáltam ki. Nagyon száraz a kezem és vagy rövid időre vagy nem tudták az eddigi termékek helyrehozni a kezem. Kipróbáltam őt és nem csalódtam. Nem ragad tőle a kezem (reggel sem) szuper. Ajánlani tudom. Ára mindenképp megéri. Negatívum lehet hogy a kiszerelés kicsi.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2018. november 13.

Nekem nagyon bejött több színben is van már szuper színek, amit az újságban láttam nem tért el a valóságban csak jobban megfogott. Ára sem vészes, Annyi a negatívum hogy picit szárít.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2018. október 24.

Tartós körömlakk , lassan szárad ugyan de a végeredmény szép lesz

Intense Repair Body Lotion

Intense Repair Body Lotion
2018. október 24.

A legszárazabb bőrrel is felveszi aharcot, imádom. Leginkább az őszi-téli időszakban ajánlanám. Illata is megnyert nem erős, kiadós kiszerelés többször újravettem .

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2018. október 24.

Lassan 2 éve használom . Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Télen -nyáron ki van száradva az ajkam , rengetek ajakápolót használtam már de ez nyerte el a szívem. Minden reggel-este használom , hamar kifejti hatását. Fél évig kitart , csak ajánlani tudom ,csodaszer

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2018. október 24.

Ez az első ilyen hajolaj amit próbáltam eddig. Kizárólag hajvégekre szoktam használni száraz hajon. A hajvégek kevésbé töredeznek, kevés is elég belőle , sokáig kitart.
Negatívumként annyi hogy vizes hajamat csak nehezítette és zsírossá tette száradás után. Közepes kategóriába sorolnám.

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2018. október 24.

Az éjszakai párjával ellentétben ez bevált. negyedszerre veszem újra. Állaga könnyed, gyorsan beszívodó, kellemes illatú nappali krém. Száraz , érzékeny bőrőmnek megfelel. Amióta használom főleg a őszi-téli időszakban kevésbé száraz az arcom .

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre
2018. október 24.

Arcomat száritotta, "nehéz" krém, reggelre az arcom ragadt tőle (pedig vékonyan kentem be az arcom) .

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2018. október 24.

Maximálisan puhává teszi a száraz, vízhiányos bőröm. Bőrőm egyből beszívja , arcom nem ragad tőle. Könnyed gélszerű krém, kiadós kiszerelésben egyszerűen imádom.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. október 24.

Körülbelül fél éve használom hetente egyszer és nagyon bevált. Megnyugatja a bőrőm, puha és "friss" lesz tőle. Az arcom utána nem ragad. Nekem bevált termék.