Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Goldwell Stylesign Creative Texture Superego Hajformázó Krém Hajra

Goldwell Stylesign Creative Texture Superego Hajformázó Krém Hajra
2024. március 3.

Elég ragacsos krém, magától nem mattul vagy szárad le, mindenképpen kell fölé hajlakk. Egész jól tart egy pár óráig, de semmiképpen nem egész nap

Polished for Days Körömlakk

Polished for Days Körömlakk
2024. március 3.

Nekem a Snow Glow van meg ami egy átlátszó alapban tüzes csillám/flakie, könnyen le lehet mosni és egy réteg is elég belőle.

Penelope Luz Körömlakk

Penelope Luz Körömlakk
2024. március 3.

Nekem Orion's belt van meg (zöld holos csillám), ez klasszikus csillám, sajnos nehéz lehozni és ragasztós szaga van, annyira nem jött be.... sok más kivitel van, talán egy flakie vagy krémesebb jobb

Moyra Double Care Magic Olaj

Moyra Double Care Magic Olaj
2024. február 27.

A két fázis egyik része egy illatos olaj, a másik pedig zselé, ami már önálló termékként létezik a márkánál. Ennek a kettőnek az összeházasítása nem a legjobb szerintem, ugyanis darabos lesz a zselé a keverésnél, és nekem kellemetlen ay érzete a körmön. Amúgy okésan hidratál, de a sima olajak nekem jobban bejönnek.

Lush Boneahead Habfürdő

Lush Boneahead Habfürdő
2024. február 27.

Kellemes mentás, nagyon szerettük, de ez egyben elfogyott egy kád vízbe

Lush Mermaid Tail Habfürdő

Lush Mermaid Tail Habfürdő
2024. február 27.

Nagyon finom illata van, sajnálom, hogy limitált. 2 adagban használtuk el, a fele elég egy egész kád vízbe

Revox Just Marine Collagen + HA

Revox Just Marine Collagen + HA
2024. február 27.

Zsíros bőröm van, de azt hiszem egy csomagban volt, szóval nem ezt akartam eredetileg, de kipróbáltam. Az én bőrtípusomnak nem a legkedvezőbb, talán ha idősebb leszek akkor jobban fog jönni, most kicsit sok és nagyon fényes tőle az arcom, de ha kicsit kiszáradtabbnak érzem, arra teljesen jó.

Garnier Vitamin C Sheet Mask

Garnier Vitamin C Sheet Mask
2024. február 27.

Ez egy nagyon gazdag, tejes krém, én sokkal folyékonyabbra, könnyedebbre számítottam, de végülis okés.
Olyan hatalmas eredményt nem adott, de kellemes volt. Érzelni sebtapasz.

Got2b Sprüh Kleber Hajlakk

Got2b Sprüh Kleber Hajlakk
2024. február 27.

Nagyon durván tart, viszont keményít a hajon, érdemes felhújni és utána kifésülni, mert különben elég természetellenesnek hat (vagy csak én nem szeretem a crunchy érzetű hajat)

Neutrogena Retinol Boost+ Nappali Intenzív Arckrém Retinollal

Neutrogena Retinol Boost+ Nappali Intenzív Arckrém Retinollal
2024. február 27.

Én éjszakára használom mert elég nehéz az állaga (és azt hiszem napra amúgy sem a legjobb kivinni, max sok fényvédővel).
Olyan hatalmas változást nem láttam, de amúgy egy teljesen jó éjszakai krém, puha lesz tőle az arcom és nem okoz pattanásokat/kiütéseket