Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2013. január 11.

véresre szárította a számat, ezért el is dobtam, még elajándékozni sem mertem. kár, mert szép színei vannak, és az első használatkor(az iszonyatos szárító hatása előtt) még tartósnak is tűnt

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam

Essence Kiss Care Love Ajakbalzsam
2013. január 11.

nekem nagyon bejött :) a pirosas van meg, tartósnak mondanám a többi ajakbalzsamhoz képest, főleg, hogy az ajkam "issza", akármit teszek is rá. nekem pont egy lágy fényű, de azért nem láthatatlan szájfény kellett volna, de azok nagyon gyorsan eltűnnek a számról, kb óránként kenegetem a számat. de ha ezt használom rúzs fölé, vagy akár magában, szép, visszafogott színt kapok. remélem nem idénydarab, szívesen veszem meg ismét, ha elfogy

Avon Mega Impact Gél Állagú Szemhéjtus

Avon Mega Impact Gél Állagú Szemhéjtus
2013. január 11.

egészen használható darab, gondoltam én. tusmániás lévén gondoltam, ki fogom tudni használni, de csalódtam benne. annyira puha, hogy lehetetlen hegyezni, sminkterméket pedig semmi esetre nem rakok a fagyasztóba. felkenésnél nagyon maszatolódik, és sokáig kellett lefele néznem, hogy ne maszatolódjon, de mikor az ujjammal leellenőriztem, megszáradt-e, már nem tapadt rá az ujjamra, de az első pislogásnál plusz vonalakat kreáltam magamnak, pontosan a vörös(!!!!) szemöldököm alá. még jó, hogy ajándékba kaptam, biztosan nem vettem volna meg. azért kap még egy csillagot, mert el tudtam ajándékozni, és a barátnőmnek nagyon bejött, és én nagyon örültem neki :D

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2013. január 11.

tényleg szétválasztja a szempillákat, és tartós is, nem kenődik, szinte lerobbanthatatlan. a baj az volt, hogy a szempilláim végére nem akart feltapadni, még építéssel sem.ez az egyetlen negatívum, de mivel én szeretem kiemelni a szempilláim, amiknek csak a vége szőke, azért inkább elajándékoztam, pedig én is karácsonyi ajándékként kaptam meg.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)

Manhattan Multi Effect Eyeshadow (régi)
2013. január 11.

egy türkizt vettem, mert azt hittem, illik a szememhez, de kiderült, hogy túl zöldes hozzá a szemem, ezért egy kék íriszekkel rendelkező barátnőmnek adtam. egyébként nagyon tetszett, szép tartós volt, nem csíkozódott, és más púderekkel ellentétben nem halványodott, szép intenzív színe volt. mivel a kis doboz nem tehet a bénaságomról, ezért megérdemli a maximális pontot :D

s-he Khol Kajal Szemceruza

s-he Khol Kajal Szemceruza
2013. január 11.

001-es extra fekete ceruza tulajdonosa vagyok. elégedett vagyok a termékkel, még satírozni is lehet, ami megkönnyíti a füstös szemek készítését. van egy elég gagyi fekete szemhély púderem, ami csak a dobozában fekete, de ha ezt teszem alá, nagyon felerősíti a hatását, ezért nagy kedvenc :D nem tapad fel a szemöldököm alá, tartós, és nem halványodik. könnyű vele dolgozni, mert nagyon krémes állagú, de nem annyira, hogy ne lehessen faragni. sok szín van belőle, így könnyű megtalálni a megfelelő árnyalatot :)

s-he stylezone Szemhéjpúder Trio

s-he stylezone Szemhéjpúder Trio
2013. január 11.

nekem egy zöld-arany és egy lila-pink-rózsaszín kombinációim vannak.nem mosorognak, nem csíkozódna. nem rosszak, de a zöld egy kis viselés után halványodik. ezt kb 4 óra után vettem észre, talán előbb is, de nem tudom, mert addig nem néztem tükörbe. a rózsaszínes nekem tetszik, a legvilágosabbat szinte mindenhez tudom használni, a lilát talán most, mivel most lettem vörös hajú, és a zöld szememhez is illik az árnyalat. :D

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
2013. január 11.

nekem a vivid violet nevezetű van meg, ami egy szürkéből, 2 lilából és egy farmerkékből áll. a szürkéből egyszerűen nem lehet színt kinyerni. még fénye sincs. az egyik lila csillogós, szép, orgonás árnyalatban, ami már használható, a másik szaténos lila szintén szép, a farmerkékkel meg nagyon kell vigyázni, mert iszonyat erősen fog. ilyen vegyes érzelmeim még nem fordultak elő egy sminknél sem, és ami a legrosszabb, hogy a szürke jött volna legjobban. ajándékba kaptam karácsonyra, egyébként sosem vettem volna meg, mert nem hordok lilát, talán most, hogy vörös lettem :D

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2013. január 11.

a 170-es, Alarm nevű rúzs van meg. nekem 2-4 órát is kibír, és ha nem kenek túl sokat, akkor nagyon passzol a hófehér bőrömhöz :) szájceruzával bír ki 4 órát, egyébként a 3 a reálisabb. nekem nagyon bevált, jó szívvel ajánlom mindenkinek, főleg, hogy nagy a színskálája, és bárki találhat megfelelő árnyalatot :D

Rimmel Stay Matte Alapozó

Rimmel Stay Matte Alapozó
2013. január 11.

nekem 1-2 óra után átfénylett, és kicsit maszkos hatása is volt. szerintem csak száraz bőrre érdemes használni, talán normálon, mert gyorsan átfénylik, és nehéz viselet. rémes élmény volt így első alapozónak, és ár-érték arányban sem nyerte el a tetszésem. nagyon nem ajánlom