liltournier

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2013. május 30.

Én már a második dobozkámat használom, nagyon szeretem, meg is lepett, hogy így le van pontozva. Problémás bőröm van, mert iszonyat vízhiányos és hámlik, de ha zsírosabb-táplálóbb krémmel próbálkozom, rögtön fénylik és pattanásosodik, úgyhogy vmi könnyű krémet kerestem. Ennek teljesen megfelel, nem vártam csodát, az árához képest is korrekten teljesít. Korábban használtam a La Roche-Posay termékeit is, de egy idő után azok alatt is fulladozni kezdtem. Úgyhogy ha ez az adagom is elfogy és nem lesz vmi drámai allergiám, sztem újra fogom venni megint. Nyárra külön ideális sztem. :)

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma
2013. február 11.

Hát, én meglepődve olvastam most a hozzászólásokat, nekem nagyon bevált. Vékonyszálú, kb. derékig érő hajam volt mikor elkezdtem használni, ami könnyen zsírosodott a tövénél és töredezik a végén, szóval folyton a lelapulás volt a gondja. Ha hajmosás után (minden más hajápoló nélkül) beszárítottam a hajam, egyrészt dúsabb lett tőle, másrészt a háromnaponta aktuális mosást négy, de inkább ötnaposra tolta ki, és akkor még mindig elég vállalhatóan nézett ki, egy szárazsamponnal heti egyre csökkenthettem volna a hajmosásaimat, ha épp nem hagyom otthon... Lágyabb lett tőle a hajam, de azért a hajvégápolót nem pótolja. Eredetileg anyukámét használtam, mikor nála voltam, de most itthon mindjárt elfogy a Gliss Kurom, és valószínűleg le fogom cserélni erre.

Sundance Naptej SPF30 (régi)

Sundance Naptej SPF30 (régi)
2012. február 16.

Csak a termékmintát használtam, hurcoltam a táskámban, amibe nem fért a nagy naptejem, de jobb szerettem a Garnier fényvédőjét, mert az fújós volt. Ennek ellenére fényvédésből ez is ötös.

Garnier Ambre Solaire Clear Protect Vízálló Naptej SPF 30

Garnier Ambre Solaire Clear Protect Vízálló Naptej SPF 30
2012. február 16.

Abszolút kedvenc, az illatáért különösebben nem vagyok ugyan oda, de ettől legalább nem kezd el hámlani a bőröm, nem szárítja ki, nem leszek kiütéses, faktorból a 20-ast használtam belőle most már másodjára, és idén nyárra is ilyet tervezek. Cseppet sem égtem meg, és a napérzékeny dekoltázsomat is rendesen megvédte.

Bon Bons Malizia Milk Shake EDT

Bon Bons Malizia Milk Shake EDT
2012. február 16.

Mikor kisebb voltam, volt belőle vaníliásom, nagyon szerettem, csak a szüleim nem. XD

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2012. február 16.

Kísérletképpen vettem, de nekem ragadt, inkább filmréteget képzett a bőrömön, semmint rendesen beitta volna. A kezemet is ha bekentem, érezhetően ott volt a krémréteg száradás után is, és ha nedvesség érte, mondjuk a párom kezéről séta közben, akkor olvadt le rólam. :S Ezt leszámítva nem viszkettem, de ez pont elég zavaró volt, hogy ne vegyem meg újra. Anyukám viszont szereti, de neki is ez az egyetlen kifogása, ez az olvadós filmréteg.

Nivea Creme Soft Krémszappan

Nivea Creme Soft Krémszappan
2012. február 16.

Épp most készülök újravenni. :)

Nivea Visage Krémes Arclemosó

Nivea Visage Krémes Arclemosó
2012. február 16.

Nekem ez kiszárította a bőrömet és előhívta a tinikor végi pattanásaimat. Lepasszoltam egy barátnőmnek, akinek a bőre kevésbé érzékeny, de ő sem kedvelte, úgyhogy kukáztuk.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2012. február 16.

Rajongva szeretem, hurcolom a kis kiszerelésben a táskámban. Tény, hogy a klasszikus Nivea krém jobban hidratál, de ez könnyebben felszívódik, és a párom is hajlandó használni.

Maybelline Watershine Diamonds Ajakrúzs

Maybelline Watershine Diamonds Ajakrúzs
2012. február 16.

Az egyik fiókom mélyén még megvan ez a rúzs, egy időben sokat használtam, aztán elkezdett idegesíteni a színe. :/ De könnyű, nem szárította ki a számat, és mondom, régen szerettem, csak kiszerettem belőle.