Lilo85

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+
2021. február 27.

A szemem köré kerestem valamit ami nem csíp, és véégre valami, ami bevàlt! A csomagolása borzalmas viszont!

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2021. január 23.

Ha irritált a bőröm, vagy a védőrétegemet valami kicsit megtépázza, mindig ezt használom, hogy rendbe jöjjek. Mindent illatmentesen kéne szerintem! Annyira szeretem! Amikor minden más éget, csíp, ez marha jó és nem bànt.

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser
2021. január 21.

Borzalmas, nyikorog-csikorog a bőröm tőle, és a szagától a gyomrom felfordul. Ömlik a zsír a bőrömből, miután használtam. Teljes pénzkidobás, a Cerave SA pedig a legjobb alternatíva ami csak a bőrömmel történhetett.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2020. december 31.

A Nia mellett ez a màsik alap szérum, azt hiszem nem tudok nélküle élni haha :) Annyira gyorsan beszívja a bőröm, nem is használok külön HA szérumot hidratálasra.

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50
2020. december 31.

Télre tókèletes! Sokáig ragadós amúgy, de ilyenkor abszolút jól esik. Az illata nagyon csekély. Retinolozok, de nem irritálja ez a fényvédő a kicsit most érzèkeny bőrömet. De nyáron nem tudom elképzelni, hogy használjam ezt, hiszen órák után is, ha hozzáérek az arcomhoz, az ujjaimon érzem. A szemem körül viszont irritál, mert ugye mozog sokáig a krém, könnyen belekerül.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. november 25.

Imádom! Főleg az arcomra használom, bár sűrű, simàn felszívódik. Alap a T.O NMF mellett! Főleg akkor jó, ha épp érzékenyebb a bőröm. Gyűjtöm a Cerave kollekciót is, nagyon beváltak az kicsit szenzitiv aknéra hajlamos bőrömre! :)

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. szeptember 20.

Gothamista dícséri :) https://youtu.be/aFXAkKQD8HY
Én már 3 üveggel használtam el, nekem nagyon bevált minden reggel a Cheer up után. Úgy érzem pont elég ütős, de még nem irritál!

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2020. szeptember 20.

Gothamista is említi 😍 11.50-től https://youtu.be/pCDrAx3fez a "best post acne treatments" videójában, mint nagyon kíméletes de hatásos hàmlasztó :) én is tartok itthon, és használom, ha épp érzékeny a bőröm. Amúgy Cheer up-ot és Smooth out-ot váltogatom.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2020. július 14.

Update: Purito Comfy Waterrel kombinàlom. Azt teszem a szemem köré, így perfekt. Újravettem!

Sajnos nagyon-nagyon csípi a szememet, a nap minden szakában. Már alig bírom elviselni, holott az elején nagyon ígéretes volt, ez később alakult ki. Imádom, hogy matt, és frissítő jó érzés, amikor felkenem.Jól lehet rá sminkelni.Nem morzsolódott, pedig sok terméket használtam előtte. De sajnos alternatívát kell keresnem, egész nap könnyezem már tőle.

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. július 14.

Update: ha nem teszek alà hidratálót akkor nekem se pereg :) plusz gyakran az Eucerin Sun Oil Controllal kombinálva használom. Ezt a szemem köré teszem, soha nem csíp :) plusz ha valamiért érzékeny a bőröm, akkor csak ezt használom. A Purito Snail BB alà is perfekt!

Nekem baromira pereg, csalódtam. Amúgy jó lenne, meg csodálatos az összetevő lista, meg a neten széthájpolják, túl szép lett volna ha igaz lett volna. Ráadásul totál minimál skincare diétán vagyok most, és még is...Az eucerinemet akartam lecserélni, mert az alkohol baromira csípi a szememet, de nem tudom mire, ami fizikai, nem pereg, nem hagy fehér réteget és lehet rá sminkelni....ez egy nagy dilemma. Túl sokat kívánunk.