Lilla91

Regisztráció dátuma: 2012. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2019. július 22.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc kézkrémem. Könnyen felszívódik, miközben tényleg ápol és az illata is nagyon kellemes.

Helia-D Regenero Koffein Sampon

Helia-D Regenero Koffein Sampon
2019. július 22.

Nálam a sampon 2 féle képpen is megbukott :( egy részt a hajhullásommal semmit nem tett, másrészt annyira zsírosította a fejbőröm, hogy az már siralmas. Megmostan reggel a hajam és már estére vállalhatatlan volt :(

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. július 22.

Semmi, de komolyan semi hatása sincs a hajamra. Ad egy kis illatot kb 10 percre, de a zsíros hajtövemmel köszönő viszonyban sincs.

Nivea 5-in-1 Anti-Unreinheiten BB Cream

Nivea 5-in-1 Anti-Unreinheiten BB Cream
2016. július 16.

Úgy jártam ezzel is mint a Garnier BB krémjével zsíros bőrre, hiába van ráírva hogy világos az én bőrömön úgy néz ki mint egy "fekete csík", pedig nem vagyok betegesen fehér sem albínó.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2016. július 16.

Annyira próbáltam megszeretni de nem sikerült. Jó tulajdonsága ugyan sok van neki, pl.: tényleg mattít egy ideig, nics erős illata, valamit talén segít is a pattanások ellen DE van egy igen rossz tulajdonsága: az én normál világos (+ jelenleg nyáriasan lebarnult) bőrömhöz rettenetesen sötét még a Light árnyalat is és ez nagyon felbosszant. Már nem először fordul velem elő hogy képtelen vagyok a drogériában bb krémet venni mert mind túl sötét és hát ez sem kivétel. De be kell vallanom ha egy nagyon lebarnult vagy enyhe délies bőrtípus veszi meg valószínűleg meglesz vele elégedve.

Astor Seduction Codes Szempillaspirál

Astor Seduction Codes Szempillaspirál
2016. július 16.

Imádom ezt a spirált. Kb 2 hónapja vettem és azóta minden nap használlom. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat és este könnyű lemosni. Gyönyörű fekete színe van és ahoz képest hogy nem vízálló, egész jól teljesít a nap végéig.

Adidas Men Climacool Golyós Deo

Adidas Men Climacool Golyós Deo
2015. július 30.

A párom szerint hosszan tartó és nagyon jó az illata. Mindenkinek csak ajánlani tudja :)

Balea Tropical Dream Sampon

Balea Tropical Dream Sampon
2015. március 16.

Hát ez a sampon szuper! :) hogy pontosítsak az illata isteni, jól habzik és elég jól tisztít, és ami a zsugori lelkemet is megnyugtatja csak 75 centbe kerül (Ausztria) :) ha elfogy és még lesz a boltban tutira újraveszem

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj
2015. február 19.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket :) Karácsonyra kaptam, vagyis 2 hónapja használom és alig fogyott belőle (pedig szinte minden nap mosok hajat és használom is ). Alapból eléggé zsírosodó fejbőröm van ezért ezen rontani még egy bödön zsír se tudna :) viszont a hajam szuper puha és fényes lesz tőle. Az illata is kellemes és ami nagy plusz a szememben hogy másnap is lehet érezni. Ha elfogy valószínűleg újraveszem.

Micro Cell 2000 Körömerősítő Lakk

Micro Cell 2000 Körömerősítő Lakk
2015. február 11.

Update: kicsit sokára írok de így százszázalékos magabiztossággal állítom hogy amilyen pofátlanul drága olyan pofátlanul jó :) 2 üveggel elhasználtam és amíg használtam gyönyörűen hosszú és szép körmeim voltak. Viszont amint abbahagytam használni visszatért a régi állapot: lemezesen felváló, hajszálvékony körmök. Összesítve ha valaki nem sajnálja rá a 12-14 eurót akkor megéri megvenni.

Hát ez lakk valami isteni :) ha nem is erősítene (még nem tudom, mert 2 hete használom) akkor is újraveszem mert eszméletlen jó alaplakk. Felkentem és rá a színes lakkot, és így 1 hétig rajta volt a körmömön pattogzás nélkül :)

Kúraszerűen is kipróbálom, ahogy eredetileg rá is van írva és majd updatelek :) de eddig nagyon imádom.