lilladarai

Regisztráció dátuma: 2017. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. január 26.

1 hónapja használom és kissé vegyes érzéseim vannak. Évek óta küzdök az államon megjelenő gyulladt pattanásokkal - gondoltam, ez lesz a megoldás! Eleinte egyáltalán nem használt, sőt elszaporodtak a pattanásaim az egész arcomon, ami alapvetően nem jellemző rám. Emellett borzasztóan száradni és hámlani kezdett a bőröm. Gondoltam, biztos az arclemosó rossz, vettem egy másikat, ami végül még rosszabb és gyulladtabb eredményt hozott. Visszaváltottam az első, kevésbé rossz lemosóra, hogy amíg kitalálok valamit, addig azért használjam és próbálkozzak. Hát egyik napról a másikra megtáltosodott a bőröm, azóta sem értem, mi történt. Az utóbbi 2 hétben csak 2 kisebb pattanás akart kibújni menzeszkor, de azokat is lelohasztotta. Aminek külön örülök, hogy a hegeket gyönyörűen halványítja. Az első borzasztó tapasztalatok miatt levonok egy csillagot, de amúgy mostmár jóban vagyunk :)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2018. április 28.

Én az aranyat próbáltam és bátran állíthatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom! Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele szépre festeni a pillákat, valamint egyáltalán nem csomósít. Sokszor újra vettem már, le nem cserélném semmi pénzért!!! A pirosat viszont lehet, hogy egyszer kipróbálom :)

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó
2018. április 28.

Hihetetlen és felháborító, hogy képesek ezt a terméket érzékeny szemre árulni. Borzasztóan csípi, marja a szemet, rettenetes!!! Ha lehetne, -1 csillagot kapna!

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra
2018. március 27.

Nemrég ekcémás lett a fejbőröm és minden létezhető sampontól nonstop viszketett a fejem. Ez az a sampon, amit ha használok, szinte nem is vakarózom. Más szilikonmentes samponoktól, amiket eddig használtam, borzasztó állagú lett a hajam, de ennél egyáltalán nem tapasztaltam ilyen negatívumot, sőt, pihe-puha és könnyed állagú. Nekem az illata is tetszik, felüdülés, hogy végre nem az a tipikus sampon illat.

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam

Kallos Professzionális Hajápoló Balzsam
2018. március 26.

Én nagyon szeretem. Igazából tapasztalatom szerint csurom vizes hajra kenve tényleg kb. semmit sem ér, viszont ha jól kicsavarom belőle a vizet, akkor nekem nagyon szép puha lesz tőle a hajam :)

Balea Deodorant Pink Grapefruit

Balea Deodorant Pink Grapefruit
2017. december 10.

Az alumínium- és alkoholmentessége miatt vettem meg. Az illata is jó, de kb. itt el is fogytak a pozitívumai. Szinte egyáltalán nem védett a szagoktól, ami számomra a legeslegelső szempont egy dezodorban, Nem is tudom, mikor éreztem utoljára ilyen büdösnek magam, mint amikor ezt a deot használtam. Sose veszem újra...

Garnier Mineral Invisible BWC2 48H Izzadásgátló Dezodor

Garnier Mineral Invisible BWC2 48H Izzadásgátló Dezodor
2017. december 10.

Én nagyon szeretem. Nem hagy foltot, általában tényleg egész napra véd a szagoktól és szerintem isteni az illata. Kicsit sok kell belőle és kissé fullasztó, de az egyik legjobb dezodor számomra.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2017. december 10.

Nagyon jó illata van, jó krémes állagú, viszont a mellkasom rendszeresen kipattogzott tőle :(

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal

Dove Refreshing krémtusfürdő uborka és zöld tea illattal
2017. december 10.

Fantasztikus az illata, gyengéd és krémes, imádom, újra vevős!

Nivea Q10 Plus Hűsítő Golyós Szemkörnyékápoló Krém

Nivea Q10 Plus Hűsítő Golyós Szemkörnyékápoló Krém
2017. december 10.

Részletes véleményt nem tudok róla írni, mert annyira elviselhetetlenül csípi a szememet , hogy kb. azonnal le kell mosnom. Adtam neki pár esélyt, de az eredmény mindig ugyan az: borzalmas. A sima tubusos Nivea Q10-es szemkrémet pedig imádom, azt hittem, ez a golyócska miatt még jobb lesz. Hatalmas csalódás...