Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oden's Eye X Angelica Nyqvist Hela Eyeshadow Palette

Oden's Eye X Angelica Nyqvist Hela Eyeshadow Palette
2024. május 28.

Én imádom, a mattok intenzívek, a csillámosak nagyon fényesek/fémesek, én nagyon szeretem ezeket a "swampy" színeket, és a világos rózsaszín egy olyan, amiit régóta kerestem!

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2024. május 28.

ultraprecíz, jó a színe, szeretem az állagát, viszont nagyon gyorsan fogy, egy hónap után újravettem. plusz a spirál a végén elég durva, ha túl erősen nyomnám a bőrre, leszedi az alapozót alatta. ár-érték arányban nem a legjobb, de ilyen aprófejű szemöldökterméket nem tudok mást, ha lesz, valószínűleg váltok, addigis rendszeres vendég lesz a sminkasztalomon.

update: kijött egy új árnyalat, ami a 025 warb brown, vöröshajúaknak tökéletes
már csak arra használom, hogy pár "hajszálat" rajzolok, így sokkal tovább kitart

Update 2: hajszín váltás miatt a medium árnyaltot is megvettem, még gyorsabban fogy mint valaha, tényleg csak 1-2 szál rajzolására alkalmas, különben egy hét alatt elfigy ha sokat kell pótolni a szemöldökön

Balea Gyógynövényes Habfürdő Kakukkfű- és Mentaolajjal

Balea Gyógynövényes Habfürdő Kakukkfű- és Mentaolajjal
2024. május 28.

Főleg náthás időszakban jön jól, intenzív illata van, és tisztítja az orrjáratot, kellemes aromaterápia

Balea Gyógynövényes Habfürdő - Eukaliptusz

Balea Gyógynövényes Habfürdő - Eukaliptusz

Revox Just Evening Primrose Oil & Squalane Arcolaj

Revox Just Evening Primrose Oil & Squalane Arcolaj
2024. május 28.

Nekem sajnos túl gazdag és nem szeretem a bőrömön, illetve minden alatta lévő réteget felbont és bekukacosít. Én arcbőr borotválkozáshoz használom, arra tökéletes, illetve ritkán ha nagyon kell a testemen máshol extra-extra hidratálás akkor testápoló fölé fel szoktam rakni, de azt kevésbé

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2024. május 28.

nekem mattitani nem mattitott tobbet a sminkemen, viszont ha kicsit puderesebbre sikerul, akkor rafujom es maris szebb a sminkem
szemhejpuderhez sokat hasznalom, hogy szebb es intenzivebb legyen a szine

update: miután kivégeztem az egészet: sokat kell hagyni száradni, ugyanis ha bármennyire nedves marad akkor nem lehet semmit fölé vinni, vagy könnyen lejön az alatta lévő smink (Jordan Libert base technika), nem rossz, de semmiképp nem matt hosszútávon, inkább azonnali mattosabb, selymesebb hatást ad a sminknek. A szórófej lehetne finomabb, jobban porlaszthatna, de ár-érték arányban mindennapi darabnak nem rossz, küllönleges alkalmakkor vagy hosszú napokon csalódást okoz

The Body Shop Mangós Tusfürdő

The Body Shop Mangós Tusfürdő
2024. május 28.

Érett, mézédes illat, jól megmarad, jól habzik, jól tisztít, agazán különleges darab.

update: 2 év után ismét beszereztem, sajnos már nem marad meg lemosás után semennyire sem, ezért levonok egy csillagot, minden másban ugyanolyan

Palmolive Thermal Spa Silky Oil With Coconut Oil and Lavender Tusfürdő

Palmolive Thermal Spa Silky Oil With Coconut Oil and Lavender Tusfürdő
2024. május 28.

mű kókusz illata van, amin kicsit javít a levendula, nem a kedvencem, de elhasználható. Az állaga slime-os vagy "taknyos", ami nem a kedvencem, de jól habzik, tiszta vagyok utána, szóval mindent egybe vetve olyan... meh....

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil

Catrice Glossin' Glow Tinted Lip Oil
2024. május 28.

Én a 010eset vettem meg, nem tudtam vagy vettem észre, hogy ph-ra aktiválódik, és nem számítottam az intenzív pink színre, amit produkált. Ezt leszámítva nem ragacsos, egész jól tart és kellemes viselet

update: megvettem a 030 glow for the show narancssárga árnyalatot, nem annyira pinkes az eredmény, de nem is narancsos vagy barackos, egynek elmegy

Isana Szárazsampon All Hair Types

Isana Szárazsampon All Hair Types
2024. május 28.

Ha normál a hajad és ki akarod még egy nappal tolni a mosást, talán beválik, de nekem a zsíros hajammal nem tudott semmit sem kezdeni, igazából hajparfüm, mert jó illata van