lilla93

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2020. május 11.

Kombinált bőröm van és az Eucerin termékcsaládjáról tértem át az LRP-re, mert azt megszokta az arcom. Két hete használom az Effaclar H lemosóval együtt és őszintén...?! Semmi változást nem látok. A homlokomon ékeskedő pattanásokkal semmit nem csinált, ellenben újak kijönnek - ezek gyorsan “kinyomhatóvá” is válnak, úgyhogy még reménykedem, hogy ezek hosszú idő óta megbújtak mélyebben, és az Effaclar csak segítette őket kitörni. Ugyanakkor, ami változás és hatalmas minusz: konkrétan darabokban hámlik a bőröm a szám környékén sosem tapasztalt mértékben. Szanaszét szárít. Ilyen az Eu-nál sosem fordult elő..Szóval most nagyon csalódott vagyok, nem ezt vártam, főleg nem ennyi pénzért. Ha 2 héten belül sem látok változást, akkor még ki is dobom őket, nemhogy újravegyem.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik
2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2020. január 25.

Időhiány miatt nagyon rég írtam értékelést krémről, viszont ez az A KRÉM, amiről úgy éreztem, hogy muszáj. Ha már egy valakinek is segít a véleményem és a krém beszerzése, akkor már megérte.

Régóta küzdöttem aknés, ugyanakkor száraz bőrrel - tudjátok, amire semmi nem jó. Pontosan 12 éve, így a pubertás korszakon rég túl vagyok. Megszámlálhatatlan mennyiségű és típusú kozmetikumot kipróbáltam már, köztük a drogériás, gyógyszertári és magasabb kategóriás termékeket is, de egy sem hozott megoldást. Ami jó volt aknéra, az kiszárította a bőröm és újabb pattanásokat generált, a száraz bőrre valók pedig nem segítettek az aknén.

Az utóbbi időben az Eucerin Dermopure családját használtam, minimális változást hozott, ahogy az LRP is és a Bioderma egyéb kozmetikumai. Aztán rátaláltam erre a krémre.

Körülbelül 3 hete használom, de a változás már most megdöbbentő. Az agyonnyomkodott bőröm hegei (igen tudom, a nyomkodás rossz) látványosan gyógyultak, jelenleg pattanásom nincs (!). [Szerepet játszik az is biztosan, hogy kiderült pár ételintoleranciám, így rendbe tettem az étkezésemet, de azt hiszem a csoda ebben a krémben rejlik (ha hasi panaszaid is vannak az aknék mellett, nagyon ajánlok egy ilyen vizsgálatot, hiszen lehet, hogy emiatt (is) aknés a bőröd!]

A krém maga zsíros, de nekem tökéletesen helyt áll nappalra smink alá is. A pirosságon is enyhített, a bőröm puha és végre egészséges állagú, a száraz részek teljesen eltűntek. Jelenlegi rutinom a LRP micellás víz+Eucerin dermopure arclemosó zselé+Cicabio, így hárman tökéletesen együttműködnek. Este és reggel is így használom őket. Jaa és az agyonrepedezett ajkaimat is két nap alatt rendbe tette.

Sajnos szavakkal nem tudom kifejezni azt, hogy mennyire hálás vagyok ennek a krémnek. ❤️ Nagyon régóta úgy tudok végre újra tükörbe nézni, hogy nem szégyellem el magam az arcom állapota miatt. Na és persze hatalmas köszi a Krémmániának, hogy rátaláltam! Aki hasonló problémával küzd, annak mindenképpen ajánlom a kipróbálását!

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum
2018. április 13.

Ritka, amikor csak azért jövök fel KM-re, hogy értékeljek egy terméket, de ez most kifejezetten indokolt. Sajnos nem csekkoltam vásárlás előtt, mondván Kallos, nem lehet rossz. DE ROSSZ. Tényleg szörnyű, ragad, kellemetlen már csak felkenni is fél pumpálásnyit, nem hogy 2-3-at, amennyit a csomagoláson javasol. Előtte egy még ennél is olcsóbb Balea After Sun terméket használtam, ég és föld a kettő. Ott legalább látványos volt a változás. Ez mintha még rontana is a helyzeten, de az biztos, hogy semmit sem használ. :(

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. november 4.

Nyáron valamiért még működött nálam, viszont pár hete olyan borzalmasan oxidálódik, hogy pár óra elteltével délutánra narancssárga a fejem, ezért sajnos ki kell dobnom. :( Foltokban kopik, elég gyorsan, ez sem tetszett sajnos.

Bourjois Silk Edition Compact Powder

Bourjois Silk Edition Compact Powder
2017. november 4.

A Healthy Mix fölé használom, abból az 51-es, ebből az 52-es színt és nagyon szeretem. Könnyű, jó az illata, mattít és még soha nem volt ennyire szép az arcom korábban smink után.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2017. november 4.

Nem ezt a típusú healthy-t szerettem volna megvásárolni, ehhez képest imádom, fantasztikus, az 51-es szín tökéletes. Kombinált/száraz bőrre egy csoda! Pár évvel ezelőtt használtam a Serumot, az nem volt ennyire szuper.