Lills

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance
2019. november 23.

Nekem ez nem :( Unikornisos szupercuki csomagolással mindig meg lehet győzni, gondolom kipróbálom, de ennyi az össz pozitívum. Lényegében semmit sem csinál a hajammal, szinte ugyanolyan zsíros marad a hajtő, mintha semmit nem fújtam volna rá. Egyáltalán nem emeli meg a hajtöveket, nem érzem frissebbnek a hajam, sőt sokkal jobban gubancolódik utána (Batiste-nél nem tapasztaltam ezt). Az illata nem rossz, de felejthető, összességében kidobott pénz.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. november 23.

Nagyon szeretem a Batiste termékeit, és ez is hozta az elvárt hatást. 2-3 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, eltünteti a zsíros hatást a hajtőről, frissnek érzem tőle a hajam, semmi kellemetlen ragacsos érzés. Az illata viszont nekem nem volt cseresznyés, még egy picit sem emlékeztetett rá, amit nem bántam, csak hát na.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. november 23.

Mostanában végigpróbálgattam pár szárazsampont (csak mostanában szembesültem áldásos hatásaival) és egyértelműen a Batiste a legjobb! Nagyon szépen eltünteti a zsíros hatást a hajtövekről, és nem lesz fura, kellemetlen tapintású utána a haj (mint pl az Isana termékétől). Illata is tetszik, tartós de nem tolakodó, és kifejezetten sokáig tart a hatása. Én akár 2-3 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást, ami azért elég jó.
Szóval, csak a Batiste.

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge
2019. július 28.

Már megvan egy ideje, de valahogy sosem akaródzott használni, mindig micellás vízzel mostam le a sminkem, valamiért volt bennem egy olyan érzés, hogy a megfelelő tisztításhoz kell a vattakorong enyhe dörzsölő hatása. Viszont egyszer elfogyott az aktuális sminklemosóm, nem volt más, elővettem ezt. Minimális mennyiséget használok belőle az előre picit bevizezett arcomon, és olyan szépen leszedi a sminket, hogy még így hetekkel az első használat után is meg tudok lepődni, hogy semmi szempillaspirál maradékot nem hagy fent, pedig csak épphogy áttörölgetem a szemem és a bőröm az ujjaimmal, semmi dörzsölő hatás nem kell. Bár nem hiszem, hogy újra fogom venni (nem szeretem ha alkohol van egy termékben, pláne ha ennyi, valószínűleg csak elnéztem valamit, amikor vettem) de elhasználom mindenképp. Nálam nem szárít (bár így nyáron nem is vagyok rá hajlamos), az illata kellemes, és az ára is nagyon kedvező.

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő
2019. július 28.

Ajándékba kaptam egy ilyet még pár hónapja, egyébként igyekszem SLS és társai mentes tusikat használni, de gondoltam teszek vele egy próbát, ha már ajándék volt, és amúgyis tetszett az illata. Igazából semmi rosszat nem tudok mondani - jól habzik, tisztít, a kis radírozó szemcsék nélkül meglettem volna, de hát mindig kell valami extra. Az illatát végig imádtam, viszonylag sokáig megmarad a bőrömön (pedig ez nem jellemző) és azt kell hogy mondjam, nagyon kis puha a bőröm mostanában, bár ezt nem tulajdonítanám teljes mértékben a tusfürdőnek, de biztosan nem rontott az összképen. Újravenni nyilván nem fogom, de összességében nem rossz, kicsit ilyen nosztalgikus érzés volt újra Palmolive-vel zuhanyozni :D

Max Factor Gel Shine Lacquer

Max Factor Gel Shine Lacquer
2019. január 26.

Az 55-ös Sparkling Berry van meg, ami egy nagyon szép mély bordó. Mivel alapvetően géllakkozok, ezért én inkább lábon használok sima körömlakkot, és nekem ott nagyon bevált ez a lakk. Szépen fed, nem marad csíkos igazából egy rétegben sem, de jobb a kettő. Állaga, tartóssága is tökéletes számomra, nem pattog le, sokkal kevésbé kopik, mint más lakkok, és gyorsan szárad (azért az Essie-t nem körözi le). Az ecsete lábujj pingáláshoz tökéletes, mivel pici és precízen lehet használni, nem kenem vele össze a teljes lábujjamat. Kézre használva lehet, hogy nem a legpraktikusabb, viszont lábra teli találat!

Manna COCO Ylang-Ylang Folyékony Szappan

Manna COCO Ylang-Ylang Folyékony Szappan
2019. január 26.

Ezer éve megvan, és mindig inkább a szilárd szappant használom, mert nem szeretem ahogy fél napon keresztül utána ilang-ilang szag van a fürdőszobában.. Egyébként nem lenne rossz, nem szárít, jól tisztít, de ezen az illaton egyszerűen nem tudok túllépni. Túl erős, tömény, és az ára sem éppen baráti. Nem volt jó döntés.

Balea Handseife No 14 Honig & Hopfen

Balea Handseife No 14 Honig & Hopfen
2019. január 26.

Kezdeném azzal, hogy gyönyörű ez a csomagolás, már csak azért is megérte megvenni :D Másrészt pedig maga a szappan is nagyon jó, az illata isteni, és sokáig érzem is a kezemen, miután használtam :) Nem vettem észre hogy szárítana, viszont jól habzik, jól tisztít, és tényleg az illata.. odavagyok érte.

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2019. január 26.

Szerettem volna viszonylag szép összetevőkkel rendelkező korrektort venni, végül ez volt szimpatikus, az Müllerben amennyire ki tudtam próbálni, a fedése és a színe is rendben volt, olcsó is, megvettem. Összességében nem rossz: az árnyalat valóban nagyon szép és jól passzol a bőrömhöz, jó állag, az illata fantasztikus, könnyű eldolgozni ecsettel, de egyszerűen nem ad olyan szép bőrképet, mint az előző korrektoraim, nem simul olyan szépen a bőrbe, és ami a legnagyobb hibája, hogy mintha kiemelné a ráncokat a szemem alatt (pedig 21 évesen nincs túl sok ráncom..), és a pici száraz foltokat, ráadásul mintha a képződésükben is szerepet játszana, pedig más korrektornál még nem tapasztaltam ilyesmit. Sajnos nekem nem vált be, ennek ellenére elhasználtam, de újravenni nem fogom, keresem még az igazit :)

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém
2019. január 26.

Abszolút pozitív véleménnyel vagyok róla. Tetszett az íze, jól tisztít, ára is kedvező, és (bevallom ami engem először megfogott) a csomagolása annyira menő :D Nem tette érzékennyé a fogaimat, nem okozott egyéb problémát sem... Akik nem szeretik a mentolos fogkrémeket, érdemes egy próbát tenni vele :)