Lillababa

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. március 28.

Nekem a napi használat nagy változást hozott a bőröm összképében, nem hámlik az érzékeny bőröm foltokban és rugalmasabb is.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2019. március 28.

Szuper a pirosodó, érzékeny bőrre, a pici flakonból október óta a fele megvan, de ha egyszer elfogy, újraveszem.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. március 28.

Paulásat használtam korábban, nekem annál jobban tetszik, mert van kis kiszerelés(a nagy rámromlik) és picit se csíp. Imádom, hogy hazai, letisztult és duplakukakos. Ja és persze szebbé tette a bőröm.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. március 28.

2 hónapja használom, esténként(napi kettő sok az érzékeny bőrömnek). Pihepuha bőr, tisztább és könnyebben tisztítható pórusok, aha és bha a heti 1-1 helyett kb kéthetente kell felváltva. Szóval nagyon bejött.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. március 28.

Az illata finom, de ennyi. Véletelnül vettem a hasonló színű másik ilyen radír helyett, ami szuper. Ez szerintem nagyon gyengén radíroz, inkább krém van benne sok, ami viszont még lemosó után is barna foltot hagy a micellás vattakorongon.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2019. január 16.

Két kis mintát is kaptam, kb az egyik felét se használtam el az első napokban, annyira kevés kell belőle, nagyon jól puhít, gyógyít. Akkor is aranyat ért, mikor pár hónap szoptatás után tejköveim lettek és azokat “kiműtöttem” magamnak, pedig az azért okozott szép harci sebeket. Aztán el akartam használni a maradékot(még mindig az első minta) és kiszáradt ajkakra(babának is,nekem is), kipirosodott orra kezdtem kenni, most ott tartok, hogy direkt erre a célra vettem egy 10 ml-es tudust. Drága, drága, de a legjobb ajakápoló és a mennyiséget beszorozva, annyiba kerül, mint a carmex, csak sokkal jobb és a kislányomra is kenhetem. Körömágybőrre tervezem kipróbálni legközelebb.

Alverde Baby Cold Cream

Alverde Baby Cold Cream
2019. január 10.

Sajnos a babám arcán kijött az ekcéma a krémtől, nagyon érzékeny az illatanyagokra sajnos. Nekem is van ekcémám, de az én arcomat nem bántotta, szóval érdemes kis területen tesztelni mielőtt egész arcra keni az ember. Egyébként teszi amit ígér és puhítja is a bőrt.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 22.

Isteni az illata és az állaga. Balzsamként használom, a gubancolódáson segít, átlagosan puhít, semmi hűha élmény, de mégis kedvelem.

Biobaza Anticellulite Bőrfeszesítő Gél

Biobaza Anticellulite Bőrfeszesítő Gél
2018. július 11.

Lelövöm a poént, szerintem ez a cucc hatékony, bár csodát nyilván nem várnék tőle, meg a kiindulási pont is biztos számít. Nem igazán narancsbőröm van, hanem kicsit feszességét veszítette a combom a terhesség alatt, hiába vagyok ugyanakkora mint előtte. Ez a krém nagyon jól tömöríti a bőrt, kicsit összerántja, hogy úgy mondjam, az érzés is simább, de látványra is működik. De ez nyilván addig van így, míg rendszeresen keni az ember...így nyáron azért megéri elnyomni egy flakonnal szerintem. Kb. 1 perc alatt beszívódik, lehet öltözni, pár perc után hűt, az illata meg olyan karácsonnyal kevert rozmaring.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Glow Scrub
2018. június 22.

Radírokért nehezen lelkesedem, de ezt nagyon bírom. Gyengéd, de hatékony. Száraz arcra kenem, aztán nedves kézzel ledörzsölöm, így vált be legjobban. Isteni citromhéj illatú és tényleg valahogy ragyog tőle a bőr.