lillacstoth

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

HappySkin Beauté De Luxe mell, dekoltázs és has feszesítő olaj

HappySkin Beauté De Luxe mell, dekoltázs és has feszesítő olaj
2018. június 12.

Nagy reményeket fűzök a termékhez! Bátran kísérletezek vele, mert csak natúr alapanyagokból áll, így sokat nem veszíthetek. Még az elején járok, úgyhogy látványos eredményt eddig nem tapasztaltam. Azt viszont érzem, hogy kellemes a bőrömnek és talán egy picit látom, hogy feszesebb vagyok. Kíváncsian várom, mi lesz ha elfogy a tubus. Megelőlegezem az öt csillagot.

HappySkin Kleopátra Testápoló Bio Csipkebogyóolajjal

HappySkin Kleopátra Testápoló Bio Csipkebogyóolajjal
2014. július 3.

Most olvasom az előttem szóló véleményét és érdekes, mert én pont az ellenkezőjét állíthatom. Az illata nyilván nem egy Nivea, vagy Dove, de ez egy TERMÉSZETES kozmetikum. Az ára valóban húzós, de nagyon sokáig elég, ez a 100 ml-es kiszerelés is.

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal

HappySkin Zeusz Szilárd Sampon Ricinusolajajjal és Csalán-Kivonattal
2014. július 3.

Nekem bevált és nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az árát sem sokallom, mert eddig is egy hasonló árkategóriás sampont használtam a hajhullásom miatt. Egy hét használat után hajam szinte új életre kelt. Megszüntette a hajhullásomat és hajam a régi fényét is visszanyerte. Persze az első használat során én is meglepődtem, hogy olyan érdekes állaga lesz a hajamnak tőle, de a citromleves öblítés megoldotta.

HappySkin Grandiose Szappan Aloéval és Öko Kecsketejjel

HappySkin Grandiose Szappan Aloéval és Öko Kecsketejjel
2014. július 3.

Én az ekcéma tüneteivel küzdöm és, ami a legborzalmasabb, hogy az arcomon is korábban rendszeresen előjött. Én ezt a szappant vettem meg, mert kicsit kételkedtem abban, hogy a só jó lehet ekcémára. Ez a szappan csodásan helyrehozta a bőröm. Komolyan mondom, mintha babapopsit simogatnék :)

HappySkin Zoo Bio Sheavajas Szilárd Testápoló Gyerekekenek

HappySkin Zoo Bio Sheavajas Szilárd Testápoló Gyerekekenek
2013. augusztus 23.

Szia Orsy!
Ezen a linken tudsz rendelni.
Négyféle figura közül lehet választani :)

HappySkin Rozsomák Gyerek Kézkrém BIO csipkebogyó olajjal és BIO shea vajjal

HappySkin Rozsomák Gyerek Kézkrém BIO csipkebogyó olajjal és BIO shea vajjal
2013. augusztus 2.

Gyermekem kezei nagyon gyorsan kiszáradnak, de ez a krém eddig a legtartósabb eredményt hozta.