Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dr. Kelen Sport Izomlazító Gél

Dr. Kelen Sport Izomlazító Gél
2023. október 1.

Elaludt deréknál sokat segített, amúgy gyorsan beszívódik és jól kenhető

Dr. Kelen Sun Napégés Gél

Dr. Kelen Sun Napégés Gél
2023. október 1.

Sajnos leégtünk, de ezt abszolút nem tudtuk használni. Nagyon marta páromat, és csak rontott a helyzeten, ügyeleten csak fogták a fejüket és azt mondták, hogy panthenolt hasznájunk csak, mert más nem jó leéégésre.
Ennek az inci listáján alkohol a második összetevő, ami így utólag számomra kérdőjeles, főleg mert irritált bőrfelületre kellene felkenni.
Kuka

Tonymoly I'm Real Aloe Mask Sheet Moisturizing

Tonymoly I'm Real Aloe Mask Sheet Moisturizing
2023. október 1.

Én legégést követően használtam el, nagyon nyugtató volt a hatása, jól hidratált és a szérumból jutott a karjaimra is. Sajnos a drágábbak közé tartozik, de ha ilyen alkalmakra kellene, akkor valószínüleg újravenném, de amúgy lehet helyettesíteni

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2023. október 1.

Nekem 4 szín an meg, ebből 2 lustreglass, egyik a Syrup (kékes rózsaszín, szinte lila), másik a Business Casual (nuda alapú sötét piros) és 2 matt, Chili (vörös) és Please me (barbie pink)
Nagyon pigmentált, rettentő selymes és szép fényes és matt (aszerint amelyiket használom). Nyilván nem a legtartósabb, de egész jól bírja a gyűrődést

Update: Megvettem a "thanks, its mac!" színt, ami egy kellemes nude, de a lustreglass formula kicsit foltos tud lenni és beleül a ráncokba nap végére

MAC Squirt Plumping Gloss Stick

MAC Squirt Plumping Gloss Stick
2023. október 1.

Simán lehet használni úgy is, hogy nem töröd el, csak figyelembe kell venni, hogy ezt nem lehet visszatolni a tokba és mivel ez gyakorlatilag egy szájfény, keveset kell egyszerre felvinni. 2-3 csavarás elég
Nekem a hazard árnyalat van meg, ami a narancs, kicsit kell igazgatni, amikor felviszed, és nyilván újra kell kenni napközben, talán azért mert egy látványos színem van, ezt nem lehet tükör nélkül csak úgy felcsapni.
Mentolos, kicsit dúsító hatása van, nem csíp vagy fáj, viszont 1 óra után elmúlik
Összességében ez drogériás cuccnak jobb lenne, így túl van árazva, viszont az extrémebb színekkel biztos jól el lehet játszani

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2023. október 1.

Nekem a keratinos verzió egy picit jobban tetszik, az átlátszó, ez egy picit pirosas, de ha ezt meg az illat különbséget vesszük, amúgy a hatás ugyanaz, szeretem ezt is, de a másik egy picit jobb

For Your Beauty Masszázskefe Nyeles

For Your Beauty Masszázskefe Nyeles
2023. október 1.

Én a hátam tisztítására használom, nekem nincs problémám a sörtékkel, pont úgy érzem, hogy jól vakar\tisztít. Mivel jó erős a konstrukciója, sokáig fogom tudni használni. Dry brushing-olni is lehet vele, de az tényleg azoknak való, akik jól viselik az erős sörtéket szárazon.

Maybelline Lip Lifter Gloss

004 silk - közép rózsás szín, icipici pink fénnyel
005 petal - sötétebb, mályvás pink
008 stone - hideg tónusú mályvás világos barna
009 topaz - meleg arany csillámos, kissé barackos nude
Mindegyik nagyon fényes, nem csíkoznak, szépen pigmentáltak, és egész tartósak
Nem ragacsos, de kicsit vaskosabb az állaga, engem az Essence egyik szájfényére emlékeztet ami szintén kocka alakú dobozban volt
Remélem több színnel is kijön a márka, biztos vennék még

Az új színek közül a 22 peach ringet vettem meg, ez egy zselés jellegű változat, kicsitsem fed annyira mint a 004,005,008, de cuki barackos-korallos színe van

Herbamedicus Fürdősó Eukalyptus

Herbamedicus Fürdősó Eukalyptus
2023. augusztus 4.

A legintenzívebb eukaliptuszos fürdősó amit eddig találtam, nagyon kevés is elég belőle és náthaszezonban életmentő

Dove Advanced Care Nourishing Silk Krémtusfürdő

Dove Advanced Care Nourishing Silk Krémtusfürdő
2023. augusztus 4.

Nagyon puha bőrt hagy maga után és kellemes, tiszta illata van.