Lina_01

Regisztráció dátuma: 2011. november 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 16.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém

L'Oreal Revitalift Magic Blur Ránctalanító Nappali Arckrém
2016. november 30.

Ekkorát még nem csalódtam ilyen nagy márkában.
A krém nem szívódik be, hanem egy réteget képez az arcomon, ami érintésre hámlik. Visszataszító!
Semmire sem jó a rétegképződés miatt, még kézkrémnek se tudom elhasználni. Az arcomat nem sokkolom vele tovább.
Soha többé nem veszek ilyet!

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Imádom!
Isteni az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, és kiválóan táplálja az arcomat, sőt, én szem környékre is ezt kenem. :)

Green Pharmacy Sampon Normál és Zsíros Hajra Körömvirág Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Normál és Zsíros Hajra Körömvirág Kivonattal
2016. november 30.

A hajerősítő elixírrel együtt használom.
Nem zsírosodik azóta úgy a hajam és a hajhullás is jelentősen mérséklődött!

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír

Green Pharmacy Gyógynövényes Hajerősítő Hajelixír
2016. november 30.

Ez a termék segített megerősíteni a gyenge hajamat, megállította a hajhullást, és még ősszel, amikor egyébként is fokozottabb lenne a hajhullás sem kellett átesnem ezen a kellemetlenségen. Viszont folyamatosan tele vagyok babahajakkal, vastagodott a copfom is. :)

Green Pharmacy Tusfürdő Olívaolajjal és Rizstejjel

Green Pharmacy Tusfürdő Olívaolajjal és Rizstejjel
2016. november 30.

A csomagolása (és a termék neve) megtévesztő, annyira nem natúr... Az illata finom, de hamar elillan.
Viszont nagyon gazdaságos, eszméletlen sokáig kitart!

Herbalife Erősítő Sampon

Herbalife Erősítő Sampon
2016. november 30.

Imádom az illatát, a hajamnak is jót tesz, viszont a vörös festet szín annyira nem szereti ezt a sampont.

Cuba Paris Heartbreaker EDP

Cuba Paris Heartbreaker EDP

Imádom az illatát!
Egyedi, és nagyon tartós! A párom a nap végén is érzi a nyakamon. :)
Csomagolás szempontjából nagyon jó ötletnek tartom a fém hengert. Esztétikus is, és utazáskor sem kell attól félnem, hogy esetleg összetörik az üveg, és mindenem parfümös lesz.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. november 30.

Szerettem sokáig ezt a terméket, de sajnos tény, hogy sokat kell dolgoznom vele, hogy a végeredmény ne maszk hatású legyen.
Azon kívül ideje lenne fejleszteni, vagy egy változatot piacra dobni, amelyen már alapozó szivacs is van. Kényelmesebb lenne a használata.

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam
2011. november 16.

Használatával tovább bírta a hajam töredezés nélkül. Ajánlom olyanoknak, akiknek a vizes hajukat nehezen lehet kifésülni, mert ezzel sokkal könnyebbé válik. Arra kell vigyázni, hogy a fejbőrre ne kerüljön, mert zsírosít. Nagyon kellemes illata van!
Még egy tipp: Ha füstös helyen jársz, és nincs időd hajat mosni, akkor ebből pár spricc a hajra, és eltűnik a füst szaga, helyette illatos lesz a hajad.

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal
2011. november 16.

Kipróbáltam a krémet. Szerintem nagyon jól hidratálja a bőrömet, én arcra is használom. Kellemes, üde, nem erős illata van. Gyorsan beszívódik.