LillaM

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2020. október 21.

Most értem egy három hónapos kúra végére, de sajnos semmi hatást nem tapasztaltam. Alapvetően gyorsabb növekedésre szerettem volna serkenteni a hajam, de pont annyit nőtt, amennyi normális, bő 1 centit havonta. A hajhullásom sem csökkent. Ennek ellenére tavasszal adok neki egy új esélyt, és ha akkor is ez lesz a véleményem, akkor adom fel.

Matrix Total Results So Silver Sampon A Festett Szőke Haj Védelmére

Matrix Total Results So Silver Sampon A Festett Szőke Haj Védelmére
2020. augusztus 20.

Csak allergiapróbát végeztem, bepirosodott a bőröm tőle és még most, 4 nappal utána is száraz a bőröm a próba helyén. Sajnos odáig nem jutottam, hogy a hajammal mit kezdene, ez így sajnos egyes.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2018. március 7.

Nekem egyáltalán nem működött.Nem mondom, nehéz eset vagyok olajos és rejtett szemhéjjal, na de akinek nincs ilyen problémája, annak minek szemhéjalap, ugye. 3 óra alatt tűnt el a szemfestékem (illetve ekkor néztem tükörbe, lehet, hogy már előbb). Anno az ArtDeco jobban működött, de az se volt tökéletes, úgyhogy én inkább nem fogom festeni a szemhéjamat, tök fölösleges.

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum
2018. február 16.

A Balea arctisztítóhab helyett vettem, tökre megörültem neki, hogy nem kell DM-be is mennem, de nem lehet őket egy lapon (napon?) említeni. Míg a Baleával arcot mosva a szemfesték is jól lejön, ez csak elkeni. A hab a másodperc törtrésze alatt tűnik el, amint az arcomra kenem, ezért legalább duplaannyi kell, mint a Baleából. Legalább hamar elfogy. Amúgy nem szárít, de sokat már azzal se rontana.

Kallos KJMN Hajfénykrém

Kallos KJMN Hajfénykrém
2017. október 16.

Megláttam, megvettem, és utána olvastam el a véleményeket-bevallom, kicsit megijedtem, de egyáltalán nem olyan rossz ez! Kipróbáltam egy új sampont (na azt viszont elolvastam itt előtte, és sokkal rosszabb, mint a vélemények...), amitől kiszáradt a hajam és szállt mindenfelé. Úgyhogy egy életem, egy halálom, reggel egy picit szétdörgöltem a tenyeremben és belesimítgattam a hajamba, utána még szépen vaddisznósörtés kefével átfésülgettem. Lett egy kis fénye, nem szállt, és nekem nem is tapadt össze. Azt kell mondjam, sokkal jobb, mintha úgy hagytam volna, amivé az a sampon tette. Azért legközelebb valami mást fogok kipróbálni, de ma mentőövnek kifejezetten jól jött, és ha végül még se válik be, akkor is 290,- Ft-ot "dobtam ki az ablakon", ennyit megér egy próba.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. október 12.

Elég annyit hozzáfűzni, hogy ezzel még én is ki tudom húzni a szemem, pedig tök bénán sminkelek :)

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2017. október 12.

Évekkel ezelőtt ismerkedtünk meg, amikor volt egy olyan időszakom (borzalmas volt), hogy a felkarom, dekoltázsom tele volt pattanásokkal. Nagyon kínos volt, nyáron is folyton olyan felsőkben kellett járnom, ami takarja a karom és a dekoltázsom. Ez pikk-pakk rendbetette, és szerencsére azóta se tértek vissza a dögök sem a karomra, se a dekoltázsomra, viszont mindig van otthon arra az esetre, ha nagyon eldurvulna a helyzet az arcomon (nagyobb adag csokoládéevés, ellenállhatatlan nyomkodási kényszer után). Mostanában már nem kell nap mint nap használnom, de napi rendszerességű használat esetén tényleg szárít. Egyetlen baj, hogy én anno nem tudtam, hogy fényérzékenységet okoz, ezért elképzelhetőnek tartom, hogy a pigmentfoltjaim miatta alakultak ki :(

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2017. október 12.

Négy csillag, mert azért nem csodaszer. Mindentől húzódik az arcbőröm, akármilyen kíméletesen is tisztítom az arcom, még a Bioderma micellás víztől is, de ha egyből rákenem ezt, akkor nem húzódik, hidratáló nélkül is kibírja, főleg éjszaka (nappal úgyis be kell kennem fényvédővel legalább).

Clinique Super City Block SPF40

Clinique Super City Block SPF40
2017. október 12.

Nagyon szeretem, több éve használok Clinique fényvédőket, de mióta erre rátaláltam, ő az igazi. Szerintem jobb az állaga, mint az SPF 25-nek, ezért télen is ezt fogom használni. Sokszor nekem nem is kell alá hidratáló, elég, ha az alapozó alá ezt kenem, és kicsit várok, míg beszívódik (nem kell sok hozzá). Legszívesebben viszont 4,5 csillagot adnék, mert tényleg imádom, viszont a nyaraláson jó bőven kenve, többször utánkenve, végig kalapot is hordva úgy kijöttem a pigmentfoltjaim, hogy "öröm" nézni.

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2017. október 12.

Csodaszernek nem nevezném, mert azért csodát nem tett velem (pl.a pigmentfoltjaim maradtak), de pl. a bőrgyógyász nem tudott eltávolítani a nyakamról egy szemölcs-féleséget, ez meg simán. Heti egyszer használtam tavaly az őszi-téli szezonban, most épp a héten szereztem be az ideit :)