Lillla31

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Creed Love In White

Creed Love In White
2020. június 24.

Abszolút szerelem nyárra. Első felfújásra Fabulon naptej illata van, visszarepített a gyerekkori Balaton partra egy pillanat alatt. Tetszik a harsány, hűvös nyitány, de a vaníliás, rízses leszáradásért is odavagyok. A parfüm különböző stációin látszik, mennyire igényesen és szépen megformált illat. Semmi disszonancia nincs benne, szép kerek egészet alkot. Egy olyan illat, ami nagyon rendben van. Nem erőlködik, nem akar kitűnni, a maga visszafogott módján létezik.

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2019. december 14.

Update: Black Friday alkalmával 25%-kal olcsóbban jutottam hozzá, kb 7000 Ft volt, nem kellett vámot fizetni és ingyenesen szállították Magyarországra, ezért újból beadtam a derekam és milyen jól tettem. Össze se lehet hasonlítani az előző YSL spirálommal. Ez egy csoda! Dúsít, göndörít és annyi réteget elbír a szempilla, amennyit nem szégyellek feltenni :) Biztos, hogy nem fogok többet kísérletezni mással!

Pat McGrath termékeiért oda meg vissza vagyok, ezért minden újdonságot megveszek, a pénztárcám nagy bánatára. Mondjuk, úgy vagyok vele, ha minőségi a termék, inkább kifizetem érte a drága vételárat, mert tuti nem fogok csalódni. Sajnos, pont szempillaspirál téren alakult úgy többször a helyzet, hogy a drága és agyonhype-olt terméket megvétel után legszívesebben a kukába dobtam volna, annyira rossz volt. Ez a spirál viszont kifejezetten jó vételnek bizonyult. Eye Extasy kit része volt, mini paletta és pigment mellett egy mini spirál. A keféje nekem egy kicsit nagyobb a megszokottnál, de nem bumfordi és el lehet érni vele minden pillát. Nem vesz fel túl sok festéket, és szép fekete színe van. Dúsít, hosszabbít és egy kicsit göndörít is. Tetszik benne továbbá, hogy nem kócolja össze a pillákat, hanem soros műszempilla jellegűre formázza. Örülök, hogy nincs benne illatanyag, mert az előző spirálomban nagyon zavart az intenzív rózsaillat. Pár órás használat után a szemöldök alatt lehet nyomot hagy, de amúgy nem maszatolódik és könnyű leszedni. Összességében szuper spirál, de még nem döntöttem el, újraveszem-e, ha elfogy, mert kicsit macerás a beszerzése.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. december 11.

Teljesen véletlen botlottam bele ebbe az illatba, és annak ellenére h szeretik ráragasztani a mainstream vonalat, nekem szerencsére teljesen mást jelent. Imádtam a Lancome Miracle Forever illatát, és engem arra emlékeztet. Mintha lenne benne egy kis csillagánizs és fekete ribizli, nagyon nagyon finom számomra, kolléganőm viszont reggel úgy jött be az irodába, hogy mi ez a vattacukor szag. :) Nem sértődtem meg, csak meglepett, egy illatot milyen sokféleképpen tudunk interpretálni. Finom, komfortos parfum, ruhán nagyon tartós, magamon viszont nem érzem sokáig, de más igen. :)

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder
2018. december 1.

Itt vettem egy nagyon kedves krémmániástól, innen is köszi, Nina 69 :). Nagyon furi ez a púder, de imádom. Én szem alá, illetve homlokra szoktam tenni, szigorúan extra minimális adagot. Kellett idő, amíg megtanultam, mikor nem fog összeveszni a bronzosítómmal illetve, hogy tudok kontúrozni, mert felülír mindent Őfehérsége. Viszont, ha megtanulja az ember lánya, mennyi az annyi, illetve mikor érdemes feltenni, mínusz 5-10 évet lehet letagadni. Eszméletlen, hogy mikor megérintettem az arcom véletlenül azokon a részeken ahove feltettem, még 10 órával a felvétel után is olyan selymes volt, hogy öröm volt tapogatni magam. Nagyon erős a blurring hatása, szuper jó t-zónában és nagyon tartós. Másik pozitívuma, hogy tényleg nagyon-nagyon kevés kell belőle.

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2018. szeptember 30.

Izgatottan próbáltam, hátha megmozgat valamit bennem. Hát nem... Ennél még az anyaillat is jobb. Unalmas, black opium utánzat, puma flow leszáradással. Borzalmas hogy ugyanarról az illatról akarják lehúzni a századik bőrt, és semmi újdonságot nem lehet találni. A D&G inkább hozza vissza a régi klasszikusokat, mint a Sicily és ne hasonuljon aktuális trendekhez.

Anastasia Beverly Hills Matte Lipstick

Anastasia Beverly Hills Matte Lipstick
2018. augusztus 21.

Sajnos, nagy csalódás, egyáltalán nem vagyok megelégedve. A Mini Matt Lipstick Set Pink & Berries-ből az Orchid árnyalatot próbáltam, maga a rúzs extra kemény, erősen kell rányomni az ajkakra, hogy megmaradjon, extrém módon szárít és csúnyán kopik. Nem kérdés, hogy eredeti ABH termékeket árulnak a Cult Beauty-n ugyanis ott vettem, de nem tudom hova tenni ezt a terméket a csupa álom ABH szempaletta és highlighter után. Ennyit tud a Lovely Lip Kit-je is, csak negyedannyiért.

Bobbi Brown Instant Confidence Stick

Bobbi Brown Instant Confidence Stick
2018. augusztus 3.

A cég primerjét imádom, de mivel lecserélődés alatt van a termék, ezt a kis sticket választottam a boltban. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, és a kézfején megmutatta, mit tud; kvázi kiradirozza a ráncokat, pórusokat és az egyéb bőr egyenlőtlenségeket. Én a szemem alá használom és azt kell, hogy mondjam valamelyest segít. Szilikonos stick, de szem alatt kifejezetten kellemes érzés használni. Viszont ha elkészült a smink akkor csak csúszkál rajta, hiába mondják hogy napközben is lehet vele javítani. Viszonylag gyorsan fogy, és ezen nem segít a borsos ára sem. Nem döntöttem el, újravenném-e ha elfogyna, de az biztos, ha kifelejtem a rutinból, hiányérzetem van. Aki kísérletező kedvében van, próbálja ki, mert a maga kategóriájában az egyetlen "ránc radír" a piacon.

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar
2018. április 28.

Nekem ez a Flowerbomb sorozat kakukktojása. Az eredeti illathoz nem sok köze van, én nem érzem azt az egyediséget, amit az eddigi változatok nyújtottak. Első kifújásra Nekem a Gucci Rush illata ugrott be, utána pedig az, hogy ez nagyon pink. Jelen esetben a nectar név abszolút találó, mert ez bizony tömény. Édes és vaníliás virág illat, aminek a leszáradása jobban tetszik, mint az eleje. Szerencsére tartós a fémes komponens, a puskapor, és csavar egyet rajta, de ettől függetlenül többet vártam. Eggyel szofisztikáltabb, mint a LVEB, de nem nagy a különbség. Tudom, elcsépelt a LVEB-hez hasonlítani minden édes-virágos illatot, de a Viktor&Rolf már rég megalkotta a Flowerbombot, amikor a LVEB megjelent a piacon, és akkoriban nagyot szólt. Most mégis a konkurenshez hasonló illattal rukkoltak elő, és ez nem túl egyedi... Mindenesetre elfújkálom az én 5 ml-met, de nem lesz szerelem. A Flowerbomb Extreme az igazi szupersztár nálam.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2018. április 13.

Most, hogy beköszöntött a jó idő, elővettem újra, és szuper érzés viselni. Zöldalmás, dinnyés illat, nagyon fincsi és rajtam tartós is. Semmivel se lehet összetéveszteni, nagyon karakteres és népszerű illat. Sokan lehúzzák pont ezért, mert rengeteg nő kedvence, de én nem bánom, ha máson érzem. Leginkább tavasszal vagy a hűvösebb nyári napokon szeretem viselni. Hétköznapokra ajánlanám leginkább, olyan jó kedvre derítő, rohangálós parfüm.

Zoeva Graphic Eyes+ Szemceruza

Zoeva Graphic Eyes+ Szemceruza
2018. március 9.

Rock 'n' Roll Bride árnyalatban van meg a ceruza és őszintén szólva sokkal többet vártam tőle. Először kézfejen próbáltam, ott nagyon tartósnak bizonyult, dörzsölésre sem reagált. Később az alsó szempillasorban használtam és nap végére nagyon elmászkált, szemhéjon pedig kopik. Hiába használok smink alapot, nem marad meg az egyenletes csík, amit húzok. Összehasonlítási alapom Bobbi Brown és Armani szemceruza, amitől amúgy nem vagyok elájulva, de lényegesebben ragaszkodóbb, mint a Zoeva. Azt hiszem, maradok a Bobbinál.