Lilulilu

Regisztráció dátuma: 2021. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2021. november 24.

Kb egy éve volt egy kisebb élet/lelki krízisem és elkezdett hullani a hajam. Próbáltam szinte az összes hajtonikot amit kapni lehetett és azon kívül hogy nem is nagyon váltak be, vagy hosszútávon nem tudtam volna megvenni őket mert iszonyat drágák voltak vagy egyszerűen nem tettek jót a fejbőrömnek.
De ez vmi csodaszer! Alig használtam kétszer amikor elkezdtem észre venni hogy kevesebb haj marad a fésűben és azóta egyre csak javul a helyzet :)

Plantur 39 Koffeines Hajszesz

Plantur 39 Koffeines Hajszesz
2021. november 1.

Hát.....szerettem volna szeretni, de sajnos (az erre hajlamos fejbőröm) nagyon csúnyán kipattogott tőle egy idő után. Meg tényleg, miért tartunk még ott hogy feleslegesen túlparfümözünk egy amúgy bőrápoló terméket?

Yves Rocher Le Shampooing Solide Douceur Szilárd Sampon

Yves Rocher Le Shampooing Solide Douceur Szilárd Sampon
2021. november 1.

Több szilárd sampont, de eddig ez volt a legjobb. Dús, de vékonyszálú hajam van, egyáltalán nem szárította ki, kellemes tapintású utána a hajam es illata szinte nincs is ami nálam plusz pont. Csak azért lett 4 csillag az 5 helyett mert nekem vhogy elveszti a tartását a hajam, gyorsan lelapul sajnos.....adok neki még egy esélyt most hogy elkezdtem olajozni a hajam.

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra
2021. május 11.

Hát....szerettem volna szeretni. Sajnos nemhogy fénylik tőle az arcom, hanem egyenesen ragad, ami púderrel megoldható, de én úgy vagyok vele hogy ennyi pénzért ne kelljen pluszban bíbelődnöm vele. Se a szemem nem csípte, pattikat sem okozott es nagyon nagy fényvédelmet ad...de nem egy kényelmes viselet (és nagyon drága) így nem újra vevős

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. április 6.

Én nagyon szerettem, jó volt a fedése és a színe is végre....de olyan fullasztó, erős szaga van, és mint később rájöttem a szemem is ettől égett. Sajnálom nagyon, mert parfüm nélkül viszont nagyon jó lenne

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém
2021. április 6.

Nem akarom elkiabálni....de szerintem negtaláltam az arcmisómat. Eddig az összestől volt vmi bajom, vagy kipattogtam tőle, cagy szárított vagy nem lett elég tiszta az arcom (vagy mindhárom egyszerre...)
De ezt mintha nekem találták volna ki. Én először a száraz arcomba masszírohom bele és utána még fizesen is átmosogatom és így tökéletesen tisztít. Aki úgy érzi neki nem zisztít eléggé, próbálja ki szárazon ;)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. április 6.

Mióta fogamzásgátlót szedek a régi jól bevált kis skincare rutinom egyre kevésbé kezdett működni és mintha szárazabb is lett volna a bőröm. Ez az eddigi legjobb arckrém amit valaha vettem. Nagyszerűen hidratál és gyógyítja a pattik utáni hegeket (mondjuk mióta a toleraine arcmosójával használom nem nagyon pattogtam ki)
Tény, kicsit sokáig tart míg teljesen beszívódik és van egy enyhe fura szaga, de azt már észre se veszem.

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. április 1.

Én szeretem nagyon. Sajnos nejem akkor is képes karikás lenni a szemem ha kialszom magam, de szerintem észrevehetően halványítja őket egész nap. Újravevős abszolút.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. április 1.

Hát......nem vettem észre semmilyen változást. Valóban sűrűbb és nehezebb kipipettázni mint a többi revox szérumot. Valószínűleg odaadom anyukámnak, hátha neki használ vmit.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. április 1.

Azt hittem nem csinál sok mindent, aminek az ellenkezője akkor derült ki amikor leváltottam szegényt a peptides társára....ami szerintem tényleg nem csinál semmit. Nagyon jól hidratálta a bőröm, télre biztosan újra veszem.