lillyofthew

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe
2017. május 24.

Vastag szálú göndör hajam van, tökéletesen egyenes lesz tőle a hajam, és tartósabb az egyenessége, mint a lapvasalónál, illetve valamivel puhább is. A hajvégek egyenességével még nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még nem találtam meg a megfelelő technikát rá és hajlamos vagyok csak húzgálni a hajamon. Bocsánat reflektálnék egy előttem hozzászóló véleményére, de azért nem a termék a hibás, ha hozzányúlsz, amikor az éppen forró. Tökéletesen el lehet távolítani a hajszálakat vasalást követően is.

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál
2017. január 19.

Szeretem azokat a sminktermékeket melyek szép csomagolásba vannak "öltöztetve", ezért esett a választásom erre a spirálra. Nos a tartalom is eléggé meggyőző, szép különálló pillákat tudok festeni vele és ami számomra fontos, nem túl erős egy rétegben. Viszont többszöri használat után rácsomósodik a kefére a festék, ezért olyankor (egyszer fordult elő eddig) sminklemosó kendővel letörlöm, utána újra használható. Elégedett vagyok vele összességében.

Oriflame The One Colour Stylist Featherlight Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Stylist Featherlight Ajakrúzs
2017. január 19.

Én a Peach Pavlova fantázianevű árnyalatát rendeltem meg, nem is tudom miért, hiszen eléggé sötét a szám színe és egyébként is sötét árnyalatokat használok. :)
A textúrája tökéletes, krémes, de nagyon tartós. Elégedett vagyok vele.

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal
2017. január 19.

Első használat alapján, könnyen beszívódik a bőrbe, nagyon finom az illata.

Oriflame Swedish Spa Bőrkisimító Arcradír

Oriflame Swedish Spa Bőrkisimító Arcradír
2016. december 28.

Szettben vettem meg, a maszkját már használom egy ideje és abszolút meg voltam elégedve vele. Ez a radír..., hát nem is tudom először is nagyon rossz illata van, az állaga sem a legjobb, a hatására nem panaszkodom, ezért kap 3 csillagot.

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal
2016. december 28.

Nekem szinte egész évben ki van száradva a szám és ápolnom kell. Az Oriflame univerzális balzsamai annyira beváltak erre a célra, hogy ez a problémám teljesen megszűnni látszik és elég ha csak este lefekvéskor használom. Egy kis tégely viszonylag sokáig elég, mert nem kell sok belőle. A fahéjolajas illata eddig a legjobb. :)

Gillette Venus Classic Borotva

Gillette Venus Classic Borotva
2016. december 28.

Kellemes a használata, nagyon hosszú ideig használható egy fej, könnyen tisztítható. Csomagban vettem a Tescoban ár/érték arányban abszolút meg vagyok elégedve vele, annak ellenére is, hogy első használatnál jól megvágtam vele magamat. :)

Balea Family Duschgel Frische Energie

Balea Family Duschgel Frische Energie
2016. december 28.

Nem volt még problémám a Balea tusfürdőkkel, de ez nem az igazi sajnos. Illata kellemes, de nem habzik, rossz az állaga. Rettenetesen kiszárította a bőrömet.

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab
2016. december 28.

Nagyon kellemes és tartós az illata, könnyen eldolgozható a bőrön. A testápolókat nem szeretem túlzottan, ennek a terméknek köszönhetően nincs is szükségem a használatukra. Az ára valóban elég magas, de ha valaki nem extrém száraz bőrű, egyből megspórolhatja a testápoló árát.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra
2016. május 9.

Imádom ezt a sampont, fél éve ezt használom, egyszerűen nem tudom szavakba önteni mennyire jót tesz a hajamnak. Többen is írták, hogy zsírosítja a fejbőrt, ez igaz, elsősorban száraz fejbőrűeknek megfelelő, ezért, akinek alapból zsírosodásra hajlamos a haja, szerintem ne használja.