Lills

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. november 19.

Nem vagyok kibékülve a márkával, ennek ellenére ezt a pakolást (és a papayásat) már párszor újravettem. Ár-érték arányban szerintem egyik legjobb, az összetevői sem tragikusak, és hatékony! Én hagyományos hajpakolásként használom, szóval fennhagyom 10-30 percig, ahogy kedvem tartja, és nagyon szép puha, kifésülhető, de mégis könnyed lesz a hajam utána. Jó nagy adag, szóval sokáig elég, bár vigyázni kell vele, mert elég tömény állaga van, könnyű túlzásokba esni. És a banán illattól sem kell megrémülni, nem lesz utána napokig banán illatú az ember :) Inkább édeskés illat marad utána.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2020. november 19.

Kedvenc szérumom jelenleg! Este szoktam használni (bár legszívesebben egész nap ezzel kenegetném magam), villámgyorsan beszívja a bőröm, semmi ragacsosságot nem hagy. Nem olajos, nagyon kis könnyű állaga van. Reggel pedig pihe-puha arcbőrrel ébredek :) Különösebben nincs sok ráncom, de egyszerűen feltöltötten látom tőle a bőröm, nem hiszem, hogy egyhamar lecserélem.

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2020. november 6.

Látom nem én vagyok az egyetlen, akinek nem vált be ez a termék... Olyan dezodort szerettem volna, aminek szépek az összetevői, alkohol-alumínium stb mentes, ezért esett erre a termékre a választásom. Nem vagyok különösebben izzadós típus, nem különösebben volt ezzel eddig problémám, de ettől a dezodortól konkrétan jobban izzadok, és büdösebb vagyok, mint nélküle. Néhányszor próbálkoztam vele, de minden egyes használat után napokig, vagy akár hetekig (!) rossz szagom volt, akár használtam más dezodort, akár nem. Már kezdtem aggódni, hogy velem van valami baj.. látom, nem vagyok ezzel egyedül.
Nagy csalódás :(

Isana Orchidea és Vanília Tusfürdő

Isana Orchidea és Vanília Tusfürdő
2020. szeptember 29.

Vanília illattal engem mindig meg lehet venni, virágillattal kombinálva méginkább... imádom az illatát, egész tartós is marad a bőrön. Egész jól habzik, nem szárít, alapvetően szeretem használni. Sajnos SLS van benne, ami miatt -1 csillag.

Balea Lime és Menta Tusfürdő

Balea Lime és Menta Tusfürdő
2020. szeptember 29.

Nekem ez is bevált: nagyon kis kellemes, nyári, frissítő illat, viszont kevésbé tartós. Egyébként szokásos Balea, olcsó, SLS van benne, de a szerepét betölti.

Balea Caribbean Feelings Tusfürdő

Balea Caribbean Feelings Tusfürdő
2020. szeptember 29.

Az illatát imádom!! Egyik kedvencem jelenleg. Egyébként szokásos Balea tusfürdő: olcsó, viszonylag híg, de jól habzik, jó illat (rajtam ez egész tartós is), csak sajnos SLS van benne.

Balea Pacific Vibes Tusfürdő

Balea Pacific Vibes Tusfürdő
2020. szeptember 29.

Alapvetően szeretem nagyon a Balea tusfürdőket. Ennek is szuper az illata, nem szárít, bár az állaga viszonylag híg, elég jól habzik. Olcsó, csak sajnos SLS van benne.. más kivetnivalóm nincs.

Uriage Roseliane Arctisztító Tej Érzékeny Bőrre

Uriage Roseliane Arctisztító Tej Érzékeny Bőrre
2020. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az arcsminket nagyon szépen eltávolítja, illetve mindent a szempillaspirálon kívül (arra viszont muszáj használni olajat, azt csak elkeni). Nekem enyhén rozaceás, elég érzékeny bőröm van, ami a téli hónapokban borzasztó száraz és piros tud lenni. Szerintem nem érdemes azt várni, hogy majd egy arctisztító megszünteti ezt a problémát, mert nem ez a dolga - viszont nem irritál, nem kellemetlen használni, számomra teljesen komfortos, használata után sem érzem olajosnak a bőröm, és minimálisan sem húzódik, nem száraz. Szóval részemről mindent teljesít, amit elvárnék. Elég sokáig elég (bár nem sminkelek minden nap), nem a legolcsóbb, de nem is kell belőle sok egyszerre. Érzékeny, pirosodó bőrre nagyon ajánlom.

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance
2019. november 23.

Nekem ez nem :( Unikornisos szupercuki csomagolással mindig meg lehet győzni, gondolom kipróbálom, de ennyi az össz pozitívum. Lényegében semmit sem csinál a hajammal, szinte ugyanolyan zsíros marad a hajtő, mintha semmit nem fújtam volna rá. Egyáltalán nem emeli meg a hajtöveket, nem érzem frissebbnek a hajam, sőt sokkal jobban gubancolódik utána (Batiste-nél nem tapasztaltam ezt). Az illata nem rossz, de felejthető, összességében kidobott pénz.

Batiste Cherry Szárazsampon

Batiste Cherry Szárazsampon
2019. november 23.

Nagyon szeretem a Batiste termékeit, és ez is hozta az elvárt hatást. 2-3 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, eltünteti a zsíros hatást a hajtőről, frissnek érzem tőle a hajam, semmi kellemetlen ragacsos érzés. Az illata viszont nekem nem volt cseresznyés, még egy picit sem emlékeztetett rá, amit nem bántam, csak hát na.