Lilluc

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2020. március 25.

Elèggè hamar zsírosodik a hajam, ezèrt gondoltam kipróbálom. Heti 2x mosok hajat, ezzel simán ki lehetne tolni heti 1re is, ha nem viszketne a fejbőröm. :)
Egyszerre kezdtem használni egy szintèn Baleás samponnal. Azt, hogy ettől, vagy a sampontól lett pár apró seb a fejemen, nem tudom.... Ezt mèg tesztelni kell, de a hatásával elègedett vagyok

Levontam 2csillagot. Már biztos, hogy ettôl kezdett el sebesedni a fejbőröm

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon

4 vagy 5*...
Teljesen jól működik a hajamon, ettől nem korpasodik elől a fejbőröm, tovább húzza a hajam, ès nekem a szagával sincs bajom.
Talán lehetne kicsit olcsóbb....de valószínűleg legközelebb is ezt a márkát választom, mert az olcsóbb Baleástól (szőke hajra való) csúnyán korpasodott a hajam.

2020. március 25.

Avonost használtam előtte, azzal is elègedett voltam, de ez messzemenően jobban tetszik.
Olyat kerestem amit kislányom hajára is rá merek kenni, az összetevők alapján őt választottam. Próbálkoztam előtte tiszta mandula ès jojoba olajjal, de azok ragacsosak maradtak a hajvègeken.
Nagyon sokáig elèg, az ára ehhez kèpest teljesen rendben van. Nem hagy ragacsos èrzetet, ès a szőkített hajamat is nagyon jól ápolja. (Bár együtt használom Gliss Kur kufèsülèst könnyítővel ès tejproteines hajpakolást is teszek fel heti 1x).

Balea Magical Team Tusfürdő

Balea Magical Team Tusfürdő
2020. február 5.

Nem vettem észre, hogy irritálna, aminek örülök.
Olcsó és nagyon kellemes az illata. :)

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló

Balea Men Energy Q10 Szemkörnyékápoló
2020. február 5.

Nem tudom igazából, hogy miért vettem meg.
A hűsítő érzeten kívül semmit nem vettem észre. Valóban kellemes, ahogy masszíroz, meg hűsít, de nálam ennyi.
A sötét karikákkal és a puffadtsággal semmit nem tett. Nem veszem újra, de elhasználom.
Viszont meglepetésemre nincs férfias illata.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper
2019. november 5.

Nem rossz, de nekem hamar kifényesedett tőle az arcom. A nagyobb tubusos mandarinost meg sem közelíti.

Farmasi Folyékony Korrektor

Farmasi Folyékony Korrektor
2019. október 30.

Szépen fed, nem ragacsos, jól illeszkedik a bőr tónusához.

Farmasi Deeplook Eyeliner Szemhéjtus Vékony Applikátorral

Farmasi Deeplook Eyeliner Szemhéjtus Vékony Applikátorral
2019. október 30.

Eddig nem vettem észre, hogy érzékeny lenne a szemem, de ez nagyon csípte, pedig óvatosan használtam.
Nem túl erőteljes a színe, többször át kell húzni és viszonylag hamar lepereg.

Farmasi Stay Matte Alapozó

Farmasi Stay Matte Alapozó
2019. október 30.

Nálam megérdemli az 5*-ot.
Kellemes az illata, nincs agyon parfümözve.
Nem a legvilágosabbat vettem, így a színe pont megfelelő nekem.
Szép a fedése, egy kis korrektorral, meg szinte hibátlan.
Eszméletlenül zsíros, de ugyanakkor száraz arcbőrömre nagyon jó választás volt. Hosszú órákon keresztül is szépen tartott.
"Volt szerencsém" egyszer 15 órán keresztül hozzá :D Nem volt alkalmam lemosni, de kifejezetten szép volt vele az arcom még ekkor is, bár ennyi idő alatt már kezdett fényesedni, de szerintem ez abszolút belefér.

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)
2019. október 30.

Azt ugyan nem figyeltem, hogy világosít-e, mert ritkán jut eszembe, hogy használjam.
De ezzel kapcsolatban megelőlegezem neki a bizalmat, a spray változatát használtam, az hatott. :)
Kicsit puhább lesz tőle a hajam, de csak ideiglenes megoldás, a hatása nem tart a következő hajmosásig sem nálam.